junglebero

Důkaz, (teda asponň pro ty, kterým se to líbilo) že hodnocení filmů na csfd někdy není tak důležité a neukazuje nakolik je film zábavný atd... ANO, je to úchylnost. NE, není to pro každého. Veškeré komedie, černý homor a kameňáky já můžu :-P... U téhle komedie se směju snad pokaždé, ikdyž vím co příjde... Smůla pro ty, kterým tenhle humor nepříde ani trochu vtipný. Pro mě jedna z best of best a naprostá pohodovka :-)) --- 90% --- Tákže navrhuji.....................................TO je dobrý nápad!!!" .....................-,,Ale šéfe, Vy jste nic neřekl" ....-,,A joo tak pardón, tákže navrhuji.... vzít rukojmí!" ()

ShaThyc

Tak toto teda bolo niečo. Miestami veľmi vtipné, miestami veľmi stupídne. Mal som aj chuť vypnúť to, ale potom ma to zasa rozosmialo a rozbehlo sa to. Je to skutočne bláznivá komédia a chápem tých, ktorým sa to zdá super ale aj tých, ktorým sa to nepáči. Pre mňa je to niekde medzi a možno si to ešte niekedy aj pozriem. ()

Gr3nD

Ja neverim že sa vám to nepáčilo. Super komédia na 100% uplne skoro vsade som sa smial. nechapem ktory debil tomu da odpad! ()

defender110

Film je založený na absurditě a hlouposti postav. Je oddechový a pohodový, nebudete se u něj mlátit smíchy ale pobaví vás. Kdo toto nepochopil a očekává humor ala Cimrman tak má smůlu, pochopitelně dá odpad. Ale mezi co se pak musí řadit Kaměňák a jemu podobní, když někdo tento film označí za odpad?? Tento film byl stvořen aby pobavil svou hloupostí, takže kdo toto nechápe a neumí se nad to povznést ať si vybere jiný druh filmu. Připadá mi dost vtipné, když tu někdo píše : otřesný scénář. Přesně toto říká ve filmu i jedna z hlavních postav....asi to tu někdo zcela nepochopil, že. :). Když se budu chtít pobavit a zasmát nat vytříbeným a špičkovým humorem, pustím si něco od Smoljaka a Svěráka, nebo od MP, ale když se budu chtít pobavit a uvolnit nad blbinkou u které nemusíte vůbec myslet, pustím si toto. ()

niki7123

Podle mně je to úplne coolová komedie. Všechno do sebe skvěle zapadná a dojem s filmu je v celku dobrý. Gérard Depardieu tomu dodává šmrnc. Odporučuju ()

Aligon

Teda po vyše 4 rokoch som si to pozrel konečne celé ... a v celku nuda..Možno raz som sa zasmial viac ako 2 * nedostane, a to 1* za Gérard Depardieu a 2* pre mňa ()

Andy_Larkin

Totální hovadina, kterou prostě nělze brát vážně, jinak by to byl čistý odpad. Ale pokud ji beru jen jako ptákovinu pro pobavení bez nějakých vyšších ambicí, což bezesporu je, tak to zas tak katastrofální není. Občas jsem se i zasmál a člověk se docela příjemně odreaguje, ale přecijen preferuji jiný druh humoru. Smíchy jsem se z toho v křečích neválel. ()

pedrossa

Taková csfd klasická 50% záležitost. Tyhle filmy buď milujete, nebo nesnášíte. Hrdě se hlásím k té "jednodušší" polovině těch, co u takových filmů chvílemi slzí smíchy. Hlášky typu "trochu si zapózuj" a "můj děda byl kudrnatý, můj táta byl kudrnatý, moje děti byly kudrnaté. Věř mi, prosím tě." mě dokážou znovu a znovu rozsekat. Jen taková drobnost - většina z vás to asi ví, mě to ale nenapadlo, až mi to řekl brácha co žije ve Francii - francouzsky "kámen" se řekne "Pierre", což je zároveň jméno Petr. Vtip, který se v překladu vytratil a kus filmu na něm visí:-) ()

Creap

Uznávám, že je to občas trapný, nedává to smysl a nevim co všechno jsem tu o tom četl. Každopádně je to jedna z komedií u kterých sem se poslední dobou dobře zasmál. Opravdu některé hlášky se nedají zapomenout a pokaždé když si vzpomenu na začátek filmu, tak mě to nutí se aspoň pousmát :) Navíc zpracování a celková atmosféra se mi celkem líbila. 3 hvězdy si určitě zaslouží ()

Louskacek90

Dlouho jsem se u filmu tak nepobavil.. :D Jedna z nejoriginálnějších komedií vůbec! Tenhle film paroduje filmy, lidský vlastnosti, lidskou společnost, dokonce i sám sebe.. Vždycky když si během filmu řeknu, že už bylo konec kravin (v pozitivním smyslu slova- nejde se jim nesmát), překvapí mě další scéna stejně tak příjemně jako ty předchozí dalším gegem či hláškou, kterým se prostě musím chechtat.. .. Určitě je úzká hranice mezi trapným a geniálním.. -Je to věc vkusu. Pro mě byla hranice trapnosti překročena a zapomenuta. Někdo by řekl, že je to tak blbý, až je to geniální. Tenhle film je pro mě geniální, ale není vůbec blbý! ()

eMarka

:-D Jak koukám na ty hodnocení... Je to prostě film, který buď naprosto milujete nebo dokonale nesnášíte... ()

Dejte na me

..nechápu lidi, co sem píšou, že je to odpad..! je to prostě originální vtipná záležitost, která možná snese jenom jedno zkousnutí, ale já si to teď dal po pár letech podruhý a zase dobrý! ..už jenom ten začátek si nějakou hvězdičku navíc prostě zaslouží! ()

xChorosh

Jak už napovídá hodnocení, tak tento film rozděluje jeho diváky na dva „kmeny“. Jeden, kterému se tento snímek úplně znechutil a kteří ho odsuzují a druhý, který tenhle film milují. Já osobně patřím k lidem, kteří tenhle film prostě zbožňují. Když pomineme chyby a hlouposti, které ve filmu jsou (pro některé je hloupost film jako celek), tak zápletka mi přijde opravdu komická. Dále hlášky které zazní, taky splňují svůj účel pro pobavení diváka. Za mě prostě tenhle film má 100% a to ne za herecké výkony, efekty aj. Ale proto, že mě tenhle film opravdu zaujal, splnil svůj účel komedie, a já se u něj směju od začátku až dokonce, ikdyž ho vidím po xté. ()