Kdo přežije - Samoa

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2009

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Russell Hantz, Monica Padilla, Erik Cardona

Další, v pořadí již devatenáctá série Kdo přežije, se natáčela na samojském ostrově Upolu. Jako tradičně je dvacet soutěžících rozřazeno do dvou kmenů (Foa Foa a Galu) a v následujících devětatřiceti dnech budeme opět svědky bojů o "imunitu", jídlo a základní potřeby. Chybět samozřejmě nebudou ani kmenové rady. Kdo vydrží do konce a vyhraje milión dolarů? (Deco.20)

Kinderr

Tak tahle série patří k těm lepším.Hodně dobré, hlavně kvůli arogantnímu Russelovi, který najde několik symbolů skoro bez nápovědy. Bohužel opět nevyhrál někdo komu bych to přála ale super zvraty a nečekané spojenectví.Velké napětí napětí na radách.Akorád mě mrzí, že ač Russel té hře dodává ten správný šmrnc tak je milionář, který peníze opravdu nepotřebuje a přesto byl vybrát produkcí.....shlédnutí, ale DOPORUČUJI!! ()

Makadan

Právě se bavím na výbornou hrou Russella :D ten chlápek, ať je jaký chce, mě prostě baví. Ostatní hráči jen nechápou...i o tomhle je tahle hra. Prostě a jednoduše nikdy nevěř nikomu! ()

roborrrjf

Mám rád Russela H. dokonca aj Russela S., no neviem prísť tejto všeobecne obľúbenej sérii na chuť. Zrejme mi výsledný dojem kazí "náhodné" nachádzanie "skrytých" imunít zmieňovaným Russelom H., možno je to víťazkou 75% ()

Vitasex

Přesně jak je tu už napsáno, Samoa=Russell Hantz. Ale víte co? mě to zas až tak neba. Nemám ho rád. On totiž nehraje survivora, survivor je o něčem jiném. Ve starších sériích by vyhořel a pakoval by se celkem rychle. ()

lucinka1230

Samoa patří mezi ty nejlepší řady kdo přežije všech dob.Nevíce mě asi zaujala technika Russela Hantze jak třeba například neustále nacházel ty imunity :-D...Ze začátku jsem si o Russelovi myslela ,že to je bůh ví,jaký trouba a potom jsem mu začala i fandit.Jen je trochu škoda ,že to díky blbé porotě nevyhrál právě on. Oblíbenci: Russel H. ,Kelly,Ashley ()

Nazzy19

Tak jasné že one man show v podaní Russla bola mierne podozrivá ale aj tak tento chlapík ostane ako jediný v pamäti z tejto výbornej reality show. A diel keď sa kmene spojili do jedného a ako na kmeňovej rade vyrazili Erika. Počas celého hlasovania som mal zimomriavky. Výborná časť bola aj keď Russ vytiahol symbol a Ashley bola obäť 4 hracov kmenu Foa Foa. ()

nolitimere

Táto séria sa mala volať SURVIVOR: Russell , hráč ktorého buď nenávidíte , alebo ho milujete.Pri ňom som mal opäť pocit , že to bolo celé hrané,fingované a dopredu dohodnuté ... mojou favoritkou bola Ashley ... NEfavoritkou Žembou. ()

zdenda87

Největší slabna tohoto pořadu je vždy tupá a zatrpklá porota, viděl jsem všechny řady. V posledních by se to asi takhle Russelovi nepovedlo, hraje se totálně jinak, lidi co hrají, jsou neskuteční fanoušci a hru mají nastudovanou. Je jasné, že bloncka by si s timhle ani neuprdla a Russel by byl minimálně na osmi hlasech, škoda. Největší mnus této řady je, že opravdový vítěz nevyhrál, takhle ještě nikdo v historii Survovora hru neovládl. ()

Hidan

Série co není pro každého, tolik se k tomů dá říct bez spoilerů Takže teď dál, už se spoilery - jedním slovem - Russel. Řady Survivor jsem nesledoval úplně popořadě a tak jsem jako první s nim viděl HvV, kde jsem se jenom divil, co je to za šílenýho chlapa. S trochu už lepší představou jsem si potom shlédnul jeho další návrat v nejhorší řadě vůbec a po jsem ho na nějakou dobu ho pustil z hlavy. Když jsem se přece jen k téhle jeho první sezóně dostal, bylo to nakonec odlišný od toho, co jsem očekával, protože hrál trochu odlišně, s hráči na jiný úrovni a narozdíl od HvV, tady si zasloužil určitě vyhrát. Skvělej hráč a díky němu skvělá série. ()

Vassa91

SpoileryI přes to, že tady bylo evidentně nespočet zásahů produkce, tak je to podle mého jedna z nejlepších řad. Ano, Russel Hantz dostává hodně, opravdu HODNĚ prostoru, není to úplně na škodu. Díky němu podle mě chytila show druhý dech, protože on po dlouhé době přišel s úplně jiným přístupem. Hrozně legrační mi přišla i Shambo - nechápu, že i takoví tvorové existují a dokonce mají volební právo. Jako jediný kaz vidím to, že se téměř vůbec nedávalo prostor vítězce série. Nicméně když jsem se na to koukal podruhé, více jsem se na její hru soustředil a příčina její výhry je i v tom, že ona opravdu s vyloučenými budovala nějaké vztahy, takže to nebylo jen o tom, že Russ všechny vyhodil. ()

Mallorca

SPOILERY. Samoa je z 90% o Russellovi, který rozehrál opravdu neskutečnou hru, to jak si omotal kolem prstu tolik bylo něco neskutečného. Je ovšem pravda, že z velké části za to mohla tupost lidského materiálu, se kterým Russel pracoval. Po celou dobu jsem nevěděl, jestli mu fandím nebo ne, každopádně respekt k němu mám obrovský. Na konci už ho ale jeho obří ego zradilo když si myslel že to má v kapse, na reunionu bylo hodně vidět, že je šokovaný že nevyhrál (a bohužel to podle mě neunesl, choval se na celém reunionu hodně divně). Popravdě řečeno jsem ale taky byl dost překvapený, myslel jsem, že se porota přenese přes své bolístky a ocení neskutečnou strategickou hru. Nutno ale dodat, že i vítězka měla skvělou strategii. Oblíbenci Natalie, Mick a Brett, bohužel se sešlo také velké množství nesnesitelných egoistů jako Yasmine, Ben, Marissa nebo Erik, kteří ale naštěstí povypadali poměrně brzy. P.S. Samoa i Mikronésie tu mají obě hodnocení 87%. A přesto že Russell udělal ze Samoy skvělou sérii, Mikronésie je podle mě celkově o několik levelů výš ()

soloMCFC

Spoiler: Byl jsem přesvědčen že dám 5 ,že to bude nejlepší řada ever ,ale pro vítěze nemůžu,srdce mi to nedovolí...závist je hold svině. Nejdokonalejší stratég ,manipulátor , hráč Russel Hantz měl tuhle řadu vyhrát ,šel přes mrtvoly to je pravda ,ale hrál od začátku do konce a to ve stylu který jsme ještě neviděli. Ovšem porota to viděla jinak ,dáme to holce která se krásně vezla na zádech Russela a z té její hlavičky nevyšlo během celych 39 dní nic jiného než udělal a řekl Russel ? Jasně proč ne vždyť ona si to zaslouží ..ona přece nikoho nepodrazila!Za mě největší fail poroty co jsem viděl. Hold Russellovo semínko nakonec nevyklíčilo jak by si představoval. SMUTNÉ ()