Will Ferrell (Mládí v trapu, Elf) hraje Rona Burgundyho, jednoho z nejlepších televizních hlasatelů zpráv v San Diegu v roce 1970. Ron je přesvědčený, že ženy mohou hlásit maximálně zprávy o módních přehlídkách a možná ještě o nejnovějších kulinářských receptech. Jenže Ronův nový kolega v hlasatelně už nebude muž, ale inteligentní mladá žena (Christina Applegate), která je i krásná, i chytrá, i ambiciózní! Když se tyto dvě výrazné televizní osobnosti setkají před kamerou, vypukne hotová válka! (oficiální text distributora)

BigBen87CZ

Ne a NE a NEE !!! I absurdita musí mít hlavu a patu, začátek a konec, myšlenku a smysl. Ještě jednou a nahlas ... Ne a NE a NEE !!! ()

machete01

Jeden z nejlepších filmů s Willem Farrellem, škoda že těch slabších je čím dál tím více. POZOR! Will Farrell má osobitý humor a ne každému sedí, naštěstí jsem z těch komu ANO! Jako další komedii s Farrellem doporučuji Jay A Bob Vrací Úder. ()

JoudaCZ

Typická kreace Willa Ferrela. Frank the Tank to sice není, ale svůj standard si drží (každý ať si přebere, jestli je to dobře nebo ne...:-)). Potěší i camea Frat-Packerů, jejichž koncentrace graduje při bitce zprávařů. Rada na závěr: Nemyslete, bavte se! ()

Vixon

Nebola by to špatná komédia pretože W.Ferrel to zahral naozaj dobre a patrí k jedným z mojich obľúbených komikov a takisto aj účasť FP poteší aj keď neohúri.Problém je v tom,že až na pár dobrých scénok (kt. nebolo veľa) som sa nudil a chvíľkami mi to pripadalo trapné. ()

dINsA

Tenhle film se musí, stejně jako jeden druh japonského sushi, servírovat po opravdu malých kouscích, jinak je životu skoro nebezpečný. A to mám Ferrella rád! Ovšem měl zůstat u minimálního hraní jako v případě Stranger Than Fiction, protože čím víc se snaží, tím méně je vtipný. Dobrá, tu jednu * za scénku s "výkopem" psa. ()

Ludva

[2010-03-07] * Jedna hvězda za krvavou bitku zprávařů. Jinak zoufale trapné a nevtipné, na čemž má nejspíš svůj díl viny i dabing. ()

YoKoKura

pffff poprvé jsem se nehorázně bavil podruhé mi spousta gagů přišla hloupých ale i tak je to fajn ferrelovská komedie. ()

stuj

Opravdu jsem se zasmál asi jen 4x a to není moc. Dobrým občerstvením je hostování známých herců při pouliční bitce. A nepovedené scény při závěrečných titulcích byly jedním z nejlepších momentů celého filmu. Jinak celkově né moc povedená bláznivinka. ()

Fixa

Will Ferrel je dobrej, ale zde mně nějak neuchvátil. Tuhle komedii bych hodnotil spíš podprůměrně, nebýt pár vydařených vedlejších rolí (a scén), které film vytáhly z trapné nudy. Např. Tim Robbins, nebo Ben Stiller, Luke Wilson (ne jeho herectví, ale jeho situace). Ale nejvíc prostoru a nejvtipněji zahraná role byla v případě Steva Carella, která byla víc mimo, než Steve Buscemi v Big Lebowskim: ,,Hej Rone, jedu na chlupatém traktoru!" ()

PanBlack

Docela slušná komedie, která dokáže hned v několika chvílích dobře pobavit, ovšem není to taková komedie, kterou bych si hned s velkou radostí zase pustil. Každopádně, když už nebudu mít na co koukat, tak po ní pravděpodobně sáhnu, jelikož minimálně výkon Willa Ferrela za to stojí. 60% ()

TonySoprano

Will Ferrel, Steve Carell by stacili sami o sebe, ale dajte ich do jedneho filmu a mate recept na vynikajucu komediu. Nemohol som sa prestat smiat, trailer kompletne iny ako samotny film a hlasky ktore zludoveli. treba ale sledovat v povodnom zneni. ()

Duckz

Film jsem si pustil večer po příchodu z práce s očekáváním 0. Procenta na CSFD (66%) nenaznačovala, že bych u toho mohl mít problém usnout. Nicméně jsem se nejřív jenom překvapeně díval na film, který se ukázal být skvělou komedií plnou suchého (ale povedeného) humoru. Nakonec jsem se rozhodnul, že jít spát už je nemožné, uvařil si kafe a až do noci se smál těm super hláškám (v originále v angličtině) a scénám. Animovaná "postelová" scéna, bitva moderátorských týmů a dokonalost postav a výběr herců pro jednotlivé postavy.. Předpokládám, že český dabing musel mít s překlady a jejich vyzněním problém. S napjatým očekáváním pokračování dávám tomuhle filmu zasloužené 3+3/4* (75%) Vyjádřil bych ten neočekávaný skok z 0 na 75% slovy W. Ferrella přesně takto: "Boy, that escalated quickly" ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Han, Leia a Luke jsou zpátky

Han, Leia a Luke jsou zpátky

08.03.2013

A s původními představiteli. Spekulovalo se o tom už od ohlášení Star Wars: Epizody VII, jejíž premiéra je stanovena na léto 2015. Mark Hamill a Harrison Ford přiznali, že mluvili s Georgem Lucasem o… (více)

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

03.04.2012

Zprávař se u nás nikdy nedostal do kin. Ostatně, šlo o čistě americký hit – z 90 milionů dolarů, které utržil, bylo 85 z kin ve Státech. Kult, který se kolem něj postupně rozbujel, ale zasáhl… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)