Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

rakovnik

Jako nenáročná zábavovka na znuděné odpoledne je pro žánrové fandy ideálním dílem. Sympatické obsazení a rozpočet, schopný utáhnout všechny hrátky trikařů dává zapomenout slabšímu scénáři. Prvoplánový humor na vyčištění hlavy. ()

Figu

Tady už se oproti jedničce snaží Sonnenfeld krapet přidávat víc všeho. V tom právě možná naráží kosa na kámen. Jinak je to jak přes kopírák celá jednička. Takže supr svižná zábava, se supr hercema a supr mimozemšťanama, zabalená do supr hodinky a půl! Co víc si přát? Snad už jen skvělou záporačku v podání přísné, přesto sympatické Flynn Boylové. 60% ()

raptorrr

Stejne jako prvni, ani druhy dil nehraje na divaka zadnou habaduru, proste se jen snazi dorucit hodinu a pul dobre zabavy. A ja se hodinu a pul dobre bavil, takze proc ne opet za ctyri? ()

Attta

Vcelku originální začátek se po chvilce zvrtnul v něco co jedničku nepřípomínalo ani kdybych přivřel obě oči. Obrat o 180° k horšímu! ()

Aelita

"To není fér ... To nikdy není ... Jsme tím, čím jsme, i když nám to někdy nesedí ... " Jsme rozpolcení, máme protichůdná přání, chceme vše najednou nebo chceme jiné, než máme. A pokaždé, když se potkají ti správní lidé, se nakonec ukáže, že jsou z různých planet nebo i rovnou z různých galaxií. ()

Rodriguez

Mimozemská invaze byla v MIB odražena a tak i tajemství o uchování tajné organizace s ní. Nové dobrodružství může začít. 50% ()

C0r0ner

Jednička byla parádní sci-fi komedie a dvojka bohužel dojíždí na špatném scénáři. K tomu nemám rád Rosario Dawson a když jí napsali roli ubrečené chudinky, tak to rozhodně ničemu nepomohlo. Fórů taky ubyla většina, takže z druhých MIB zbyl dojem pouze zpackané sračky, která potřebovala vydělat prachy. 35% ()

Cheeter

Druhá část mi přišla slabší než první, byť navázání se podle mě povedlo. Přišlo mi, že je trochu křečovitá snaha za každou cenu vymyslet co nejzajímavější mimozemšťany. Nicméně frky stále dobré, a to je u filmů tohoto druhu to hlavní. ()

lilina133

Tak toto je o 100 alebo aj 200%horšie ako jednotka....Možno keby to nebolo pokračovanie MIB jednotky, tak by som nebola až taká tvrdá, ale tá časť nasadila takú vysokú latku, že toto to určite neprekonalo ani zďaleka...Je to ďalší dôkaz, že dvojky známych a vydarených filmov sa málokedy vydaria.... ()

Martrix

Kravina vezoucí se na vlně úspěchu prvního dílu. Naplňuje všechny atributy nepovedených druhých dílů. V tomto případě je největší průšvih scénář a děsně přehrávající Will Smith ()

Pajky3

Docela povedený pokračování, přesto ale o něco slabší. I když vedlejší postava Johnnyho Knoxvilla a mluvící pes Frank vládnou. Jen výměna Lindy Fiorentino za Rosarii Dawson se mi moc nelíbila. A taky ten dovětek na konci nic moc, možná být nemusel. ()

Juto

Skoro každé pokračovanie býva slabšie a aj tento film má veľa problémov. Tomto filme nie je prezentované prakticky nič kreatívne, je oveľa slabší ako originál a zdá sa, že nemá ani vlastnú osobnosť. 4/10 ()

necisty

Spíš další díl seriálu než úctyhodné pokračování, ale tak nějak to splňuje vše, co bychom od toho očekávali. Parťákům to stále pasuje a sranda a super efekty tam jsou. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)