Sebeobětování vs. mamon. Já ten Hollywood prostě žeru.(15.11.2011)

Oukej, najlepším filmovým Satanom je stále bez debaty Al Pacino v Diablovom advokátovi. Ale Stormare ako "Lu" mu slušne šliape na päty, a stačí mu na to niekoľkominútový výstup v závere, ktorý patrí k najlepším neakčným filmovým vyvrcholeniam a ťahá celý ten občas "plaziaci sa" film o celú kvalitatívnu triedu vyššie. A Keanu možno nie je blonďák, ale toho Constantina zvládol výborne.(9.8.2007)

Soundtrack Brian Tyler a Klaus Badelt: 1. Destiny [2:00] ,2. The Cross Over [2:42] ,3. Meet John Constantine [2:39] ,4. Confession [2:32] ,5. Deo Et Patri [1:16] ,6. Counterweight [2:47] ,7. Into the Light [2:53] ,8. I Left Her Alone [1:40] ,9. Resurrection [2:04] ,10. Circle of Hell [5:38] ,11. Last Rites [1:55] ,12. Encountering a Twin [1:06] ,13. Flight to Ravenscar [0:52] ,14. Humanity [2:58] ,15. John [1:31] ,16. Someone Was Here [1:44] ,17. Hell Freeway [2:43] ,18. Ether Surfing [1:13] ,19. The Balance [2:26] ,20. Absentee Landlords [1:35] ,21. John's Solitude [1:25] ,22. Lucifer [1:56] ,23. Rooftop [1:18] ,24. End Titles [2:39],(9.6.2011)

Že je to zfilmovaný comics jsem se dověděl až tady :) ... Ale zpracování se mi líbilo. Keanu Reeves je výborný, triky tak akorát a Satan je opravdu charismatický :) Hodnocení v průběhu dost kolísalo a výsledek - 70%(24.3.2005)

Škoda že tenhle film je tak nevyrovnaný, chvilku jsou tam silný scény a skvělá akce a za chvilku to zvolní a pomalu se dostavuje nuda. Triky se taky daly udělat líp. Keanu Reeves je dobrej a tahle role v obleku mu zase sedne, Rachel Weisz si odehrála svůj standart, ale v paměti moc neuvízne, je tam spíš dopočtu, ale nějakou ženskou to ke Keanovi chtělo, Peter Stromare krutej jako vždycky a Hounsou jako Papa Midnite neměl chybu. Děj sice nic moc,tak trochu už ohranej, ale konečná pointa to nakonec vylepší a závěrečná scén se satanem je skvělá. Samozřejmě, že jsem od toho čekal víc a něco trošku originálnějšího než zachraňovaní světa, ale jako komiksovej film dobrý(25.12.2005)

• - Constantinovu milenku Ellie, ktorú mala hrať Michelle Monaghan, vystrihli z filmu najmä z toho dôvodu, aby bola postava Keana Reevesa viac osamelá (Greenpeacak)

• - Počas záberu na chodbu v bowlingovej herni je na stene grafika, ktorá zobrazuje číslo 666. (Kadas97)

• - Ve scéně, kdy John (Keanu Reeves) přijde k Henessimu (Pruitt Taylor Vince) a položí mu ruku na led, jeho "mrtvá" ruka se hne. (chleba24)