poster

Odplata

 • USA

  Payback

 • Slovensko

  Odplata

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 1999, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Chris Boardman: 1. Ain't That a Kick in the Head ,2. It's a Man's Man's Man's World ,3. The Thrill Is Gone ,4. Smoke Gets in Your Eyes ,5. If I Had My Life to Live Over ,6. Luck Be a Lady ,7. You're Nobody 'Til Somebody Loves You ,8. Main Title ,9. Lynn's Havit ,10. Porter Croaks Carter ,11. Warehouse/Finale(7.5.2011)

 • Dragoni
  *****

  Akční gangsterka, která má šťávu i styl a velkou zásluhu na tom má bezpochyby Mel Gibson, kterej je v roly Portera, chlapa který byl zrazen, téměř zabit a jediné co mu zbylo jsou jen dva průstřely v zádech a odplata, kterou musí vykonat naprosto perfektní. 90 %(25.5.2013)

 • Skejpr
  ****

  Skrz na skrz prohnilé Noir, s famózní atmosférou, a dokonale padnoucím Melem Gibsonem. Ke konci poměrně značně černohumorné (některé vyloženě Ritchiovské scénky, kdy všichni mydlej všechny) a prakticky neustále dokonale stylové. Škoda příšerného dabingu.(11.6.2007)

 • castor
  ****

  Vzali mu 70 tisíc dolarů, poctivě si je ukradl a přesně tolik chce zpátky. Ani o dolar víc. Koupil dvě kulky do zad, přišel o manželku i „přítele“ a otevřel se mu tím jeden účet. Brian Helgeland začal psát scénáře až téměř ve čtyřiceti, na papíře točil žánry a následně přicházely úspěchy na obou stranách barikády (oceňované L. A. – Přísně tajné, kritizovaný Posel budoucnosti). A pak se rozhodl, že si jeden svůj malý nezávislý kus zrežíruje. Jenže jméno Mel Gibson toho času budilo velkou jistotu, takže peněz přibylo a očekávání taktéž. Vyplatilo se. Hodně neryzí charakter hlavního hrdiny se do tohohle pošmourného atmosférického světa dokonale hodí, nechybí nadhled, hodnověrné pointy, naturalistická brutalita a řada milých vedlejších postaviček – sadomasochistická Lucy Liu, zmetek Gregg Henry, věrná šlapka Maria Bello nebo dvojice zkorumpovaných detektivů. A divák se tetelí blahem. Dobré účty holt dělají dobré přátele.(6.5.2015)

 • POMO
  *****

  Super frajerský a tvrdohlavý gangster Gibson, pekná blondínka na ktorej mu záleží, dvojica blbých skorumpovaných policajtov, kopa násilia, nejaké to sado/maso a hlavne tucet gaunerov, ktorých "coolovosť" sa zvyšuje ich postupným spoznávaním od toho najväčšieho čuráka až po toho najväčšieho, natvrdšieho a najnekompromisnejšieho big-bossa. A to všetko zabalené do nostalgických, šedomodrých kamerových filtrov a pekelne čierneho humoru. Labužnícka pochúťka prvej triedy!(10.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace