S filmem Příšerky, s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmívají každého přímo ďábelským smíchem. James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky, s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout, Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede. Nikdo nikdy ještě nevymyslel film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek, Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! (Magic Box)

otík

Další z řady báječně zábavných animáků firmy Pixar o přátelství a nesmyslném strašení dětí. ()

moviefilm

Skvelý animák, ale nie je to Nemo a ani Toy Story.Podľa mňa má Pixar na viac. Toto ma jednoducho neoslnilo tak ako spomínaný Nemo, či Rodinka Užasných... ()

Radiq

Pro děcka možná děsná bomba, ale pro mě jenom dobře animovanej, americkej a hrozně barevnej film. Bez chyby mi tam přišlo jenom pár postav - ta fialová úlisná ještěrkovitá mizející potvora, ti dva vtipní podlejzačtí údržbáři a ta nepříjemná baba za přepážkou nebo třeba taková vychytávka jako chřestítka u té recepční s hadama. Jinak tam toho vtipu moc nebylo, aspoň ne pro lidi koukající se na to ve věku 27 let. Ale scénář, nebo aspoň ten nápad je fakt originální a dobrej. ()

wendelin9

Úžasnej film!!!! Stejně jako většina animáku co sem v poslední době měla možnost vidět :)... už jen ten hlavní nápad jak to funguje se strašidlama je úžasnej. Do toho super vtípky, skvělá ústřední dvojice a malá Boo, která už nemůže byt roztomilejší!!!!..... Taky chci svoje strašidlooo :-D ()

jumas

Tento animák mám ze všech nejradši. Je tam jednoduchý humor což se v dnešní době moc nevidí. Je to tedy film spíše pro nejmladší diváky, ale i já jsem se u něj pěkně pobavil. ()

bartias

Báječně hravý dětský animák je tak nápaditý, jak jen je u Pixaru dobrým zvykem. Aspoň ze začátku. Závěrečná zběsilá honička je sice zábavná, ale velké finále příšerkám přeci jen uteklo o chlup. Gagy, na které nezřídka navazují další, nebo detaily typu reklamy v televizi jsou ale k popukání. ()

URBAN

Rozkošný animák snad nejrozkošnější ze všech těch animáků ani po 12 letech prakticky nemá konkurenci a to je tak jednoduchý , ale přesto perfektní , jen aby nám ta dvojka dopadla ( 13.5.13/MAC ) ( 4.3.18/TV ) ()

panMartin

Další film od Pixaru a opět bomba na který nedám dopustit. Pixar prostě umí. Příšerky mě bavily od začátku do konce. Skvělá ústřední dvojice a malá Boo, která už nemůže byt roztomilejší! Mají vtip, svěžest, dobrou animaci. Jo a samozřejmě příběh. Ten je nejdůležitější a je také kvalitní. Sněžný muž s citronovou zmrzlinou. To městečko příšerek je úžasný. Příšerky zajisté pobaví malé osazenstvo, ale zaručeně i dospělé publikum. Prostě doporučuju všem a myslím si že kdo neviděl příšerky tak neviděl pořádnej animák. Doporučuji i výborný český dabing. ()

Decker

Zatracene obrovska kupa srandy! Tak by se dal charakterizovat tento rodinnny film. Rozhodne tenhle film neprehlednete. Stoji to za to! ()

eJacques

...Zajímavá továrna na sny, ale na Dobu ledovou to nemá, méně srandy a více pro menší diváky... Grafika ovšem zaslouží obdiv, ostatně tak jako většina nových animovaných filmů... Rodí se nový silný žánr... ()

filmmovier

I když kvalitní a rozhodně nadprůměrné, s vtipem i napětím, zdá se mi tento animák od Pixaru nejslabší. Další záruka zábavy, která nikdy neomrzí. ()

Estrellita

Roztomilá oddechovka s úžasnou animací... Pro mě ale slabší než jiné počiny Pixaru. Většinou si v dětských filmech libuju, ale tenhle nenese žádné "poselství" mimo prvotní příběhovou linii, a proto mi přijde až příliš jednoduchý - až příliš dětský. 70% ()

LeoH

Pro mě do dnešních dnů nepřekonaná pixarovka – z každé další už cítím, že je trochu produktem dělaným podle nějakého mustru a více nebo méně kalkulovaným podle toho, co zabere na masy. Ne že by to Příšerky v sobě neměly taky, ale mají k tomu navíc spoustu nehledaného humanismu, kopce nápadů skutečně originálních, lásku ke kinematografii, která je cítit ze všech pórů a nemanifestuje se jen okatými odkazy na kultovní trháky, navzdory vší nápaditosti nekomplikovanou prostotu, která sluší opravdovým majstrštykům, a inteligentní humor woodyallenovského střihu. Škoda, že na původním jednodiskovém BD vydání chybí mimořádně povedené „zkažené záběry“ v závěrečných titulcích – kdo si na ně tak jako naše rodina zvykl jako na integrální součást filmu, bude se asi chtít poohlédnout po jiné verzi. ()

Sfinkter

Animáky obecně moc rád nemám. Tento měl skvělý potenciál v nápadu, ale přišery mi nepřišly nijak moc vychytané, a nezachrání to ani hlasy známých celebrit, tyto dabingy jsou pro mne jen trapným gestem. Hloupý chlupáč ala Shrek mě nebaví ani s hlasem Goodmana. ()

plechulka

Jestli existují filmy, ma které se dá skutečně chodit rodinně - tj. táta (jak to není akční, je to nuda), máma (zn. trocha romantiky neuškodí), starší dítě (z pohádek jsem už vyrost!) a mladší dítě (barevné postavičky a gagy abych neusnulo), jsou to filmy od Pixaru. Začínali jsme s mou rodinou s TOY STORY a přes PŘÍŠERKY se dostali k NEMOVI a nezkazili si nikdy náladu ani vkus. Díky! ()

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

10.04.2019

Server The Hollywood Reporter přišel s informací potvrzující předchozí plány studia Disney oživit sérii Příšerky s.r.o. na chystané streamovací službě Disney+. Seriálový projekt nese název Monsters… (více)

Hugh Jackman ve městě duchů

Hugh Jackman ve městě duchů

05.05.2009

Produkční společnost Seed Productions, kterou vlastní Hugh Jackman, zřejmě spojí síly se studiem Disney. To právě zakoupilo práva na blížící se komiks Ghostopolis. Hugh bude produkovat filmovou… (více)