Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

Brano

Tento film ma príjemne prekvapil. Táto moderná verzia známej rozprávky sa mi celkom páčila. Síce sa to samozrejme nedá brať vážne, ale je to predsa len rozprávka, kde sa fantázii medze nekladú. Hlavná dvojica pôsobila tiež príjemne. Na vyššie hodnotenie mi už len chýbalo, aby niekto dal na tvár tým trom kreatúram :D Hodnotím ako taký lepší priemer. ()

Prubner

Další variace na pohádku o Popelce. Možná by to i mohlo fungovat, nebýt té rozverné stylizace a křečovitých pokusů o humor a hlavně - kdyby režisér obsadil schopnější a hezčí herce (Hilary Duff rozhodně není můj typ). ()

blondboss

No nemôžem si pomôcť, ale aj napriek viacerým komentárom, mne sa ten film proste páčil. Zabite ma :) Nebolo to síce nič nové a originálne, ale pekná romantická komédia so všetkým, čo k tomu patrí. A okrem toho som zaťažený na Hillary Duff, ktorá na mňa pôsobí vždy tak milo a nevinne, až ju napokon strašne "žerem" :) Takže 3,5 hviezdičky tomu neváham dať. ()

Forum. odpad!

Tak tento film to je vrchol teens onanie. Je to plné špatných herců , naprosto debilních dialogů a připosraných hesel jako například: Nenech aby tě strach z prohry vyřadil ze hry. Cha cha cha a smíchu bylo dost. Za tenhle film bych všechny co stím mají něco společného okamžitě zastřelil. Toto snad ani nejde hodnotit. -100% ()

Gabi.

Hilary Duff, jako vždy. 16 letá středoškolačka, co si najde za velkých potíží lásku.. Neurazí, ale ani ničím nenadchne . Silný podprůměr. ()

m.p.mysacek

Jedna z mých oblíbených a vůbec prvních teenagerovských komedií, které jsem viděla. Hilary je skvělá herečka a celý film a moderním přepracováním se moc povedl. Nechybí smích a ani předvídatelný happyend, ale to je na tom tak pěkné. ()

BarVa13

Dlouho jsem přemýšlela, kolik hvězdiček téhle slátanině dát a uznávám, že 3* je hodně nadprůměné hodnocení. Ale - když vezmu v potaz to, jak jsem s očima upřenýma na obrazovku slintala u každé scény, ve které se objevil Murray... ()

julyberda odpad!

Mimořádně stupidní film plný uřvaných záporáků, nemehelně hrajích kladných postav, levných vtipů a levného sentimentu. Klišé střídá klišé, hudba trhá uši a finální sebeuvědomení hlavních hrdinů strká prst do krku. Ať hledám jak hledám, nenáchzím na celém snímku jediné pozituvum. ()

AndrewNewman

Prekvapivo je toto asi najlepší film v inak biednej ale populárnej kariére mojej platonickej deckej lásky. V tomto je totiž roztomilá, krásna, sympatická, skrátka typická Popoluška. Ale samozrejme je to gýč najhrubšieho zrna, ale dá sa na tom zasmiať a pobaviť a nie sú práve to hlavné atritúby komédie? ()

HaBe

Sice to není bůhvíjak kvalitní film, ale mě se líbí. Filmy tohodle typu mám pořád ráda. Je to pro mě oddech od každodenního spěchání, stresu apod. Prostě se zasním a je mi hned líp. Takže moje hodnocení odpovídá mé spokojenosti :) ()

Cicuch

Už je toľko filmov a kopií o popoluške, že pozretím tohoto filmu ma nič neprekvapilo....Stále sa to omieľa o tom istom, že človek už pomaly nemá chuť ani popolušku pozerať.. Hlavne najnovšie popolušky nestoja za nič! Ako komédiu by som to nenazvala vôbec ...Srdcervúce vystúpenie ako ju odhalia (Hilary Duff), že ona je pravá popoluška a zosmiešnia ju mi skôr príde už také nezaujimavé... ()

Alfonso198

vot e fak?... 52%? to skoro vypadá, že věkový průměr hodnotících je maximálně 14 let... netvrdim, že si občas neulítnu na opravdu stupidní americké komedii, ale tohle, tohle bylo moc i na mě... už asi tak 3 sekundy po ůvodních titulcích sem měl jasno, jak to dopadne, nic se tam nedělo, všichni byli striktně hodní nebo striktně zlí, došlo k pár nedorozuměním a nakonec všechno dobře dopadlo, zlo bylo potrestáno, dobro odměněno. co víc si přát? - nenechat vybírat partnerku film na večer, to jest mé přání... ()

Aethra

Pro toho, kdo usedá k filmu s mozkovou aktivitou na úrovni vařené brokolice to může být celkem příjemné, většina ostatních ale musí trpět při sledování další, ničím nevyčnívající variace na téma středoškolské komedie... Chtěla jsem dát dvě **, ale ta poslední scéna už byla fakt moc (bez ohledu na to, že se taková snůška blábolů od Popelky očekává) ()