Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

korok

Celkem koukatelná záležitost, nicméně dávám o něco nižší hodnocení za to, jak ten frajer odešel ze hřiště, při nejdůležitějším zápase sezóny, aby šel políbit svou lásku na tribunu a nechal zbytek týmu ve štychu. Jako fotbalista si nedovedu něco podobného představit, z toho by koukala pořádná ostuda. Ale chápu, že tenhle film je určen zejména pro pubertální holky, které takový naivní závěr jistě potěší. ()

Amgis

2,5 hvězdičky za tenhle filmeček, ze začátku příběh na 2 hvězdičky ke konci to šlo aspon na průměrný 3 hvězdičky. Asi mi v paměti tento příběh nezůstane snad jen děj původní klasické popelky, který je hodně stejný a název moderní vystihuje o čem celý film je. ()

bolf!k

nebudu zlej ale scena v satne kdy mu vycita nevim co byla presvedciva asi jako vietnamsky prodavac v trznici co vam nabizi zarucene pravy Rolexy....konina bez spetky romantiky humoru. ()

the_bitch

Až neuveriteľne príliš sladká romantika, ktorá svojím dojemným príbehom znechutí diváka už po pol hodine sledovania. ()

..Anya

A úplně největší bomba na tomhle filmu bylo to, že Popelka byla vlastně úplně nejhezčí v celým filmu. Překvapivě. A jediný způsob, kterým se snažili z Popelky udělat slečnu nepatřící do vyšší tzv."oblíbené" vrstvy, byl ten, že jí nasadili kšiltovku (aby jako nebylo vidět, že to je vlastně prom queen) a posadili do auta, který jí závidim až odsud. ()

Ihuj

Koukatelné to je, ale přidaná hodnota nulová. Adaptace postrádá přenesení do nového kontextu a i v rámci žánru nepřekvapí film ničím. Navíc sandlerovské vtipy Popelčiných sester mě opravdu nebavily. ()

chrispe

Ve své době jsem to viděla asi třikrát. Jenom kvůli Murrayovi... no vkus se může časem hodně měnit. :-) Teď se tomu musím trochu smát. Popelka nahodila teenage kabát a možná právě teenagerům to ke štěstí stačí. Mně už dnes rozhodně ne. Tak dvě za to, že podle mě je cílový divák uspokojen. ;) ()

loveless

Od tohohl filmu jsem čekala jedině to, že se pěkně zasměju nad jeho stupidností. Pár slabších míst tam sice bylo, ale jinak byl příjemný. Nic objevného - kdo by to ovšem od další verze Popelky čekal, ale šlo to a nebylo to extrémně hloupé. Snad jen se ten příběh dal trochu štavnatěji vyždímat, ale to už bych snad chtěla moc... ()

waska

Hillary Duff je sympatická slečna, role moderní popelky jí sluší. Pár světlých mometů se tam najde, ale jinak je to takové nemastné neslané. Romantickou komedii si představuju trochu jinak. Ale na druhou stranu, koukat se na to dá. ()

haWranka

Čekala jsem to mnohem a mnohem horší. Hlavně proto, že opravdu nemám ráda Hilary Duff a její pohled raněné laně (=její jediný herecký projev). Ale musím přiznat, že jde o příjemnou oddychovku. Člověk nemusí přemýšlet, zahráli mi mojí oblíbenou písničku na housle a Chad Michael Murray je fešák (i když na blonďáky moc nejsem). Abych nezapomněla - plesové šaty jsou náááádherné:) ()

Anayka

Nic proti ničemu, film na jeden večer, který sice ničím extra nenadchne, ale ani neurazí. Macecha a "zlé sestry" jsou karikatury k popukání, Hilary s Chadem mi nevadí. ()

10Domik10

Jedna hviezdička za fajn hudbu, druhá za sympatickú Hilary Duff. Inak na zmodernizovanom príbehu Popolušky nevidím nič zaujímavé, veľkú priemernosť tohto filmu je poznať na míle ďaleko. Proste záležitosť pre mladé slečny :) ()

Henry Morgan

Od samého začátku to mělo naprosto předvídatelné prvky a kdo si myslel, že mu příběh přinese něco jedinečného, musel být pošetilec. Zajímavě to naroubovali na onu pohádku, ačkoliv to ani nebylo nutné. Bohužel mi vcelku pozitivní dojem trochu kazilo, jak okolo sebe dlouho po onom plese chodili, aniž by se něco zásadního stalo. Jinak ale dobrý, i když mám pocit, že to mělo větší potenciál, než jaký z toho vytřískali. ()

Hashirama

Jedna hvězdička za to, že miluju lacinej fekální humor. Druhá za to, že miluju prostředí amerických středních škol. Třetí hvězdička za to feel good poselství, co film nese. A čtvrtá za Hilary Duff - sen každého teenagera. Já už sice teenager nejsem, ale tohle mi zrovna zůstalo. Hate není na místě, dramaturgicky je tahle šablonka naprosto v pořádku. Přece jen jde o zasazení klasického folklóru do moderních atraktivních kulis, aktualizovaná o atributy klasické americké komedie pro náctileté, s archetypy, jaké by člověk čekal, a tradiční dávkou patosu. Zkrátka katalogový letní film ze začátku milénia, kdy bylo krásně a Hilary Duff byla to nejkrásnější zlatíčko. Jak mi ta doba chybí... ()

danielwanderer

Už keď som videl upútavky, tak som skúknuť musel, lebo som vedel, že to bude zase jeden príbeh lásky "cez internet". Ja som zažil vecí podobných a teraz tie slečny buď nenávidia mňa, ja ich, ale ich ešte nepoznám :). Áno, táto Popoluška začína presne takto, dva nicky, ktoré sa len tak stretnú na chate a zistia, že si celkom rozumejú. Na jednej strasne je naša maličká Sam a jej zlá nevlastná matka Fiona a na strane druhej školská ikona Austin Ames, ktorý snáď vo svojom vnútri je taký ako on-line. No a od doby čo sa nájdu prejde len pár minút a zbytok sa ťahá podľa scenáru; nie, ano, neviem, nechcem, NIE!, cmuk. Áno, je to tuctovka, ale celkom uchádzajúca, teda hodnotenie bude vzhľadom na okolnosti celkom vianočné... ()