Hříšný tanec 2

• USA Dirty Dancing: Havana Nights (více)

Když mladá Katey přijede s rodiči na Kubu, netuší, že zde objeví nejen vášeň pro tanec, ale i velkou lásku. Osudovým se jí stane setkání se sympatickým číšníkem Javierem. Mladý pár se spolu tajně schází v nočním klubu a trénuje na prestižní soutěž v tanci... Píše se rok 1958 a na Kubě vrcholí revoluce proti prezidentu Batistovi. Na Kubu přijíždí Bert Miller se svou ženou Jeannie a dvěma dcerami Susie a Katey. Katey se pomalu rozkoukává a podaří se jí nechtěně strčit do číšníka Javiera s tácem plným pití, který je za vylití potrestán. Druhý den ujede Katey autobus a Katey musí ze školy pěšky, což není zrovna bezpečné. Naštěstí Katey potká Javiera, který jí nabídne doprovod a Katey se dozvídá i o životě obyčejných lidí. Katey je pozvána Jamesem Phelpsem do tanečního klubu, ale od Javiera se dozví o tanečním klubu La Rosa Negra, kam chodí tančit Kubánci a s Jamesem tento klub navštíví. Když z klubu odjíždějí, James si na Katey dovoluje a Katey se vrátí do klubu. Javier doprovodí Katey k hotelu, ale druhý den dostane v práci výpověď, protože zaměstnanci se nesmí s klienty stýkat a v hotelu se dozvěděli o jeho noční procházce s Katey. Katey chce Javierovi pomoci a jde za ním, aby mu navrhla účast v taneční soutěži, kde vítěz získá pět tisíc dolarů. Javier je nejprve skeptický, ale nakonec začnou s Katey trénovat. Katey se před rodiči vymlouvá na Jamese, kterého donutila, aby ji kryl. (TV Prima)

Joeey

Viděl jsem to paradoxně dřív než jedničku a ani její "dodatečné" zhlédnutí u mě tento film nesnížilo. Pěkný příběh jdoucí ve stopách svého předchůdce, kterého hodně vyzdvihovaly dnes už kultovní písně. Tím ale nechci říct, že hudba ve dvojce je špatná. ()

ex.it

Neberu to jako pokračování Hříšného tance s Patrickem Swayzem. To bych potom ztěží mohla dát takové hodnocení. Beru to jako vcelku kvalitní, romantický film, který mě dokázal naplnit a nenápadně i roztančit ;) Jednoduše Diego Luna není žádný krasavec (jen mi trochu připomíná mladého Václava Neckáře - tou pusou), ale vášeň tomu nechybí. Pocítění kubánských obyčejů a hudby se do mě vžilo a nemůžu se toho zbavit. Ne, nebylo to výborné, ale bylo to dobré. ()

Liduskaa

Po druhém shlédnutí a nasazení růžových brýlí přihazuji jednu hvězdičku,ale to je absolutní strop co ze sebe můžu dostat -víc po mě vážně nechtějte...Přišlo mi to jako nezdařený pokus navázat na film ke kterému se to ani zdaleka nepřiblížilo... ()

Alice02

Film se mi trefil přímo do vkusu. Romantika a tanec podtržené krásnou kubánskou hudbou, které se nemůžu stále nabažit. ()

Véronique

Před shlédnutím tohoto filmu jsem neměla žádná velká očekávání - což je dobře, protože jinak bych byla zklamaná. Takhle se mi potvrdil můj první dojem, který jsem nabyla prostřednictvím traileru... Ve kterém mě nejvíce udivila věta "Ještě lepší než originál", který opravdu slušně "vyraboval". Ano, příběh se odehrává dříve a na Kubě, ale ta základní osa - bohatá dívka, opovrženíhodný mladík, ovšem se zlatým srdcem, který ji uvede do světa hříšného tance... Bohužel chemie mezi hlavními představiteli nefunguje, a ač se snaží, vypadají spíše jako sourozenci. Hvězdná minirole v podání Patricka Swayze spíše přináší nostalgii, stejně jako jedna z originálních písní. Muzika v tomto filmu je důležitá, a jestli se v originále prosadily téměř všechny písně, tady tak maximálně jedna. Hodnocení jinak celkem slabého filmu zvyšuje samotný závěr, jehož nejednoznačnost alespoň přinutí se trochu źamyslet nad celým dějem. 40% ()

shereen

Nejvetsi nedostatek tohoto filmu je snaha priblizit se kultovnimu Hrisnemu tanci. Kdyby se vyskrtly ty zbytecne reminiscence a pribeh byl zalozeny na ruznych kulturach a hudbe, bylo by to sice stale klise, ale alespon by to tak nebolelo priznivce puvodniho Hrisneho tance. Skoda. ()

haWranka

Jedna z nejhorších "dvojek", jaký jsem kdy viděla. Jenom hodně slabej odvar s trapnýma hereckýma výkonama a absolutně bez jiskry. ()

Tamten

Výrazně slabší než jednička. Největším problémem je hudba, která člověka prostě nestrhne a tím celý film zabíjí. A když se k tomu přidá hlavní hrdinka, která sice není ošklivá, ale rozhodně nepůsobí sexy dojmem latinsko-americké tanečnice, a hlavní hrdina, který zas působí jak malý hajzlík, tak je celkový dojem dost špatný. ()

Tyna31

Měla jsem problém to dokoukat, byla to nuda. Kdyby se to netvářilo jako pokračování či remake či co, možná by to působilo sympatičtěji. ()

Lasombra

Scénář a herecké výkony nejsou bůhvíjak na špici. Zato Kubánský drink namixovaný místní atmosférou, latinským temperamentem, sluncem, úsměvy a hříšným tancem rozdovádí každého! Soundtrack je o hvězdičku výš, než film! ()

Chip89

Proč když něco jde, tak pokaždé musí natočit druhý díl,který se spíše vleče? Pár pěkných tanečních scén a chvílemi moooc pěkná hudba. Ale první díl je první díl.... ()

Skautka

Netrhejte mi vlasy :D, ale podle mě je tenhle film lepší než jednička. Je tam víc romantiky, víc hudby, smělosti a i herci jsou mi mnohem víc sympatičtější :). Prostě exitoka a to mě přitahuje. ()