Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

vesper001

Zápletka je nepravděpodobná a překombinovaná, jak to jenom jde, ale příběh je zručně natočený a kupodivu jsem se i orientovala. Rose Byrne nepřekvapila, protože o jejím talentu jsem nepochybovala, a Diane Kruger, kterou jsem doteď vnímala jen jako filmovou dekoraci, naopak překvapila příjemně. Ovšem ten Josh Harnett, to je materiál. Ač v hlavní roli, ani na okamžik neodloží výraz kozla, který chce být zahradníkem a právě dupl na hrábě. Abych dokázala uvěřit, že tohle je milovník č. 1, musela bych mít víc zubů než mozkových buněk. ()

Lolita

Zde vévodí především ženy, a to nádherné ženy a to nejen krásou, ale i hereckými výkony. A ten závěr, podtržený Coldplay.. áách... slzička ukápla. A pak se přiznám, že jsem si ho pustila třikrát znovu.. kdo by odolal :) a ještě se pozastavím nad názvem.. Wicker park = Miluj mě prosím? ()

chelseaman22

Vysoko nad očekávání. Zpočátku jsem v ději filmu doslova plaval, pak jsem uvažoval, jestli Josh Hartnett nemá psychickou poruchu a nakonec jsem zářil, jak Černobyl. No přátelé - prostě bomba, jejíž časování je dokonale rytmické bez sebemenších zádrhelů. A to, že se divák ztrácí v ději je problém jen Náš. 88% ()

Doudis19

Povedené, romantické drama, které úžasným romantickým dramatem dotváří forma jakou je natočené. Přiznávám, že pro časové mozaiky mám slabost a Wicker Park mi navíc z duše vysloví zatraceně mnoho pravd o podobách lásky, zoufalství i šílenství s tím spojených. A při závěrečné, shledací scéně se nikdo kdo někdy prožil něco alespoň vzdáleně podobného nemůže ubránit zjihnutí, stejně jako já :-). ()

Blacks

oh god, that is so sad and romantic... "Love makes you do a crazy things, insane things, Things in a million years you never thought you'd see yourself do. There you are doin' it. Can't help it." ()

_DAVE_

Nevsedni romanticke drama, misty prekombinovane. Navic, nejsem vylozeny fanousek techto filmu. Lepe stravim neco komedialnejsiho ale spatne to rozhodne nebylo. ()

Zdeňka

Jeden z nejzamotanějších filmů co jsem kdy viděla. Chvíli trvá se ve všem zorientovat, ale když se vám to podaří, je to nádhera. ()

BS

Opravdu dojemný příběh o hledání ztracené lásky. To samo už na těch pět hvězdiček stačí, ale tady se přidává ještě výborná režie, hrátky s obrazem, krásná Diane, přesvědčiví Hartnett a soundtrack, který výtečně dokresluje atmosféru. Skvělý film :))) ()

MiCM

Teda nejsem moc na romantické filmy, ale tohle se mi fakt hodně líbilo. Jeden z nejlepších romantických filmů jaký sem viděl.. ()

PiLgRiM

Romatický film? Nenechte se vysmát. Wicker park se sice tváří jako romance, ale celková nálada filmu tomu absolutně neodpovídá. Tajuplná atmosféra, která je místy silně napínavá, postupně graduje a stává se z toho velmi originlní film, který je v rámci žánru poměrně anomální.  Chtělo by to víc takovýhle "Romantických filmů". Skoro plná palba. ()

noriaki

Tak si to shrneme. Matthew má milující snoubenku a stejně ji podvádí a v pohodě jí plánuje opustit. Je bláznivě zamilovaný do jiné dívky a bez problémů se vyspí s její domělou spolubydlící. Lže všem okolo a v klidu nechá vybouchnout důležité obchodní jednání v práci, kterou mu dohodil jeho budoucí švagr. Přidejme k tomu, že ona vysněná Lisa je z těch tří holek nejmíň zajímavá, takže scénář není to jediné, co nedává smysl. Paul McGuigan měl ale zrovna svou vrcholnou pětiletku, takže z toho natočil ucházející romantické drama s pohlcující atmosférou. Až jsem se divil, jak suverénně se film vyšvihl nad průměr, do něhož by bez něj bez debat patřil. ()

dANo

Tento typ filmových príbehov ma veľmi nepriťahuje, ale pozitívne hodnotenia mi naznačili, že by som si to mal pozrieť a až potom to hodnotiť... A aj keď som nemal veľké očakávania (hlavne po hereckej stránke), tak som ostal milo prekvapený zo samotného príbehu, ktorý ma až do konca držal v určitom napätí (aj keď thriller by som to nenazval:) a pekný záver je vhodným a milým ukončením jedného zaujímavého filmu o láske na prvý pohľad a o sledovaní sa navzájom... ;o) ()

Brandon

Až magicky rozehraná hra o touze se skvělým hudebním doprovodem a perfektním střihem. Já to říkám furt, láska je svinstvo :-D ()

nevermore

Mám rád, když má film pomíchanou chronologii událostí, ovšem všeho s mírou. Takový s prominutím bor*el ve filmu, to jsem dlouho nezažil. Nakonec to samozřejmě člověk vše pochopí a zapadne, není potřeba se dívat dvakrát. Ovšem rozhodil mě přístup hlavní záporné postavy, po odhalaní jejich prasáren, kdy ona, zcela bezostyšně, ještě začne pyskovat a ve filmu se téměř obhájí a my snad ještě máme soucítit. No kdyby někdo udělal tolika lidem to co ona, tak by u mě šel soucit stranou a dostavily se jiné emoce. To mi neskutečně vadilo. Film bych jinak řekl po všech stránkách z průměru nikterak nevyšel (až na ten bordel v chronologii ve stylu umění pro umění). 45% ()

Mihail123

Tak predvídateľné...hovoril som si. Prekombinovaná zápletka ktorá bravúrne funguje. Mix thrilleru a romantiky, ktorého spád som vôbec nečakal. ()