Idylický život Grace Trevethanové se hroutí. Sebevražda manžela, po němž zbyla hromada dluhů, k tomu jeho bývalá milenka a představa, že by Grace měla přijít o svůj nádherný venkovský dům, to vše naši hrdinku donutí, aby se pustila do práce. S pomocí svého zahradníka Matthewa vymění Grace své milované orchideje za marihuanu. Dny i noci tráví ve skleníku, který se promění v jakousi tajnou laboratoř, a doufá, že se Bůh smiluje a dá dobrou úrodu. A vskutku, první ubalený joint z vlastní zahrádky by skolil i indiánského náčelníka. Grace se tedy vydává z bezpečí své vesničky do drsného podsvětí Notting Hillu, aby nalezla odběratele

V úspěšné britské komedii, která sklidila nadšený divácký aplaus už při svém předpremiérovém pražském uvedení na letošních Dnech evropského filmu, ztělesnila hlavní roli renomovaná Brenda Blethynová (známe ji např. z filmů Tajnosti a lži či Tichý hlas), dále hrají Tcheky Karyo (Brutální Nikita, Johanka z Arku) a Craig Ferguson. (oficiální text distributora)

krivkin

taková slátanina všeho možnýho dohromady, nechápu, pro jakou cílovou skupinu je vlastně tohle určený, jedna hvězdička za stoh trávy na konci, to by nám s kámošema vydrželo možná i přes zimu :-), ale jinak blbina.... ()

karlos-rio

vyložené zklamání to nebylo, ale hodnocení tohoto filmu moc nechápu, ano je zde pár dobrých scének , ale ty spočítám na prstech jedné ruky, vyloženě jsem se těšil na závěr filmu kdy měl celej děj gradovat, ale nastal pravý opak, ()

Trumper

Vtipný a neuvěřitelně lidský scénář + sympatičtí herci + příjemná hudba + kouzelná atmosféra anglického venkova (když ne na té naší krásné Moravě, pak právě tam bych chtěl bydlet) = naprosto pohodová záležitost... A jako třešnička na dortu, rozesmátí venkované na závěr. /80% ()

Milano182

Naprosto skvělej film, kterej jsem viděl už jako malej (utkvěly mi v paměti dvě babičky, který si udělaly čaj z konopí) a nedávno jsem si na něj vzpomněl a pustil jsem si jej.. Nejlepší byl v celým filmu Bill Bailey, ten je prostě bezkonkurenční, vždycky, když si ho představím jako Mannyho, hned se musím smát. ()

jjimmy

komédia, ktorá nie je tak celkom komédiou, je to viac príjemný, dokonca až rodinný film na nedeľné popoludnie.. prekvapilo ma to veľmi milo :) ()

Seuata

Mám ráda anglické filmy, ale tento jsem si zamilovala! Pokaždé mě rozveselí a při každém dalším shlednutí už jen čekám, kdy to příjde, ty vtipné scény, nemůžu se jich zkrátka dočkat. Film je zajímavý tím, že je to komedie a začíná velice špatnými zprávami a krásný v tom, že hlavní hrdinka se elegantně, ale především velmi vtipně a kuriózně se situací popere. Opravdu velmi vyvedený snímek a možná kouzelný i tím, že se opravdu mohl stát! :) ()

Eire

Pre toho kto nezil, alebo aspon dlhodobejsie nepobyval v UK alebo aspon v US tazko stravitelne. Pre mna ALL RIGHT.. 😎 . ()

blondboss

Tak tento snímok celkom milo prekvapil. Nemám veľmi rád britskú produkciu a ich suchopádny humor, ale tu akosi takmer všetko fungovalo. Malo to odľahčenú atmosféru, sympatické postavy a aj dejovo to gradovalo navyše s vtipnými scénami. Na Britov je to celkom slušné a preto pridám jednu hviezdu navyše. 70 % ()

TesterX

Starší žena potřebuje splatit dluhy, tak začne pěstovat trafku. Zajímavý námět, ale zpracování je nudné a nevyužité. Ani pohled na zhulené důchodkyně mě nepřesvědčil, že by se jednalo o nějak závratné dílko. A ten happyend je úděsný. Skoro to vypadá, jak kdybych chtěl hodnotit někde kolem odpadu, to zas ne, párkrát jsem se zasmál a vydržel až do konce. Pár kamerových záběrů na venkovní prostranství a především obsah skleníku vypadá krásně až lákavě. :) ()

Gawain

Je to takový příjemný, milý, laskavý anglický film s trochou inteligentního a velmi vkusného humoru - stylem bych ho přirovnal k novější a známější Universální uklizečce, což mimo jiné znamená, že nejde o komedii v pravém slova smyslu, takže pokud někdo čeká, že se při ní bude svíjet smíchy, tak bude nutně zklamán... ()

kachnacekk

Film, který nesliboval moc a přinesl dobrou náladu. Navíc v originálním znění se britská angličtina poslouchá jedna báseň... ()

mucho3

Příjemná "ganja" komedie, v anglickém prostředí venkova,pro huliče této oblíbené rostlinky povinost viděti... ()