Jiří Markovič sa prvýkrát tvárou v tvár stretáva s Ladislavom Hojerom. Môže mať vraždu na svedomí zakríknutý chlapec, ktorý vyzerá, že nevie napočítať do päť? A ako to, že si pri svojej prvej vražde počínal tak skúsene? (Voyo)

Filmyx

Všichni herci výborní, ale Petr Uhlík je jako Hojer naprosto dokonalý! Atmosféra se povedla, naprosto vás do té doby vtáhne. Jediný rušivý byl Mišík - ne že by hrál špatně, ale že ho mám zaškatulkovaneho jako zpěváka hudebního odpadu pro puberťáky, ale zvykla jsem si:) ()

Pattrick

Petr Uhlík !!!! Jednoznačně na české poměry vysoká kvalita. Rekonstrukce silně nepříjemná, atmosféra by se dala krájet, celkově produkce, kamera, decentní hudba dokreslující atmosféru. ()

Shadyllady

Druhý díl se slušně rozjíždí. Tenhle díl mě bavil a motivuje sledovat dál. Jediné co bych vytkla je, že s tím hulením to tam trochu přehání. Chápu, že chtějí zobrazit tehdejší dobu kdy lidé hulili i v kanceláři. Ale co je moc, to je moc. Přesto dávám 5 bodů, díl mě bavil. PS: Mišík mi tam nevadí, naopak příjemně to osvěžuje mladou tváří. Asi je to tím, že žádné hudební pořady nesleduji, tak ho nemám zaškatulkovaného s pocitem že by se tam nehodil. ()

Salober

První díl byl skvělý! Druhý mnohem horší, bez napětí, zdlouhavý. Všichni vědí kdo je vrah a vtom je problém… ()