Pravda může člověka osvobodit - ale také ho může dostat do spousty problémů. Génius komiků Jim Carrey tentokrát pobaví jako úspěšný advokát, ale i velký lhář, když je donucen kouzelným narozeninovým přáním svého syna přestat na 24 hodin lhát. Brzy zjišťuje, že jeho nejsilnější zbraň - nabroušený jazyk - se obrátila proti němu. (Magic Box)

TerP

Jim Carrey je prostě pan komik. Miluju jeho filmy a jeho osobnost. Film, který vypráví o špatném a zaneprázdněném otci, který zanedbává své dítě, je relativně zadobře se svou bývalou manželkou, tak ten získal moje sympatie jen díky Jimovi, který je jedinečný. Nikdo by tuhle roli nesvedl lépe než tenhle pan herec a komik. Čtyři hvězdičky. ()

worm14

Sympatická komedie s Jimem Carrym v hlavní roli, který dostal hodně prostoru. Místy se to už opakuje, ale celkově to bylo ok. ()

rafix

Vynikající komedie nejvetším lháři. Dobré no vlastně vynikající hlášky a gagy nejlepšího komika a herce Jima Carreyho. Vynikající dabing Martina Dejdara. ()

ali-n

Jim Carrey má prosto dve herecké tváre: i keď neustále v komediálnom strehu, dokáže bodovať trebárs v dramatickom životnom príbehu sťa Andrew Geoffrey Kaufman v Man on the moon. No a potom je tu tá druhá, niekedy až nadprirodzene plastická tvár, ktorá sa rozlietava do strán v šialenostiach ako Ace Ventura a u mňa spôsobuje kŕče v spodnej časti dutiny brušnej a nešetrí výrokmi, ktoré si opakujeme s bratom až do zblbnutia. Sem patrí aj crazy komédia Klamár, klamár. Slušný scenár nechýba a Jim ide v momentoch, keď ho už ovládlo synovo narodeninové prianie do krajnosti. MOJE NAJ - Na piedestál staviam všetky jeho pravdovravné telefonáty, boj s vlastným JA o skutočnú farbu pera a samodeštrukčné "Fight Club" orgie na záchode. ()

Paladin25

Čo k tomuto filmu povedať Jim Carey a komédia, i keď akokoľvek originálna a zábavná mi až tak moc dobre nesedí, lebo nemusím tie jeho grimasy čo neustále produkuje. preto je to pre mňa na takých 35 %. Som rád, že neskôr Jim začal točiť aj normálne filmy v ktorých podľa mňa naplno ukázal svoj herecký talent. ()

Seuata

Přiblblé ksichtíky Jima Carreyho tento film skvěle doplňují. Právník, co má o trapasy vážně postaráno. Kdo má rád jeho humor a jeho filmy, tak si určitě příjde na své o to víc. Tenhle film se povedl, ale určitě nebude patřit mezi naprostá top , co se týká Carreyho výkonů. ()

gotham

Ještě tak před 10 lety bych tomuto filmu dal jasných pět, ale už jsem přeci jen povyrostl a troufám si říct vyspěl. Nejsem zastáncem ani Carreyho ani těchto ztřeštěných přehnaných komedií, ale musím uznat že některé fórky jsou zatraceně dobré. Ale jné zase naopak trapné. 60% ()

Honziik17

I když Carrey podle mě má většinou spíš trapárny filmy, tak u tohodle jsem se skvěle nasmál. Tahle komedie se mu povedla a některé seky jsou fakt dobré. ()

vaska

Nemohu jinak než za čtyři hvězdy....Jima Carreyho mám rád i nerad:-)..tady byl jeho výstup u soudu a mluvení pravdy bez chyby.... ()

Mr.Lojza

Liar či lawyer? Je v tom vůbec nějaký rozdíl? V podání Carreyho rozhodně NE, a tak ukazuje světu další velmi vtipnou komedii. ()

ArtStyle

Příjemný film který nemohu ohodnotit jinak než kladně, humor je na místě, ale přecejen to patří k filmům "nižší laťky Jima". Fakt nesnáším to protivné děcko. 70% ()

elanista1

Jim Carrey uz nemusi dokazovat aky skvely komik je, my to vieme. Dalsia rola, ktora mu nesmierne sedi a vyziva sa v nej, a my sa zasa zabavame. Skvely napad a mnoho zabavnych scenok a hlasok. Film, ktory poznam takmer naspamet, nikdy neomrzi. ()

Charlinka

Zkrátka Jim Carrey. Bohužel mám radši Jima Carreyho z filmu Věčný svit neposkvrněné mysli než z Blbý a blbější a tak mě tento film nijak zvlášť nebavil. ()

amazoomka

díky Panu herci J. Carreymu úžasná komedie, kterou můžu vidět i dvakrát za sebou a vždycky se chechtám. Neumím si v této roli představit nikoho jiného. Sice je to typický americký příběh " mám tě rád tati, já tebe taky", ale tady by mi to fakt i chybělo. Super scény mimo záběr, ještě větší hlína, než v samotným scénáři. ()

Valkyra

Jedna z řady bláznivých komedií Jima Carreyho, který se nehodí do vážných rolí. Opět nezklamal a ukázal jak má vypadat spávná zábava. V roli právníka s možností mluvit jen pravdu, přináší svým osobním výkonem kvalitní zábavu do soudní síně. ()

lobo87

Typický Carrey. Po našom povedané "vyšklébený", ukričaný, chaotický, ale napriek tomu celkom zábavný. Malo to úvod, jadro i záver - a celkom potešilo... 65% ()

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším