ArsenalEagle

Francouzský humor? Proč ne? Originálně pojatá splácanina všeho možného.. Desítky opravdu povedených hlášek, u kterých jsem se zakuckal smíchy, ale celkově mi to tak trošičku vadilo.. Jednoznačně nejlepší komedie o 35.000 př.n.l. :D, jen mě zaráží ty odpady, je těžké ten film hodnotit, jestliže máte ale alespon trochu smyslu pro humor, tak se tomu odpad dát nedá.. Jeden z nejpraštěnějších filmů co jsem kdy viděl. ;) ,,Začíná noc!" - ,,Drž hubu!" a nebo ,,Kámen?" - ,,Zde".... Nezapomenutelné hlášky ()

aluna

Je to trapný? Jo, ale chechtala jsem se tomu jako blázen. Teda místy..., který se střídaly s chvílema, kdy jsem se s lehkým úsměvem podivovala nad tím, jak může vůbec někdo takovou trapárnu stvořit. Nicméně úsměv, ať už takovej či makovej, jsem měla na obličeji furt, a to byl asi účel. Mělo to bejt trapný a mělo to pobavit - splnilo obojí. "Chce vědět, kdo jí zabil, aby věděl, proč jsem to udělal." :-) ()

zipper111

Pravda je, že jsem původně chtěl dát odpad, ale jedna dvě scény mi přišli tak nehorázně debilní až jsem se musel trochu zasmát...jak už tu někdo psal, je ta jedna hvězda spíše z lítosti.... ()

Naslund odpad!

Asi první film, který jsem nedokázal dokoukat kvůli jeho temným stránkám. Jestli reprezentuje francouzský smysl pro humor, tak se budu Francii po nějakou dobu vyhýbat. Je vidět, že autory jejich vtipy bavily, ale mě se obloukem vyhly. Nevím, co by na nich mělo být vtipného a pochybuji, že šlo o hlubokou nepochopenou sofistikovanost. Právě protože jsem je až moc dobře pochopil, po 30ti minutách utrpení jsem se spasil únikem sám. ()

Tony.cs

Film plný někdy silných, někdy slabších gagů a v podstatě situační hovadinka pro pobavení. Vypnout, umejt vlasy a vzhůru mezi kameny. ()

Verka13

Opravdu nechápu nízké hodnocení této úžasně vtipné komedie. Některé hlášky a scény jsou opravdu legendární a nezapomenutelné a opravdu tento snímek pobaví. Nízké hodnocení můžou dát jen zapšklí pukavci co nemají smysl pro humor. ()

anniehall odpad!

Tak tohle bylo opravdu hodně, hodně špatné. Nebylo to vtipné, nechápal jsem a nechápu, jak se to některým lidem může líbit a pocit trapnosti mi z hlavy vymizel až po pořádným propláchnutí huby! ()

Maq

Sranda z atraktivního prostředí, plná kuriózních situací a hlášek. Záleží na vkusu. Mně ta zápletka a hlášky přišly převážně slabé, dětinské. Šikovný scénárista by mohl napsat dialogy mnohem, mnohem vtipnější. Nečekejte ani efektní triky a vizuální požitek, pokud na takové věci dáte. Promarněný potenciál. ()

Toyotomi

Tak takhle moc absurdní a dokonalý humor jsem dlouho neviděl, škoda jen že ostatní uživatelé (dle jejich hodnocení) pro tento humor nemají pochopení... ()

Easykk

Hledáme tedy švadlenu kytaristku...no my tu zrovna máme hodinu kursu šití kytary :)))) Uděláme si prezentaci: ehm ehm, tak Kámen - zde!!, Kámen - tady!!, Kámen - tuu!!, Kámen....Kámen....Kámen je nepřítomen, to je beztak zase s Kamenem, nojo, zase se někde flákaj Kameni. :DDD ()

Helo

Nejvtipnější kravina jakou jsem snad kdy viděl. Ty hlášky jsou prostě boží. "Máme mléko?" -"Nechal jsem ti... ale pak jsem to všechno vypil." ()

Mairiel

Asi jsem opravdu divná, ale tohle je pro mě jedna z nejlepších komedií, které jsem z poslední doby viděla! Ty detaily byly dokonalé - třeba jak ten chlapík nesl tu pochodeň v jeskyni jako by to byla baterka a vůbec... prostě oddech. Jo, a děkuji Eleanai za jediné pozitivní hodnocení z mých oblíbených... ()

dom156

Taková příjemná blbinka, u které člověk může vypnout mozek a smát se totálním hovadinám a nesmyslům, ale to není na škodu ba právě naopak je to cíl filmu, nás uvolnit a pobavit. Mohu doporučit. ()

Falconica

Prostě je to tak blbý, až je to královská zábava, ale to zde v ráji lidí hrajících si na profesionální filmaře ne každej je ochotnej uznat, i kdyby se jim to nakrásně tajně líbilo:-D Prostě je to strašně debilní a hlášky, který jsou vtipný jen pro lidi, co ten film znaj, mě doprovázej půl života v praxi:-D ()

*Elfík*

Postup, jak sledovat RRRrrrr!!!: Nechte si narůst dlouhé vlasy, spleťte je do dredů, přidejte pár mšic, vší a blech, pořádně se zamažte, vyzkoušejte si, jaké je to žít dva týdny v jeskyni bez jídla a bez pití oblečeni do pár kousků kůže. Zkuste se pohybovat jako opice a nacvičte si před zrcadlem (které jste umístili přímo naproti vchodu jeskyně) pár opičích grimas. Po této proceduře zapomeňte na všechny filmy, co jste viděli, hlavně na ty dobré, vyhrabejte ze svých mozkových závitů pár kapek smyslu pro humor a nechte se unášet touto kravinkou, která z vás sice neudělá specialistu na odvětví neandrtálců, nepodělí se s vámi o tajemství evoluce, neřekne vám, jaký používat kondicionér, ale naučí vás, že život je někdy taky příšerná hovadina.... GRRRrrrr! ()

kajas

Nebetyčná hloupost (a to mám všechny ty Asterixe docela ráda). Zasmála jsem se asi dvakrát, druhou polovinu filmu už jsem jenom trpěla. Bohužel. ()

Tygrys

Opravdu mi to hodně připomínalo francouzský úlet jménem Asterix a Cleopatra a to jsem nevěděl že v tom má prsty stejný režisér. Určitě to není nic nechutného a hodného k okamžitému odsouzení. Je to snímek který neurazí a pobaví pokud jste správně naladěni. ()