Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

aulikd

Dávám za tři ale jen proto abych si nechal místo pro lepší filmy. Tenhle film si nehraje na nic jiného než na rychlou zábavu a to mu myslím celkem vyšlo. Že to nemá žádný moc děj. No a co. Hlavně že mě to v danou chvíli pobavilo, a andílci tam vypadají prostě skvostně. ()

weetya

Přeplácaný blikající nesmysl, který byl těžce zparodován ve Scary Movie 2. Radost mi udělal snad jen odkaz na "Cooler Kinga" z Velkého útěku. ()

papinak

Po shlédnutí dvojky ( u mě jedna hvězdička ) musím dát prvnímu dílu dvě hvězdičky, jelikož tato hovadina měla narozdíl od dvojky alespoň jakýsi příběh. Zbytek je stejně dementní. Nevím jestli je to komedie, parodie, akční film, nebo všechno dohromady, ale každopádně to nefunguje ani v jednom případě. ()

sun.eagle

Nemasném neslané. Když řeknu popkornová zabava nebo že je třeba vypnout mozek a do jedné ruky kelímek s colou a do druhé kýbl popcornu tak nebudu daleko od pravdy. Dokonce bych řekl že je to pro ten popcorn urážka. Jedna * za tvářičku sladké Cameron Diaz a druhou * za dračici Lucy Liu. Nic víc, nic mín. ()

MAKITA

fakt sorry, ale tehle film se asi nepochopil nebo nevim, no hrůza, co tam ty slečičnky předváděj. AKční? to ne, vtipný? taky ne spíš trapný a no ja nevim, ta jedna hvězda je za hudbu od Prodigy. Jinak odpad. Fakt sem se ani nesmál vtipům a filmu jako spíš té absurdiě.. ()

hrabac

Pro mě absolutní odpočinkovka s pěti hvězdami. Takhle dobrý povrchní film může být jen tehdy, když je jeho to záměrem. Film absolutně na první signální scénářem i provedením, krásný holky v pohodě a zločinci kouří cigarety, přesný extrakt zábavy bez nutnosti zapojit jediný neuron a synapsi. Prostě prima odpočinkovej film, pokud to berete jako sérii obrazů se zvuky. ()

cachanell

Bláznivě a naivně přehnaný film. Ale mi se líbil. Naivní Cameron Diaz, smyslná Drew Barrymore a úžasně nadvěcí Lucy Liu. Nadsázka - má to tak být. Příjemná nadsázka postavená na třech hezkých ženských. ()

MR.Lolofon

Diaz ani Barrymore rad nemam, ale Liu sa mi veľmi páčila, je to síce blbosť ale na tieto žienky, hlavne na Liu, sa mi celkom dobre pozeralo. ()

Ospalek

Nepřeberně mnoho klišé (které se mi tentokrát líbili) a sexy trio dali dohromady moc pěknou akční komedii. Mě se tento filmový zážitek plný novinek a tajností moc líbil a řekl bych, že si takové podprůměrné hodnocení nezaslouží. ()

Black1e

Přestože Drew Barrymore a Camerone Diaz jsou moje snad nejneoblíbenější herečky současnosti, zasmála jsem se a ani trochu nenudila..film se nebere moc vážně a to mu svědčí, fajn oddechovka :-)..Jo a Chad je skvělej!! doslova :-D ()

luukaas

Co stojí za pochvalu je hudba od Prodigy, která dává až dost přehnaným scénám aspoň trochu šťávy. Děj a celkové pojetí připomíná porno film kde nejde o film, ale o ero*cké scény.....to tenhle film nabízí, ale je to kravina, která stojí za jedno zhlédnutí a dost!!!!!!!!! ()

Profík

Je to tak nějak roztomile pitomoučké. Ale děje se tam toho hrozná spousta a hraje tam dost známých tváří i třeba malé role. A je to rychlé až běda. A soundtrack je docela nápaditý. A hlavní hrdinky docela sexy. Ale na tenhle film je potřeba mít správnou náladu, možná i nějakou tu povolenou drogu v těle.75%. ()

ES13

Klasika, která mě nikdy neomrzí. Super rvačky a holky na který se dá koukat, až na Cameron Diaz, která mě svojí hloupostí ve filmu fakt štve. Ale bohužel, scénář nikdy nezlomíte. ()

Jannine

Charlieho andílci jsou veselé a hravé, na zavolání pomůžou, všechno snadno vyřeší, objasní a každého v nesnázích zachrání, k tomu jim zahraje pár hitů a všichni jsou spokojený. ()

KristKrist

Pro mě kravina stěží koukatelná. Nikdy jsem na Charliho andílcích neviděla nic úžasného a myslím,že ani neuvidím. Humorné dialogy ale film má,to se musí nechat. ()

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)