Molerat

Jedna z největších nesmyslností/geniálností co jsem kdy viděl.U tohoto filmu nelze přemýšlet, pouze vnímat celou tu směs situací a hlášek.Pokud by se někdo začal zabývat opravdovým smyslem filmu, přišel by na holé nic.RRRrrrr!!! je třeba brát s velkým nadhledem, koukat na něj pouze když se chceme pouze odreagovat a jen se bavit.Je to opravdová ptákovina, která snad nemá obdoby, ale opravdu nelze upřít scénáři obrovskou originálost.Tuto komedii buď musíte milovat anebo nenávidět.Příjemně jsem se vždy u filmečku pobavil a málokdy jsem se nudil.Jestli bych seznal něco za celou stopáž trapným, pak je to situace v v marketu, kde už je to až moc přehnané.A pak jedna z hlášek, které se objevují v každé druhé béčkové komedii: ,,to ve scénaři nebylo“.Hodnotím tak jak píšu takže 60%. ()

mindkiller

V tomto filme nemôžete hľadať komplikovaný humor, lebo ten je tu stavaný práve na tej primitívnosti ktorá býva niekedy ešte zábavnejšia. ()

Worf

Snad nechcete, aby Vás RRRrrr vzdělávalo , takže já jsem se vypnul a užil si to .... ať žije Chabatomamut. ()

Mithal

Pokud tenhle film berete vážně, tak se vám líbit nebude. Ale pokud to budete brát s nadhledem, tak vám z toho vyleze naprosto absurdní komedie, která celkem vtipně paroduje zvyky nynějších lidí. Telefonování, nevěra i vražda je tady brána jako naprosto obyčená věc, kterou lidé vůbec neřeší nebo nechápou. ()

Urby

Celkem nevtipná komedie. Začátek byl sice vtipný, ale postupem času to výrazně ztrácelo jak na vtipnosti tak příběhově. Chybělo tomu celkem dost, ale abych jenom nekritizoval, něco povedeného tu bylo a to prostředí a rekvizity (koňomůd, kachnomůd, hrochomůd,....) ()

matik_one

Pani a dami.. Toto je suchy humor.. suchy trapny humor.. A ten je najsamlepsejsiiiiii.. Je to moja najoblubenejsia komedia, ktoru som doteraz videl priblizne 15-krat, a velmi sa tesim, ket si ju pojdem pozriet znova.. Neuveritelne dielo, a ti suchari, co mu tu daju hodnotenie odpad, sami tam patria.. Ja takisto nepozeram romanticke filmy, lebo sa mi nepacia, aj ket to je dobre hodnoteni film a dal by som mu najviac 1*.. Ket tu njekto pri pozerani tohto filmu pozera na pracu kamery, na osvetlenie a podobne kraviny, tak to ano.. taki suchary tu budu davat odpad.. A nazor takychto ludi ma pri komedii nezaujima.. Tu leti hlaska za hlaskou, a nevjem si spomenut na komediu, pri ktorej by som sa smial po cely cas.. A priznam sa, ze njektore hlasky som pouzil aj v praxi, a nevedeli sme sa dosmiat.. :D Chcel som tu vybrat aj naj hlasku, ale neda sa .. Nedokazem vybrat naj, a rozpisovt ich tu, to by bolo na dlho.. Mozem len tento film vrelo odporucit.. ()

Breather

Par momentu vynikajicich, nekolik uchazejicich az prumernych a zbytek nuda... Je to skoda, urcite by sel potencial vyuzit lepe, absence dokola omylanych vtipu a na tento film zbytecne dlouhe stopaze by filmu urcite prospela, ale na druhou stranu, pokud od nej neocekavate vubec nic a mate zalibu v absurdnim humoru, nezklame vas. Takze 45% a jedno velke plus za nejmenovany nakupni retezec:-) ()

JonKl

Další skvělý film od Alaina Chabata, ve kterém hraje skvělý Gérard Depardieu. Tento film obsahuje nesmrtelné hlášky a kdo ho neviděl, ten se na něho musí hned rychle podívat, protože "Začíná noc!" ("Drž hubu!") ()

Yaan2

°°Gerardova nejhorší role. Je to stupidní, idotské a odcházím zvracet! (1 hvězda za hvězdné obsazení do té pípčoviny) ()

Beed

Hmmm... když ono je to tak stupidní, až je to fakt sranda :) Zajímavost - "Kámen" se francouzsky rekne "pierre". Pierre je i Petr. Tzn. všichni ti Kamenové by vlastně mohli být i Petrové... ()

zdendap

Už jsem viděl i horší komedie (především americké černošsko-fekální filmy), ale místy jsem se zasmál. Smutnou pravdou ale je, že francouzské komedie jako celek dost upadly. ()

jarod13

Musím říct, že je to hodně dobrá komedie, nečekejte v tom kějakou silnou myšlenku, prostě se bavte, komedie plná přirovnání a ironie, prostě super.. doporučuji. Neskutečné a věčné hlášky......"Ten pelšoun to je Váš šéf...ne šéf jsem já...(plešoun). "Jak se jmenuješ "GI" a jak se to čte "GI". Představím ti moje kamarády..kámen, kámne, kámen, kámen........Všichni se jmenují kámen. ()

tteasy

Komedie může být vtipná, střeštěná nebo také ze života, ale tato je podle mě především trapná. Zasmál jsem se asi tak 3x za celý film. Dobře možná 4x. Nad zbývajícími rádoby vtipy jsem spíše kroutil hlavou a divil se, že z nich měl někdo odvahu splácat film. Já dávám jen 1 *, protože to byla celkem blbost. ()

Virtus

Mě se film líbil. Spousta nevtipně vtipných scén. Mám rád filmy, které se neberou vážně. Jak už zde bylo řečeno, je ve filmu mnoho úžasných scén, které se vám vryjí do paměti ať chcete nebo ne. A komedie, které se můžete zasmát i při vzpomínce, to je přece super! ()

jury1987

Moje oblíbená komedie. Nevím jak se ostatním nemůže líbit, jelikož zatím všichni známí z mnoha věkových kategorií si tento film nemohou vynachválit. Nevím proč tento film odsuzujete, kdo z Vás by vymyslel hlášku : „ To je zajímavé, co říkáš není vůbec zajímavé!“ nebo „Nedělejte z mamuta komármuta“ =) ?? Některé scény opravdu nemají takový šmrnc a jsou i trochu trapné, ale většinu filmu jsem se smál, až jsem se za břicho popadal. Vřele doporučuji ()

Andrew07

Ačkoli film nemá žádný hluboký příběh ani převratnou uměleckou hodnotu, je plný nezapomenutelných hlášek, kvůli kterým dávám čtyři hvězdičky. Zdraví Kámen :-) ()

nicnevim

Také přihodím jeden komentář bez duchu:)): Naprostá ptákovina, která nemá obdoby. Nicméně uznávám, že někteří v tom mohou nalézt jisté zalíbení. Každý totiž máme tu svoji ptákovinu, na kterou nedáme dopustit:). ()