Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kareen
  ****

  Josef Vinklář si toho zemitého človíčka, bytostně spjatého se svou žižkovskou čtvrtí, co už jedenáct let nebyl na Václaváku, dal fakt parádně a Jiří Adamíra mu k tomu zdatně sekundoval. Sice tam bylo pár věcí, kterým bych tak úplně nevěřila, jako třeba, že by zapálený matematik dal přednost práci rozvážeče uhlí a ten travestita v tom nočním podniku byl taky jasný už od pohledu, ale čert to vem. Ondřej Bozděch je ve vší své prostotě, krásná postava, která dokáže chytit za srdce a to je to hlavní.(31.3.2015)

 • Tommassi3
  ***

  "A ten Žižka na to všechno kouká a z toho koně nesleze a nesleze !! To po něm se jmenujeme Žižkováci.."(26.12.2013)

 • mchnk
  ***

  Vinklář - Adamíra vyplňují celé mé hodnocení. Zbytek? Druhořadí, prkenní herci, na Brynycha opravdu strašná režie, kýčovitý scénář s maloměšťáckými zápletkami a opravdu velmi prapodivné výjevy - dobový travesti bar a Čejkovo vystoupení je snad pro duši československého diváka nebezpečné.(7.3.2015)

 • Marthos
  *

  Ztratilo se štěstí někde na rozcestí. Kam se ovšem ztratil Brynychův smysl pro genius loci? Žižkovská romance po pětadvaceti letech? Kdeže loňské sněhy jsou! Jen bezbřehá rozplizlost zasazená mezi mizející opar žižkovských činžáků a náhle zaplašeného mládí. Prapodivné bilancování, přemítání o věcech minulých i příštích, náhodou či omylem se zde ocitnuvší travesty club a milostné zmatky zoufale zoufalé Zory Jandové. Vinklář s Adamírou, blízcí přátelé a kolegové ze smíchovského Realistického divadla, měli naštěstí dostatek jiných příležitostí k lepším a především kvalitnějším setkáním před kamerou, přesto každá promarněná šance zůstává palčivým hříchem.(9.5.2014)

 • Ej Hlemýžď
  ****

  Dršťková polévka, slaný rohlík a studené pivo podané v pravý čas, to jsou Lurdy.(20.3.2010)

 • - Filmovanie prebiehalo v Prahe, vo štvrti Žiškov. (dyfur)

 • - Hana Maciuchová a Jiří Adamíra hráli ve filmu partnery, kterými byli i ve skutečném životě. (M.B)

 • - Jedná se o poslední film herce Zdeňka Hodra, který v témže roce zemřel. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace