Ali G Indahouse - Film

Ali G. In Da House

Ali G Indahouse

Komedie

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 85 min

Soundtrack Adam F.: 1. Drive By ,2. Stand Clear - Adam F Ft M O P ,3. Straight Outta Compton - NWA ,4. Incredible - M Beat Ft General Levy ,5. Swallow Back ,6. Me Julie - Ali G And Shaggy ,7. Yo ,8. Dynamite - Ms Dynamite ,9. Ride Wid Us (ACs Dark Dub Edit) - So Solid Crew ,10. Baddest Ruffest (Radio Edit) - Backyard Dog ,11. Oh Yeah - Foxy Brown Ft Spragga Benz ,12. Put It On Me - Ja Rule Ft Vita ,13. This Is How We Do It (Rishi Rich Mix) - Mis-Teeq ,14. Freak Me - Another Level ,15. Hold Tight ,16. E I - Nelly ,17. Legalise ,18. Shoot To Kill - Oxide And Neutrino ,19. Mad Props ,20. Fight The Power - Public Enemy ,21. Planet Rock - Afrika Bambaattaa And The Soul Sonic Force ,22. Spread De Love ,23. Me Julie (Video) - Ali G And Shanggy(10.6.2011)

• Phobia

Tomuhle typu fekálního humoru jsem jaksi nepřišla na chuť, sorry. Trapnost nad trapnost... a já trapasy nerada (samozřejmě hlavně u sebe, ale zrovna tak nerada se na to dívám u jiných). 20% za to, že spoustě jinak vcelku normálních lidí se Ali G líbí a baví je.(23.7.2009)

• Boogeyman

Občas jsem se zasmál, ale většonou jsem kroutil hlavou nad tím, že je někdo schopen natočit takovou trapárnu.(22.5.2006)

Skutečně filmový příběh retardovaného hustorappera z drsného ghetta jménem Staines... to je v Surrey, na jeden vrh kamenem od Londýna;) Bičiz, esiz, pusíz a bouning v každé druhé větě, v hlavě prázdno jako v argumentaci o problematičnosti snížení platů zákonodárců, a kromě hromady spíš více než méně nechutných vtipů slušná politická satira, kterou ovšem Cohen ve stejné podobě (tedy vytvoření skutečného filmu a ne všelijak postříhané "skryté kamery" a hraných scének) dovedl k dokonalosti až o dekádu později v Diktátorovi. Nevím jestli naštěstí nebo bohužel je ale Aliho demence natolik odzbrojující, že přes pitomost celé zápletky to prostě nemůžu shodit. Brutální kostýmní kreace titulního hrdiny přebíjí téměř všechno... oh wait, oni se tak skuteční gengsta brodaz vážně oblékají a jsou drsní jak prdel. A pak je tu ještě ta maličkost s pozdějším Dr. Watsonem a Hobitem, který je tu opravdu hodně jiný než jak si ho lze pamatovat odjinud:) A jelikož RESTEKP se usídlil v mém slovníku už před řadou let, nemohl bych s čistým svědomím dát míň než 70%. Prostě trvám na tom, že tenhle film patří do červeného! Booyakasha!(28.12.2012)

• Hrabka

Tohle mělo být jako vtipné jo? Nejlepší je asi úvodní song "Wicked", ten má vážně grády, ale pak už je to jen marnost. Zasmál jsem se jen občas, něco málo se povedlo, ale jinak jsem myslel že se utluču nudou. Hlavně konec byl trapný. To Borat se tomuto šílenci povedl víc. 25%(28.9.2009)