Ali G Indahouse - Film

Ali G. In Da House

Ali G Indahouse

Komedie

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 85 min

Všichni určitě známe inteligentní „Pythonovský“ humor, který položil základ britskému humoru. Tento humor ale s tímto filmem nemá pranic společného. Ali G je přecpán úchylárnami první kategorie.no a proto se mi asi tak zalíbil ;o) Takže ti Ali vzkazuji: RE5PECT !(7.7.2004)

• gogo76

Nečakal som nič moc, tak ako som nečakal, že s vo filme mihne Borat, ktorému neskôr Cohen venoval skvelý film. Tento film je úžasná kravina, ktorá sa snaží zaujať, najmä tým, že dialógy sú sprosté a vulgárne. Nič proti vulgárnosti. Ak je to dobre umiestnené, zaboduje to za každých okolností. Tu je to ale iný prípad. Sprosté je takmer každé druhé slovo a to už sranda nie je. Je to neuveriteľne trápne a film som dopozeral len nejakou zotrvačnosťou a malou zvedavosťou, či ma to aspoň raz rozosmeje. Tesne pred záverom sa to raz podarilo. Bol to nákres plánu domu a tá detská čmáranina ma fakt pobavila. A to je všetko, pretože inak je tento film sprostá a nudná fraška, ale nepochybujem, že puberťaci a hiphoperi budú z toho hotoví. 20%.(30.5.2011)

• Phobia

Tomuhle typu fekálního humoru jsem jaksi nepřišla na chuť, sorry. Trapnost nad trapnost... a já trapasy nerada (samozřejmě hlavně u sebe, ale zrovna tak nerada se na to dívám u jiných). 20% za to, že spoustě jinak vcelku normálních lidí se Ali G líbí a baví je.(23.7.2009)

Tým, že hodnotím tento praštený úlet tak, ako ho hodnotím, strácajú všetky filmy svoju dôstojnosť, no akosi nemôžem urobiť inak. Totálne uletený scenár, tak trápne a úchylné vtipy, až sú dobré, Sacha je ten najdebilnejší herec akého som videl, ak si vôbec označenie herec zaslúži, no napriek tomu to bolo neskutočne cool a všetky debilnosti a nechutnosti v jeho podaní mi nevadili, ale bavili ma. 75% & RE5TECP!(4.10.2006)

Stejně jako Borat trpí jedním vážným problémem. Hodně scén je přetažených, vyumělkovaných a maximalně trapných. Ale která současná parodie nemá podobný problém, že? Stále je tu ale dost věcí co pobaví.(4.1.2007)