Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Kanibal

Hodná komedie o nápravě starého kocoura by zřejmě byla jen další v řadě šedých myší, ale perfektní Gibson ji zvedá vysoko nad průměr a vy máte pocit, že se pro ni narodil a ona byla stvořena pro něj. A každý kdo má občas tendence muchlat kapesník a kousat se do rtu musí tuhle komedii milovat. ()

wikus

Tak v tomto prípade treba oceniť ten nápad spracovať film s touto, podľa mna nevšednou myšlienkou. Ved predsa, takéto prípady sa nestávajú/nevidíme ich na film.plátne každý den:))Je to príjemná romantická komédia, ktorá nezapadá do vreca s názvom ,, tuctová´´. Oceňujem originalitu. ()

bari68

Komédia nie len pre ženy, ktorá nie je žiadnym kopírovaním typického amerického humoru, ktorý po väčšine s humorom tlačí na pílu .Slabú stránku v tomto filme keď už je to romantická komédia, by som hľadal vtip.Ako romantická zápletka bola takmer totožná s filmami, ktorých je s podobnou tématikou veľa.Neohúri , neurazí , dobrý priemer. ()

rozbris

Skvělé obsazená romantická komedie se super odvedenými výkony (P.S. a to po všech stránkách). Tak takovou vlastnost bych bral taky, nebo alespoň si to zkusit jako Mel Gibson:-) ()

Seti

Kdybych si mohl vybrat jednu jedinou speciální vlastnost, byla by to asi tahle. Komedie s výborným a originálním nápadem, slušným Melem Gibsonem, ne zas tak rajcovní Helen Hunt a trochu ubíjející stopáží. ()

klúčik

Dobré herecké obsadenie , no neviem film ma dosť nudil, možno na druhý krát to bude lepšie. Do polovice to bolo celkom dobré , ale potom nuda...50%. ()

Benedygtus

Po, nevim ani jake dobe, jsem se na tuhle sci-fi romantiku podival znova a prijde mi to naprosto genialni. Vtipne a lehce preslazene! Mel Gibson to skvele zahral a na tento film se s chuti podivam vzdy, kdyz bude dobra prilezitost! Zvysuji na 5*! ()

hefoo

Najkrajšia komédia čo som kedy videl. Helen Hunt a Mel Gibson doviedli všetko k absolútnej dokonalosti. Helen Hunt je zlatíčko. Škoda, že sa už takéto komédie dnes netočia. Je škoda, že my muži nedokážeme čítať takto ženské myšlienky bola by to zaujímavá skúsenosť. Ja by som do toho išiel! :D ()

Wally

M. Gibson a H. Hunt v nejlepší formě! Dost jsem se pobavil...hlavně od chvíle, kdy si Mitch uvědomil, jaké výhody mu nová vlastnost přináší 😂 Příjemná záležitost! ()

Balu...

Sympaticky sentimentální záležitost, které zas přiřknu víc subjektivity než je zdrávo. Je prvoplánově samoúčelová a jednoduchá; přesto s originální myšlenkou a odzbrojujícím šarmem hlavních protagonistů. Ke konci sem přímo doufal, že si scénárista nevymyslel mravokárně poučný konec namísto happyendu - a vyplnilo se mi to.. ()

Vaklaf

No! Dvě hvězdy s přivřenýma očima. Všichni si stěžují na posledních 20 min filmu, ale mě začínaly štvát už zhruba poslední dvě třetiny filmu. Zásadní problém většiny "romantických komedií" shledávám v tom, že v okamžiku, kdy začnou být romantický, přestanou být komedie. A tady stačil jen náběh možné romantiky. Jinak ta první třetina (dobře, možná polovina... možná) byla sranda, ale pak už to šlo do háje. Možná být žena... Ale moje holka na to měla zhruba stejnej názor, takže asi ne. ()

Paity

Můj oblíbený film, zejména do té doby, než to Nick Marshall nevydrží a všechno vykecá Darcy. Škoda, tohle mohola být ještě veliká švanda. Každopádně nezapomenutelná je scéna s psycholožkou v podání Bette Midler, na jejímž konci začala kouřit naráz snad pět cigaret. Rozhodně se každý u toho královsky pobaví. A ten kdo neviděl Mela Gibsona, tvrďáka, v ženských silonkách a s namalovanou pusou, ten má příležitost. ()

Hanys_

Jedna z těch "tady lepších" romantických komedií, kterou vidět víc než 2x = menší újma na zdraví. Já tenhle film absolvoval asi 4x a přiznám se, že nechápu, co je tady na tom tak skvělého. A kdybych náhodou rozuměl ženám, tak Helen Hunt bude ta poslední, koho budu chtít poslouchat...4/10 ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)