Will Ferrell (Mládí v trapu, Elf) hraje Rona Burgundyho, jednoho z nejlepších televizních hlasatelů zpráv v San Diegu v roce 1970. Ron je přesvědčený, že ženy mohou hlásit maximálně zprávy o módních přehlídkách a možná ještě o nejnovějších kulinářských receptech. Jenže Ronův nový kolega v hlasatelně už nebude muž, ale inteligentní mladá žena (Christina Applegate), která je i krásná, i chytrá, i ambiciózní! Když se tyto dvě výrazné televizní osobnosti setkají před kamerou, vypukne hotová válka! (oficiální text distributora)

GMVajgl

Je poznat, že se všichni při natáčení dobře bavili. To se v dnešní době smrtelně vážných dramat a thrillerů váží zlatem. ()

Rathalos

Willa Ferrella mam rad i jeho komedie,ale tato sa moc nepodarila,bolo tam zopar vtipnych situacii,ale velmi malo,nebolo to zle,no urcite tomu nieco chybalo...:-) ()

Olík

Adam McKay vodí Willa Ferrella, jemuž kryjí záda Christina Applegate, Paul Rudd, David Koechner nebo Steve Carell…….a jim jako bonus Fred Willard, Luke Wilson, Vince Vaughn, Ben Stiller, Seth Rogen nebo Jack Black. Jak tohle asi mohlo dopadnout? Tady se dělí zrno od plev, machři od šprtů, samci od paniců, kundičky od vagín. Tenhle humor vám prostě musí sedět…….a když sedí, tak jste se právě ocitli uprostřed sněhové koule valící se z nekonečného dlouhého kopce. ()

JimiH

3 a půl hvězdy. Lepší než Talladega, ale pořád to nemá dostatek fórů jako jiné počiny Frat Packu. Nejlepší jsou zde ale bezkonkurečně scény se Stevem Carellem a "Afternoon Delight" ;-) ()

Yojimbo

Ne, tohle není skutečně vtipná komedie. Ale má své kouzlo (především díky výraznému retro stylu a záměrné dementní naivitě), které prostě funguje. Navíc jsem si užil skutečně širokou plejádu známýh komiků a vtipně použitá klišé z hollywoodských filmů. Podobná komedie jako Starsky a Hutch.. a to nezní špatně. ()

Grimlok

Průměrná komedie. Některé momenty jsou opravdu vydařené a stojí za to, se na ně podívat několikrát, ale na víc než tři hvězdy to opravdu není. ()

Torgal

Absolútne šialená komédia v ktorej hrajú úplne všetci (aspoň to tak vyzerá). Je to hurikán gagov, občas slabších, ale väčšinou dobrých až výborných, ktorý sa nezastaví od začiatku až do konca. Dejovo ale nestojí za veľa, je to len taký zlepenec komických situácii bez hlbšieho zmyslu. 7-/10 ()

yamk5

Moja osobná komédialna klasika. Jedna z najlepších rolí WIlla F. Síce občas film zachádza až do neuveriteľnej fantasmagórie vôbec mi nevadí, skôr naopak, perfektne sekunduje samotnej komédií a tvorí tak vlastne paródiu samu seba. To sa len tak ľahko nepodarí/nevidí. Komédialny top, a to nehovorím len ja. ()

beckham-

Komediantama přímo naplněná komedie (i když někteří měli jen miniroličky), Ferrell je sice celkem vtipný, ale navíc než 3* to nebude. Má totiž i daleko lepší komedie. ()

darkreider

Toto je presne ten pomer komédie a chujoviny, ktorý ma baví. Hromada fajnových vtipov, vždy zastavených pred hranicou úchilnosti. Keď sa človek posnaží, tak napočíta peknú sadu známych hercov a komikov. Všetci super, ale môj obľúbený Steve to u mňa aj tak vyhral. Čo veta, to skvost. No a dajte mu granát a je hotovo... ()

Dimo

Škoda přeškoda, že Zprávař se více drží snažšího, ale tupějšího humoru. Kdyby se nesl v duchu Černého Dynamitu, byla by to pecka. Čili, více retra, nebo více nadhledu. Postava rosničky Steva Carella zcela nevyužitá, v této podobě docela zbytečná. Will Ferrel určitě nezklame a máte-li jeho role a herectví rádi, pak nezklame ani celý film. ()

kuces

Pokud se chcete pobavit bude to mít dva háčky, musí te mít rádi jednoduchý, přitroblý humor a hlavně snést Willa Farrella. ()

frype

Je to tak šialené ako som možno ani od Ferrella nečakal ale o to väčší úlet ako prasa. Nenáročná za gule pritiahnutá komédia, pri ktorej som sa vysmial do sýtosti a zabudol na všetky starosti. Ferrel to zase raz potiahol aj za ostatných aj keď mu všetci naokolo slušne sekundovali. Milé prekvapenie od filmu, ktorý som 9 rokov prehliadal. ()

goni

Priemerna komedia s predvidatelnym dejom a dost specifickym humorom. Niekomu mozno sadla viac, ja som sa bavil tak pol na pol [23/2014]. ()

FanKalEl

Zo začiatku sa to vlieklo trápnym humorom, ale neskôr sa to vykľulo k celkom milej komédii. Vzhľadom na tie roky je to priemerná komédia s pár výbušninami humoru. (60%) ()

Kingjiri

Slušná Ferrelovka, na který je určitě znát i produkce Judda Apatowa. Potěšilo spoustu vtípků nebo našlapaný herecký obsazení (kromě hlavních rolí i spoustu dobrejch cameo roliček). Příběh sice neni žádnej majstrštyk a snes by nosnější resp. propracovanější dějovou linku, ale komediální scény naštěstí fungujou i jenom samy za sebe, takže jejich spojení různejma oslíma můstkama tolik nezamrzí. Humor nejspíš nesedne každýmu, občas je dost crazy (např. rozhovor psa s medvědem), ale já se většinu času bavil. Za casting a dostatek povedenejch vítpků čtvrtá hvězda. ()

duffi

Roztomilá ztřeštěná komedie, skvělá ústřední dvojice a musím říct, že scéna se soubojem, kde je Tim Robins a Ben Stiller je naprosto úžasná :-) ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Han, Leia a Luke jsou zpátky

Han, Leia a Luke jsou zpátky

08.03.2013

A s původními představiteli. Spekulovalo se o tom už od ohlášení Star Wars: Epizody VII, jejíž premiéra je stanovena na léto 2015. Mark Hamill a Harrison Ford přiznali, že mluvili s Georgem Lucasem o… (více)

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

03.04.2012

Zprávař se u nás nikdy nedostal do kin. Ostatně, šlo o čistě americký hit – z 90 milionů dolarů, které utržil, bylo 85 z kin ve Státech. Kult, který se kolem něj postupně rozbujel, ale zasáhl… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)