poster

Ali G Indahouse - Film

 • Francie

  Ali G in da House

 • Německo

  Ali G. In Da House

 • Slovensko

  Ali G Indahouse

Komedie

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  odpad!

  Nikomu neberu filmový vkus, jak je komu po chuti. Toto se mi však chtělo spíše vyzvrátit nežli strávit.(30.4.2008)

 • Ruut
  ***

  Stejně jako Borat trpí jedním vážným problémem. Hodně scén je přetažených, vyumělkovaných a maximalně trapných. Ale která současná parodie nemá podobný problém, že? Stále je tu ale dost věcí co pobaví.(4.1.2007)

 • H34D
  ***

  Jako puberťák v plném proudu mi Ali G Indahouse hrál přímo do noty a nejednu jeho hlášku jsem dlouho nemohl vytlouct z hlavy, ale po časovém odstupu a hlavně po zhlédnutí všech ostatních Ali G produktů, musím s politováním uznat, že tento je zdaleka nejslabší. Dřív jsem ho měl aspoň za trefnou parodii hiphoperských pouličních gangsterů, ale tento koncept předvedl Ali už dřív... Ali G Indahouse v mnohém zapadá mezi průměrné, sprosté/perverzní teen komedie, jen málokdy Sacha Baron Cohen předvede tak geniální vtípek, jako v Ali G Show sype z obou rukávů, ale zábava je to pořád slušná (nejlepší gagy: v parlamentu, na večírku). 6/10(9.7.2009)

 • Gilmour93
  ***

  Pro příznivce ostrovního humoru stejně těžce uchopitelné jako penis světle černého rapera Ali G-ího.. Fekální a sexistický humor nepříliš sofistikovaný, karikatura hip-hopové kultury a interakce na místě reálných institucí (Parlament Spojeného království, zasedání OSN) docela zábavné. Kdyby si dali světoví politikové pár šálků "zeleného čaje" i ve skutečnosti, měli bychom možná Spojené státy korejské a obřezaného prezidenta Íránu slavícího v jarmulce Chanuku.. Rhona Mitra je tady tak neskutečně sexy, že bych ji nejen nasmrkal do slabikáře, ale i do čtenářského deníku a krabičky na svačinu..(30.1.2012)

 • bestlama
  **

  Ani jsem film nemohl dokoukat do konce, protože mě to strašně nebavilo. Jedná vtipná scéna za celou dobu...(20.5.2009)

 • - Ve filmu se objeví i další charaktery S.B. Cohena. V 43. minutě si lze v davu zástupců summitu světových mocností všimnout Borata a v čase 40:32 je zase mezi komentátory slyšet hlas Brüna. (duklak2)

 • - Při jednání na Africkém summitu můžeme hned vedle zástupců USA najít i cedulku s nadpisem "Czech Republic".  (Georgex)

 • - Město Staines, ve kterém se příběh odehrává, - se rozhodlo poupravit své jméno na Staines-upon-Thames, tedy Staines nad Temží. Důvodem bylo vzdálit se od negativního zobrazení města, o které se postaral právě komik Sacha Baron Cohen. (x_silver)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace