Jen počkej...!

• Československo Jen počkej, zajíci! (více)

Epizody(20)

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení. (oficiální text distributora)

ARI50

Skvělý zajíc proti vlkovi prostě jednoduché a zábavné a povedlo se kresba není slavná ale je to i tak super podívaná. ()

Jenda

Nevím proč, ale vždy na mě tento kreslený seriál působil trošku depresivně...asi proto, že ten zlý vlk chytal toho malého bezbraného zajíčka...:D ()

Iggy

V dětství snad můj nejoblíbenější večerníček, i když uznávám, že Vlk s věčným žvárem v tlamě není zrovna výchovný. :) Když nad tím tak přemýšlím, tak má zvídavá dětská mysl vlivem SSSR nijak netrpěla: líbil se mi Mrazík, Neználek a důsledně jsem trval na Dědovi Mrázovi na úkor Ježíška. ()

Bowser

Nikdy jsem tento animák něják extra nesledoval. Viděl jsem ho ale hodněkrát, ale nebylo to hold tak vtipný, zábavný a akční jako Tom a Jerry, ze kterého se naše video muselo doslova škvařit. ()

BoPo

Klasika, ktorá u nás má svoje miesto isté. Ruský Tom a Jerry bavili a bavia. Kde soudruzi urobili chybu že vytvorili niečo, čo dokáže pobaviť aj kapitalistickú dušu? ()

MoiJe

Keď som bola malá, zbožňovala som to. Teraz nechápem prečo, ale ten pocit si pamatám. A že 1969? No sila! ()

corpsy

Sovietska odpoveď na Toma a Jerryho? Asi. Ale jednoznačne podobne skvelá a populárna ( teda hlavne vo východných končinách ). ()

Marek1991

Rozprávka, ktorú si pamätá veľa ľudí z môjho detstva aj z detstva starších generácií, lebo to bola jednoducho kultová rozprávka, ktorá bola nesmierne vtipná. Stále vyhrávajúci prešibaný zajac a jeho prenasledovateľ vlk, ktorý takmer vždy prehrá. Toto je proste nezabudnuteľný seriál pre deti so super hudbou a vydarenou animáciou. ()

Padme_Anakin

Kouzelný seriál. Velký zlý vlk ve zvonovkách s cigárem v tlamě nepřetržitě vymýšlí, jak dostat zajíce, nejlépe do svého vlastního žaludku. Díky Bohu se mu to příliš nedaří, neb malý okatý zajíček je čiperný šikulínek. Krásná animace, příjemná hudba, úžasně napsané, nápadité a vtipné, prostě je to óčeň charašó. ()

Falcor

....Kotěnočkin, Rusakov....a to už jsem se naposled na gauči zavrtěl a začal hltat. A se mnou maminka, tatínek, venku štěkala sabáka. Ale tu jsem již nevnímal. ()

Kevin 3171

Pohádka mého dětství, viděno nespočetně krát. Jen Počkej Zajíci, jedna z mála ruských věcí co se mi líbí:)) Že by 100% ? Vlkovi a zajícovi bych je klidně dal. ()

prkalil odpad!

Předem se vám všem, holky a kluci, kteří vlka a zajíce milujete, omlouvám za ten odpad. Mír s vámi a nezabíjejte mě proto. Neberte to osobně a dál už nečtěte. Já to zkrátka nesnáším, a to odnepaměti. Nebudu moc konkrétní, protože se mi už mnoho let daří zcela se tomuto paskvilu vyhýbat, ale pokud si vzpomínám, hnusila se mi hudba (hrozná), výtvarná stylizace (zcela nevytříbeně odpudivá), animace (chabá) a nejvíc ty děsný toporně přihlouplý příběhy. Hauk. ()

Johanka

Kdysi můj nejsledovanější kreslený seriál s vlkem a zajícem. Vtipné a neúnavné příběhy, které nikdy nezestárnou. ()