Podivínský student rekonstruuje veterána Plymouth Fury z roku 1958 – ale jakmile sedne za volant, jeho sebevědomí se promění v šílenou bezohlednost. (Netflix)

Marcel25

Je zvláštne ako dokázal byť tento film takto, podľa mňa, napínavý a niečím prekvapivo psychologický thriller (nie moc horor), pritom námet ako taký je v podstate béčko. ()

Lasair

Protože osobně předlohu považuji za trochu slabší dílo od Kinga, tak film podle mě o moc lépe udělat nešel. Každopádně hořící  Christine a hlavně scéna, jak se sama opravuje je prostě úžasná. Carpenter podle mě odvedl vynikající práci. ()

JohnDark

Christine, Horor, USA 1983, R: John Carpenter, H: Keith Gordon, John Stockwell, Alexandra Paul, Robert Prosky, Harry Dean Stanton, Christine Belford, Roberts Blossom, William Ostrander, Kelly Preston, David Spielberg, Malcolm Danare, Steven Tash, 50% ()

Horor Christine se dočká remaku

Horor Christine se dočká remaku

10.06.2021

Režisér a televizní tvůrce Bryan Fuller (Hannibal, Američtí bohové) si chystá svůj celovečerní debut. Místo spekulovaného Star Treku jím však nakonec bude adaptace kultovního hororu Stephena Kinga… (více)