Petoss1

vypravěč: " 9. května 1969, dva kilometry od severní hranice Laosu, postupuje 101. pěší divize americké armády ke kótě 937. Pro američany je to pouhá průzkumná akce. Pro členy Viet Kongu znamená kóta 937 strategický bod. Tucet vojáků 101. divize, úplných nováčků, má zvládnout tuto rutinní akci za dvě hodiny. Vietnamci se brání celých devět dnů. Tento film však nevypráví jejich příběh." tak toto ma zabilo hneď na začiatku. 75% ()

Pugo odpad!

Konečne som sa po dlhom čase odhodlal k tejto ževraj "totálne fasa komédie". Neviem, čo za film pozerali moji kamoši, ale toto určite nie je super komédia. Blbosť za blbosťou, debilný vtip za idiotským vtipom. Celé zle. Nerozumiem, nechápem. Tých 98 minút som sa strašne trápil a pozeral som to dokopy asi jeden celý týždeň. A z tej nepeknej vysokej ženy mám nočné mory dodnes... ()

Attta

Tohle je film, který má velice rozporuplné hodnocení. Pro mě to byla jednoznačně zábava. Film je plný vtípků(neříkám že jsou úplně inteligentní, ale na zasmátí plně dostačující), hlášek a ironie. Nápady film jenom srší. Obecně si myslím, že si tento snímek určitě "odpad" nezaslouží. ()

JohnRambo

Sranda bola. Na prvý krát najväčšia, potom stále menšia. Ale stále sranda. Prečo odpad??? Nebolo to zlé. Vy ste ale žížalomuti. :D ()

snob

Jsem jediný komu se to líbilo? A dobře mi tak. A nebo jsem to jediný viděl v originále? Asi. Viděl jsem tento film v češtině, mé hodnocení odpad, viděl jsem tento film v polštině, mé hodnocení odpad. A viděl jsem ve francouštině a plesám. Buď to anebo jsem měl vlčí mlhu. Tento film je výjmečně pitomý a to je jeho veliký klad. RRRrrr!!? ()

Wladi.mir

Nechápu co je na této komedii nechutné. Považuji to za odpočinkovou nenáročnou záležitost, u které dost potrápíte břišní bránici. Chápu je to blbost, žádnou cenu to nikdy nevyhraje, ale přesto tento film považuji za komedii a ne drama. Takže nechápu lidi s komentáři nevkusnost a trapnost. Naopak originalita a skvělé hlášky v jednoduchém stylu pro puberťáky. I moji rodiče se bavili tak, že doma občas zazní nějaká ta hláška. ()

Kwaichi

Dalo sa na tom zasmiať, len tomu chýbala hlbšia pointa. Pár vtipov tam bolo doslova unikátnych, aj keď neboli určené pre všetkých divákov. ()

C0r0ner

Ty nízký hodnocení jdou teda totálně mimo mě. Fakt nechápu, jak se to někomu může nelíbit, když je tam tolik vtipů, že i na popáté tam najdu nový fór, který jsem do té doby nezaregistroval, protože byl obklopen spoustou dalších. RRRrrrr!!! je totálně dementní píčovina s jedním z nejchytřejších slovních humorů, co jsem kdy viděl. Pro Francouze v originále to asi musí být ještě větší nátěr. Jedna z nejlepších komedií vůbec. 100% ()

tomtomtoma

Film RRRrrrr!!! Alaina Chabata je blbůstkou a všichni, kdo se podíleli na jeho vzniku, si jistě užili přehršel zábavy a smíchu. Jistý úhel moderního věku je přesazen do doby kamenné. Je tam několik zajímavých míst, ale často dobrý začátek vyšumí do ztracena. Je zde mnoho dětinskosti, abych si to dokázal užít mnohem více. Vraždy a zabíjení mezi lidmi jsou starší, než vyobrazovaná doba. Mělo jít o šampon a mnoho ho tam není. Každopádně film si svojí cílovou skupinu najde a na mne příliš nezáleží. Hlavní postavou parodizované venkovní zábavy je Kámen - Kudrnáč (Pierre-François Martin-Laval) s romantickou i kriminalistickou úlohou. Jeho věrným druhem při detektivním pátrání je Kámen - Blonďák (Jean-Paul Rouve), má slabost pro náčelníkovu manželku i pro lenošení se svým kamarádem. Vůdcem Čistovlasých je Kámen (Maurice Barthélémy). popleta, hrdý na svou životní družku. Hlavní ženskou postavou je Guy (Marina Foïs), první zvěd s romantickou linií. Nejrozpolcenější postavou je Kámen – Šaman (sám režisér Alain Chabat), umanutě se snaží zavézt do života tradici novot jiných životních příchutí. Nejmajestátnější postavou je Kámen (Elise Larnicol), náčelníkova nemluvná manželka. Hvězdou filmu je Tonton - Strýc (Gérard Depardieu), nový náčelník Špinavovlasých se stálým smutkem ve tváři. Z dalších rolí: ponocný a svědek Kámen (Pascal Vincent), původní náčelník Špinavovlasých Lucie (Jean Rochefort), učitelka v kytaro-šicí škole Kámen (Valérie Lemercier), vedoucí kyjárny Kámen (Dominique Farrugia), naháněná obviněná studentka kytaro-šicí školy Kámen (Maroussia Dubreuil), chůva Kámen (Juliette Poissonnier), či archeolog Kámen (Sébastien Thiery). Na můj vkus je zábava příliš často naivní až hloupá, schází elegance pro širší oslovení, ale nemusí se přemýšlet. Nenáročná oddechovka na jedno použití, pro skalní fanoušky lacinějšího prostého humoru kultovní záležitost. ()

lilina133

Ja viem že je to totálne ale totálne o ničom (akurát o šampóne...) a navyše je to nenormálna somarina, ale aj tak na úvodnej polhodine som sa zabavila (spravíme si prezenčku a tak...).Určite by som tomuto filmu dala aj tak maximálne ** , ale mám naň nezabudnuteľné a strašne srandovné zážitky, takže preto si naozaj zaslúži tie *** ()

campix

I já se řadím ke skupině, která RRRrrrr!!! hodnotí velmi záporně. Je to stupidní až na několik záblesků je to těžce debilní a to radši nemluvím o tom závěru. Epic fail !!! . ()

kvasiva

I přestože jsem věděl, že to je ptákovina a nic od toho nečekal, tak i přes toto všechno musím říct, že to je fakt blbost slátaná z nouze. Ano, pár dobrých hlášek či vtipů tu najdeme, ale ... je to moc dlouhé ... v tom bude asi největší kámen úrazu. Je to fajn tak hodinku, pak to začne příšerně nudit. 2* ()

Ripper odpad!

Velmi, velmi slabá komedie, od které jsem čekal daleko víc a ne že se jenom celý film budou bít dvě tlupy špinavců o šampon. ()