Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

romanz123

Foul language and toilet humor, crappy animations, spousta "znesvěcených" celebrit, krásně ujetý děj (který ale přitom dává i prostor k zamyšlení, pokud by se někdo chtěl zamýšlet) a skvělé písně - film se mi při každém sledování líbí snad ještě víc než při tom předchozím, takže nejde jinak než 5 hvězdiček. ()

Vendem

„Pamatujte vždy na to, co říká naše filmová asociace: Strašlivé, odporné násilí nevadí, pokud při něm lidé nemluví sprostě!“ South Park: Bigger Longer & Uncut je neobyčejný nikoli jakožto držitel rekordu v počtu sprostých slov ve scénáři, ale v jedinečném, ad absurdum pohledu na filozofii americké cenzury. Pobouření rodičové vykupují vulgaritu filmové zábavy odhodláním ke spuštění globálního válečného násilí a jejich tragikomické „dnes má demokracie svůj velký den!“ je palčivější než všechny nadávky světa. A když naši hrdinové v prostředí konzervativního amerického zapadákova utrousí bonmot „Bůh? To je ta největší kurva ze všech!“, divák holdující alternativním nihilisticky-kacířským reflexím si je tentokrát jistý, že v téhle satirické tónině tomu prostě nelze odolat. ()

Lukkyn

"Drogy jsou špatné oooo aanooo" tento film však ne :-) Jasně není to pro cíti co by neřekli hov... ani za pytel sra... , ale ostatní to slušně pobaví a fanoušci seriálu budou slintat blahem nad tím co vše si pro ně tvůrci vymysleli!!!!!!!Satan jako sadámova děvka, operace lidský štít a srdce místo brambory to mě fakt dostalo. P.S. Neslyšíš?Jako by tu někde umírala žirafa :-) ()

DaweBIKE

Haha takový bestovko co prozatím v SP bylo. Hlášky ze seriálu z domácněly a nám nezbývá než se usadit do křesla a náramně se bavit s celou partou ze SP =) btw dětem nepřístupno, mládeži povinno =) ()

Segoves Kelt

Peklo na zemi jsem viděl v 9 letech a už tehdy mě dostával tenhle humor a úplně si mě podmanilo:) Stejně jako v Seriálu ani tady nejde o sprosťárny ale o narážky na arogantní společnost podpořené neskutečně vtipnými situacemi a nesmrtelnými hláškami. miluju tenhle film a stejně jako seriál patří do mojich TOP. ()

michael2684

Pamatuji si na období, kdy jsem tenhle film sledovával každý den a shodou okolností to bylo období, kdy jsem se zhoršil ve škole :-) , ale mně to nevadilo, protože Peklo na Zemi mi vždycky zvedlo náladu. Spousta vtípků, které jsou dnes klasikou + perfektní hudba. Myslím, že je to i lepší než seriál. Jasných 5 hvězdiček. ()

Simononer77

Pokial niekto videl iba film, nedivím sa, že na South Park o chvílku zanevrel. Je to asi ako každý film od Tarantina, tak gýčové, že to držia pokope len hlášky. ()

Hannynko

Perfektná klasika... :) a nesúhlasím s názorom, že je to slabšie ako seriál :) je pravda, že tie pesničky tam sú občas otravné a zbytočné ale veľké množstvo takzvaných "LEGENDARY" hlášok pochádza podľa mňa práve z tohoto filmu ()

Jevablo

Myšlenka výborná, válka Ameriky s Kanadou, to tu ještě nebylo. Spousta blbostí namixovaná snad ještě líp než ve skvělým seriálu. ()

pegtr

Já bych řekl že se jedná o nejlepší animovaný film který vznikl podle seriálu.Mám ho radši než Simpsonovi ve filmu. ()

Paulie2

Dobře. Chvílemi jsem se bavil, chvílemi si říkal : "Na co to ku*va koukám?!" Myslím, že 70% je akorát. Velký plus za písničky, některé se opravdu povedli. A vtipný konec s Cartmanem. Při rozhodování mezi 3 a 4 hvězdičkami dávám 3, protože Peklo na zemi se rozhodně nevyrovná jiným špičkovým filmům. ()

Ms.Iris

"Kenny, chlapče, mám špatnou správu: Omylem si dostal místo srdce bramboru. Zbývají ti zhruba 3 vteřiny života." :-) takže 3* za pobavenie, ale na seriál sa to nechytá! ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi