Petite Cane

Koukám, že hodnocení sou různá, od odpadu až po 5*, ale to záleží na vkusu...Když sem to viděla poprvé, přišlo mi to taky jako stupidita, ale pak jsem si zpětně pouštěla jisté scénky jako například ,,Můžete se flákat navždy. Ne! Tak dobře, můžete se flákat navždy...a týden k tomu! " a dost sem se nasmála:) Je to originální komedie s originálním humorem... ()

Hrmak odpad!

Na kamošove odporúčanie som si tento film od neho požičal, že vraj sa výborne zabavím. Prídem teda domov, hodím DVD do prehrávača a s bratrancom som sa usadil do gauča, že sa trochu nasmejeme. Asi po 10 minútach sme sa na seba pozreli a naraz sme povedali ,,poďme radšej von,, Tak debilný film som ešte nevidel a dúfam, že už viac ani neuvidím. Preto aj Vám radím ,,Chodte radšej von!,, ako pozerať tento nepodarok....Odpad! ()

Daemonek

Nemůžu si pomoct, ale já se u tohohle příjemně oblbujícího, úchylného a totálně prrraštěného filmu oprrravdu krrrálovsky bavil! (čtení Prrratchetta mě jaksi poznamenalo) Proto dávám za 5! ! Prrravěk jak ho ještě neznáte! Šaman, náčelníkova manželka, mastnovlasáci, zvířata, děj...Spousta orrriginálních a už vžitých hlášek! A každý, koho jsem se ptal na komedie, tuhle tuhletost zná! Neskrrrblete tedy na hvězdičkách, však ono vám to rrruku neutrrrhne! ()

Lukyn_CZ

Má to něco do sebe. Smál jsem se a bavil, podstatu komedie to splnilo. Je to film ke kterýmu se dá pro odpočinek vrátit. ()

SisQa

Myslím, že Malarkey napsal přesně to, co jsem chtěla napsat i já. Tenhle film nemá žádnou hloubku, ani žádné poselství pro další generace, je to pouze směs bizarních akcí, gagů a hlavně nezapomenutelných hlášek :) myslím, že o jiné se autoři ani nesnažili, jenom o to, aby se na tomto kousku člověk zasmál a nevím jak vy, ale u mě se jim to povedlo ()

norionn

Ano, je to ulítlé, ale takový byl záměr. Docela jsem se některým hláškám zasmál, třeba "Asi tam fakt měla být díra." mě fakt dostalo :-) Po dlouhé době celkem povedená komedie, 70 %. ()

Skruzka

Co je vlastně tohle zač? ... hmm prostě "kámen". Z jedné strany totální odpad, zdruhé naprostá špička. Škoda, že ta dobrá stránka není celý film. Některé scény jsou hrozné. Jiné však svým vtipem dokáží rozesmát kdejaký kámen. Ptáte se proč 60%? Odpověď je jednoduchá: "Pstruh! Se rychle žene potokem! Proti proudu! ... Řekni! Proč si zabila dvě ženy, z nichž jeden byl chlap!" ()

Kykyryda

Tohle je přesně ten případ filmu, kdy od začátku do konce víte, že to je neuvěřitelná hloupost, ale nemůžete se přestat smát. Je to naprosto o ničem, příběh prostý až téměř nulový, ale ty hlášky zabíjejí. Rozhodně to není film pro každého :-D ()

Axlle odpad!

54%?? Jak je možné, že "komedie" kde jsou dva kmeny Špinavovlasých a Čistovlasých dosáhla takového hodnocení? A já myslela, že existujou lidi co mají vkus. Očividně lidem stačí k pobavení opravdu nízká úroveň.."humoru" ()

Basketak8

Mě se tato komedie velice líbila. Je pravda, že je trochu úchylná, ale vynahradí to nezapomenutelné hlášky Kamenů!!! Trochu mě zaskočila na začátku, ale poté jsem se už pouze smál... ()

ronin zabak

Mám rád francouzskou komedii, ale pravdou zůstává, že tohle je nejslabší kousek Gérarda. Jinak jsem se občas smál... a hlášky alá kámen, kámen, atd., normálně slýchávám. ()

Chemik

Film, který diváka na první pohled moc nezaujme. Je to opravdu tak trochu úchylnost, ale když k tomu přidáme nespočet hlášek, které se ve filmu vyskytují, je to u mě minimálně za tři hvězdy. Film, u kterého se nemusí přemýšlet a prostě se člověk jenom úchylně pobaví. Nejvíc mě ale zaujal start. Opravdu jsem myslel, že se dívám na jiný film, ale poté se to vše převrátilo a už jsem se těšil na hlášky, o kterých jsem slyšel. ()

mahu22

Není to nejhorší film.Viděl jsem horší,ale docela mě tohle pobavilo.Je to spíše pro mladší generaci..Někdy až moc.Někdy ta scéna nebyla vtipná,naopak byla až trapná.Nerozumím pouze,proč to pojmenovali RRRrrrr!!! ()