poster

Miluj mě, prosím

 • USA

  Wicker Park

 • Slovensko

  Miluj ma! Prosím...

Mysteriózní / Thriller / Romantický / Drama

USA, 2004, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Tedy takový průměr jsem rozhodně nečekal. Po skvělém Butterfly Effect jsem hledal bůhvíco... Tento snímek nejspíše potřebuje více než jedno shlédnutí ke 100%nímu pochopení. Má ale bohužel tu smůlu, že já mu více než 115 minut věnovat nehodlám. Konec ruluje.(13.8.2008)

 • don corleone
  *****

  Film, který vás dostane tím, že si budete myslet jak máte děj, zápletku a rozuzlení pod kontrolou a všechno bude naopak. Hodně zajímavý příběh, který z Wicker Parku dělá nadprůměrné dílo. Josh Hartnett je výborný. Pátá hvězdička je za úžasné Coldplay na konci filmu!(7.5.2005)

 • Hunt
  ***

  HUDBA: Cliff Martinez; Miluj me, prosím (2004) je remakem francouzského filmu Gillese Mimouniho L´appartement (Byt) z roku 1996.(28.7.2007)

 • lesumir
  *****

  Wau! Wau! Wau! Dneska je těžké najít krásný romantický film, který pohladí po duši a zanechá v člověku spoustu emocí. Wicker Park tohle dokázal. Originální příběh, zimní prostředí, které mě úplně nabudilo, krásná muzika, skvělí herci, kdy prostě Josh umí a DIane není ta tovární hohla pro každou roli. Jeden z mála filmů v poslední době, který mě opravdu dostal na kolena. Pan režisér si s námi v zápletkách hraje a skvěle míchá drama s thrillerem a občas vypouští čistou romantiku, velice ojedinělé!(27.10.2008)

 • Superpero
  *****

  Nejlepší romantický film. Fakt mě to totálně vzalo. Paul McGuigan dokáže přesně vystihnout náladu postav a vnutí ji i vám. Strašně chytře vymyšlený film až Shakespearovských rozměrů, proto taky ty narážky v divadle. Josh Hartnett a Diane Kruger podali monumentální výkony. Námitky, že hrdinové nepoužívali mobil atd. neberu, protože o tom ten film fakt nebyl. Podle zdejších komentářů koukám, že se to nelíbí každému a chápu proč. Je to pocitový film a vy musíte být na té správné vlně. Jméno Paul McGuigan si budu pamatovat. Je to režisér co mě dokáže napnout jako struna a zároveň naladit na romantickou strunu, což u mě dokáže málokdo.(19.4.2008)

 • - Stejně jako v původním filmu Byt (1996) si i zde Matthew (Josh Hartnett) objedná během "závěrečné" konfrontace k pití dvojitou vodku. Jak v předloze, tak i v tomto remaku ji nedopije. (dickens)

 • - Josh Hartnett získal hlavní roli po tom, co se Paulu Walkerovi prodloužilo natáčení snímku Rychle a zběsile 2. O postavu Matta měl zájem totiž Freddie Prinze Jr. a jistý čas měl v rukou scénář k postavě dokonce Brendan Fraser, který žádal pětinásobek Prinzova honoráře, celých 10 milionů dolarů. Tehdy ještě snímek měl v kolonce režisér uvedeno jméno Joel Schumacher. Další potenciální kandidáti na režii byli Joan Chen a Danny Cannon. (imro)

 • - Ačkoli se film v originále jmenuje Wicker Park, scény v parku se netočily ve Wicker Park v Chicagu. Tyto scény se natáčely v Quebecu. (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace