Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

Jonash87

Dnes už klasika. Víceméně jako kdyby se poskládaly za sebe tři díly nabušený skvělejma hláškama a scénkama od začátku do konce, jen spojené v jeden příběh. Když jsem to někdy před deseti lety viděl, v té době ještě na základce, vrylo se mi to do paměti z důvodu extrémně sprosté mluvy. Ale až teď jsem dokázal ocenit to množství více či méně skrytých vtípků a narážek. Songy, které prostupovaly celým filmem, se také povedly a vůbec nevadily (oproti některým písním objevujících se v seriálu). Za mě lepší čtyři hvězdy. PS: "Bůh je největší ku*va ze všech!" ()

Martin741

Fekalny humor, surove a drsne hlasky a satan je homo - sexuje totiz so Saddamom Husajnom. Presne to je South Park : Peklo na Zemi. Co viac si priat k vybornej zabave? Tu aj slavny Monty Python moze len zavidiet. 100 % ()

honajz2

Jasně, na seriál to nemá, ne všechny scénky jsou tak úderné a vtipné jak mohly být a asi jen ty písničky to natahují na celovečerní stopáž, ale co naplat, když to jinak velmi dobře funguje, je to inteligentně napsané, pobaví to a písničky to má překvapivě chytlavá a dnes již kultovní skladba Blame Canada mi stále více a více připadá nadčasová... 4* ()

Lischai

Popleten novými díly South Parku jsem čekal víc inteligentní satiry a méně fart jokes. Já nevím, možná kdybych to viděl v 16 letech jako všichni, že by to bylo jiný, ale teď velké meh. Nechápu, jak se někdo plnoletý může smát tomu, že Stan odchází hledat klitoris, opravdu ne. Nejvíc ve filmu sympatizuji s matkami, které nechápou Terrence a Phillipa, stejně jako já nechápu tento exkurz do zastydlé puberty. ()

marcek

Kdybych měl napočítat, kolikrát jsem tenhle BÁJEČNÝ filmeček viděl, tak bych nenapočítal ani na 20 lidských rukou. Peklo na Zemi prostě nemá chybu. Dvojice Trey Parker a Matt Stone josu prostě famózní, a hodně lidí South Park odsuzuje, ale já si myslím, že tenhle vulgární (někdy na někoho moc) film by měl vidět každý. TAKŽE HURÁÁ NA NĚJ !!! ()

shyster

První polovina filmu je nařachaná mnoha kulervoucími vtípky. Zvláště Eric Cartman září. Druhá část je už trochu slabší, ale i tak to nedělá ostudu geniálnímu seriálu. ()

DruidKarel

Nakonec se ze seriálu vyklubal i dost dobrej celovečerní sprostofilm. Vím, že obsahově není nijak na výši, nápadem ale určitě vyniká. 5* ()

cubajz

i po několikátém zhlédnutí pro mě tento kousek zůstává pětihvězdičkovým dílkem, velkou měrou se na tom podepsala nezapomenutelná muzikálová čísla (Brian Boitano rulezz!). ()

C0r0ner

75 minut koncentrákované brutální zábavy, která se nesere vážně s ničím a naprosto otevřeně posílá do prdele veškeré americké ideály, zvyklosti a klišé. Je úžasné, na jak malém prostoru jsou Trey s Parkerem schopni vytěžit tak moc a ještě tak dokonalou formou. Typický Američan asi bude znechucen, popřípadě mu nedojde poselství (větší a rozsáhlejší, než v deseti jiných filmech dohromady), ale zbytek světa se bude královsky bavit. "Operace kryjte se za negry" 100% ()

Alfréda

To zpívání mě opravdu irituje. Ale oproti seriálu bych řekla že tady se najdou ty opravdu nej hlášky. "Vole, zdržuješ tu frontu, kurva", "Kurva, hoří mi klacek", "Můžu to dokončit? Můžu?" nebo "Vy ste čuráci, pusťte Terrance a Phillipa!", to je fakt nej :) ()

MarekT

Tady se měl inspirovat tým okolo otce Simpsonových Matta Groeninga. Nemyslím tím velké množství sprosťáren, ale důstojné převedení seriálu na plátno. Duo Parker - Stone totiž dodrželo to, co si dali do samotného originálního názvu: větší, delší a necenzurované. K tomu přidejte skvělé písně a průběh děje, tj. něco, co mě v celovečerních Simpsonových dokázalo spíše rozčílit. 80% ()

pufina

Výstižný název, pro mě to bylo skutečně peklo. Neskutečný, jakým stupidním věcem se dnes dokážou lidi smát.. ()

campix

Opravdu povedený přídavek k seriálu. Tvůrci ukázali, že ani rozšíření stopáže na celovečerní film jim nijak nedělá problémy a dokáží tu atraktivnost přesunout i na větší platformu. Také ukázali, že přetransformovat South Park na jakýsi zvrhlý muzikál také není nic těžkého. Písničky jsou originální, zábavné a hlavně mají hlavu a patu. Prostě skvělý přídavek. Asi nejlepší momenty jsou scény v pekle, kde je Satan pouze děvkou Saddáma Husajna. Pro příznivce seriálu jasná volba a pro ty ostatní šance jak přičichnout k humoru tvůrců South Parku a možná v budoucnu přinutit ke sledování seriálu. ()

PainM8

Soundtrack, hlášky, vulgarita, animace, příběh, názory ..... všechny tyhle věci byly tak revoluční, že doslova předběhly svoje století. Obdivuji tvůrce, kterým patří velký obdiv za film i za seriál. ()

gabin(a)

"Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd".Tak že se někdo pokusí zapálit si prd jsem teda ještě v životě v žádném oficiálním textu distributora nečetla! To mě fakt pobavilo!!! Ačkoliv mám South Park ráda a vždycky se řehtám více nebo méně, film jsem ještě neviděla. Čas to napravit.... ()

Biggy

South Park a film ? Aneb jak poukázat na válku ve světě a rasismus humorem. Sprostost dělá film ještě více originálním, protože ve většině animovaných filmů / seriálů se se sprostou mluvou setkáme opravdu zřídka a určitě ne tak trefně nasazenou jako zrovna v South Parku. Dabing je skvělý jak v češtině, tak v angličtině a určitě se k tomuhle filmu ještě párkrát vrátím. ()

DominikV

Jisto jistě nejsprostší animák všech dob. Nejlepší jsou ovšem Cartmenovi hlášky, díky kterým se stal jednou s nejsarkastičtějších filmových postav vůbec. Ovšem ani hlášky ostatních nejsou k zahození. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi