Ali G Indahouse - Film

Ali G Indahouse

Komedie

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 85 min

• Indiana

Chujovina. K tomuhle filmu jsem se dostal náhodou a vydržel se na ně dívat tak pět minut. Fakt nudnej shit.(2.10.2006)

Asi jediný film kedy exkrementový, oplzlý a perverzný humor vôbec nevadil a aj som sa bavil. Paródia tvrdých niggas v podaní zrzavých sedlákov z anglického predmestia je proste úplné peklo. Cohen je úplný magor a Mitra ... vrrr. No nič, šup, šup kukať moji negri. 85%(21.5.2004)

Dobrý rozjezd a u scény s Alim připoutaným k zábradlím jsem řval smíchy, ale jako celek průměr.(30.10.2012)

• AngelAngie

Nasmála jsem se dost - poprvé, ale pak už to šlo dolů ..(30.5.2008)

Na tento film jsem se chtěla podívat hlavně kvůli Martinu Freemanovi, který mě naprosto uchvátil svým Dr. Watsonem. Ten je zde jako drsný raper kouzelně rozkošný a já prostě miluju ten jeho FreemanFace:) Sacha Baron Cohen, ani celý ten kult okolo jeho Borata mě absolutně nebere. Předpokládala jsem, že Ali G Indahouse bude zřejmě poněkud trapná blbost s křečovitým humorem, kterému se nejspíš smát nebudu. A ono hle:) V takový obrat jsem ani nedoufala. Ali G v sobě dokázal spojit typický americký, vulgárně sexuálně nevkusný "rádoby" humor se suchým, nenásilným a originálním anglickým vtipem. Vznikla tak dokonale zábavná a sprostá capina, která dokázala namíchat dva zcela odlišné typy komedie a vychrstnout nám je v proudech přímo do ksichtu. Já se v něm vykoupala, a moc ráda:) Možná kdyby Ali G trochu ubral ze svých sprostostí, byl by výsledek ještě lepší. Ale jako jinak: "RESTEKP!" :D(30.1.2012)