Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

Profík

Takový roztažený díl výborného seriálu se skvělou muzikálovou nadstavbou, která byla za píseň dokonce nominována na Oscara, i když bych tam viděl lepší kousky než Blame Canada. 85%. ()

cooler

Je pravda,že tohle se hodí více na televizní obrazovku jako seriál.Některé nápady nejsou špatné,ale je to otravné a zbytečné. ()

Amberjack

Když je vám plus mínus 15 a jste tak trochu cáklej, tak z toho začátku můžete fakt (přísáhám, že jo!) umřít smíchy - bránice je taky sval a dostat do ní brutální křeč neni zrovna žádnej med. ()

jakub.bystra

Film slabší než seriál, kdybych ho měl hodnotit jako jednu z epizod, bude v té horší polovině. Nicméně se stále jedná o nadprůměrnou podívanou při které jsem na pár prvních zhlédnutí nekontrolovatelně chrochtal smíchy a tak to má být! ()

Klokly

Tak tenhle film se mi vryl hluboko do paměti. Pamatuji si když jsem si tento snímek poprvé půjčil ve videopůjčovně, v podobném věku jako byly hlavní postavy tohoto kousku. Podotýkám že do té doby jsem neviděl ani jednu epizodu seriálu, jediné co jsem o něm věděl bylo to že je to ten kreslenej seriál který dávají pozdě večer. Jistě se tedy nebudete divit mému úžasu který přišel po konci filmu, něco tak sprostého jsem do té doby zdaleka neviděl ale světe div se, ono to bylo i vtipný. Vybavuji si léto asi téhož roku co to vyšlo na vhs, během letních prázdnin jsem tento film měl půjčený asi 10x, možná si říkáte že jsem blázen ale nebyl jsem zdaleka jediný. Většina dětí od nás ze sídliště si to stihla během prázdnin půjčit i vícekrát než já:) V podstatě se u nás dělo to stejné co ve filmu, všechny děti se naučily slova kterým ani někteří rodiče nerozuměli, mnoho z nás si tuto jazykovou lekci uchovalo do dnešních dnů,včetně mě. Za mě jednoznačně za 5 hvězd a to by asi už stačilo. Seru na vás, jdu domů! Ten film ovlivnil mou dětskou psychiku :) ()

Speedy115

Hlášky z filmu si opakuji doteď, film je pro každého kdo není hnidopich a dokáže se zasmát jak na absurdností filmu tak i nad poučnými scénami, které jen přehnaně simulují skutečnost. :) ()

Duffman 97

Konečně jsem se dostal k filmu.No a........je to SUPER!Vše co milujeme na seriálu je i zde a také se tu v plné síle projeví mí oblíbení Kanaďané.Předem říkám,ti co neznají seriál nebo nejsou schopni překousnou narážky,vulgarismy a nekorektnost tak se filmu vyhněte obloukem.Pro nás ostatní je to povinost která nás nezklame. ()

dendev

Ku*va Fix, ak nemáte radi nadávky, tak prečo potom pozeráte South Park, do materinej dúšky? Ja si nadávky v tomto filme vyložene užívam, užívam si ich dokonca rovnako, ako skvelý príbeh plný satiry, zvrhlostí, skrytých významov a úžasných pesničiek. Môj názor je dokonca taký, že sa jedná o najlepší muzikál a o jednu z najlepších komédií všetkých čias... 80% + Zaradené do Mojej TOP 10 (IF THERE'S NO ONE ELSE TO BLAME, BLAME CANADA!) ()

EYO EYO

Mega srandicka u ktorej som sa super bavil , ako tu niektorí kritizuju to nadávanie ,no a čo ! Veď to bolo na tom najlepšie ,veľmi srandovne hlášky ,super piesne a super dej ale presto musím odobrať jednu hviezdičku za tú slabšiu animáciu ,ale aj tak to bolo top ,po pozretí tochto filmu som si povedal že seriál musí byť ešte lepší a preto musím pozrieť aj seriál (keď to ma cez 20 sérii tak mám čo robiť ) /80% ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi