poster

Ali G Indahouse - Film

 • Francie

  Ali G in da House

 • Německo

  Ali G. In Da House

 • Slovensko

  Ali G Indahouse

Komedie

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ***

  Připomnělo mi to Jay a mlčenlivej Bob vracejí úder. Proto stejné hodnocení. Některé vtípky byly super, ale některé stupidní... Co dodat, snad jen, že Borat, je prostě Borat...(31.1.2008)

 • Rex Mundi
  ****

  Wicked! 3,5* Scenár je hlúpučký schválne, teda aspoň ja si myslím, že jeho klišovitosť je výsmechom tonám rovnakých scenárov tváriacich sa vážne, ibaže oblieka žlté rúcho a prízemným humorom si uťahuje hlavne sám zo seba. A aj keď druhá polovica naozaj stráca tempo, zabávala som sa nahlas a dobre. Je to proste film podľa Aliho, od Aliho a ušitý pre Aliho. Úžasne ma prekvapil Martin Freeman (ktorého som zaregistrovala až v Stopárovom sprievodcovi). Tu po boku Aliho žiaril ako slang a zvukové efekty chrliaci "brotha" a na ňom som sa v prvej polovici filmu smiala najviac. Jeho seriózna britská tvár v kombinácii s týmto výkonom je zabiják :-D Wicked!(9.1.2007)

 • kinej
  ****

  Docela prča. I ve skutečném životě potkávám lidi co se snaží být cool, nosí rapperský hadry a myslí si že jsou černoši. Myslím, že z takových prosťáčků si střílí tento film. A u simulace orálního sexu na chlebíčku jsem se málem pochcal smíchy.RESPECT. Myslím, že je to nadprůměrná komedie, jen si nemyslím, že by mohla fungovat i nadabovaná. Prý je Ali G nadabován úplně normálně. Je skoro zločin takový film dabovat, je to stejně hloupé jako dabovat Monty Pythony.(14.11.2004)

 • juta
  ****

  "Navážej se do našeho gangu!" :D Tak na Borata to nemělo, je tu tolik věcí, kterým jsem se zasmál. Na druhou stranu jsem se párkrát nudil, ale rozhodně to stojí za to.(21.7.2012)

 • JFL
  ****

  V Cohenových rukou se popkultura mění v camp a zde to důsledně předvedl i na samotném filmovém vyprávění a tradičních schématech.(9.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace