DDT

Normální PP (popcornová ptákovina). Dal bych i tři hvězdičky, ale za to, že si amíci drze přivlastnili legendární Krtkostroj, dávný to vynález profesora Myšpulína, hvězdička dolů. ()

ConanVJ

Zajímavý sci-fi filmek. Efekty jsou povedené, obsazení taky. Děj filmu je jednoduchý, ale bavil mě odzačátku do konce. Jediný co mi nesedlo byla občas divná hudba, ale tak to se dalo přežít. Za mě 70% :) ()

Kryton

Jen ty efekty u mě ziskaly hvezdicky. Zbytek je priserná zalezitost , hrající si na jakýsi Armageddon v nitru země. No v TV to jiste vsichni spapinkaji. Ja ani po zalití velkou davkou kari to neberu. ()

Turiec

Cesta do stredu zeme s patričnými otrepanými scénami typu: všemocný hacker, geniálne technológie, komunikácia aj tisíce kilometrov pod povrchom, aplauz, atď. Nechýba ani množstvo nelogickostí, ako napríklad tá, že nepoznáme presne hustotu zemského jadra, ale v pohode môžeme na monitore sledovať, či jadro stojí, alebo sa točí a vidíme v ňom aj bod označujúci "terra-mobil" pohybujúci sa v rozžeravenej mase kovu... Američania katastrofy radi točia a radi privolávajú. Nuž čo... ()

Tayen

Pro mne jeden z lepších katastrofických filmů, ve kterém při zavrtávání k zemskému jádru o naši matičce Zemi zjistíte spoustu zajímavých a nebezpečncýh věcí. Pokud někdo zemře, pal to čert, musí se vrtat dál, abychom zase nahodili obrátky a planeta přestala bláznit. Hned úvodní scéna se šílených ptáků a rozpáleného mostu mne připoutala k sedačce a udržela mne tam až do konce. Jen závěr se mi zdal dost nereálný. Je to důkaz, že někdy dobrý konec za jakoukoliv cenu může uškodit celému jinak vydařenému snímku - jakoby se zachránci vždycky museli vrátit živí. ()

JJ.Gibson

Nebyl to sice hollywoodský trhák v pravém smyslu slova, ale také to nebylo nějaké chudé béčko. Některé katastrofální filmy jsou skvělé, některé dobré a některé blbé. Tento bych zařadil to skupiny dvě, tedy dobré. Efekty zdařilé, obzvláště zpracování zemského jádra se mi hodně líbilo, herecké výkony standartní, já jsem spokojen... ()

milicjant

"Je to takový složitý." S neskrývanou rozpačitostí zodpověděl můj filmově nenáročný kolega dotaz, jak se mu snímek líbí. Oba jsme jej sledovali dostatečně zalkoholizování po letní robotě a lehce vyhypováni hlavním vysílacím časem televize Nova, jsme se chteli nechat bavit. Jo, složitý to bylo a taky plytký, uražlivý a nezábavný. Težko zpětně vymýšlet další jinotaje, když jediná konstruktivní napadnuvši věc je, že tam hrála moje oblíbenkyně Hillary Swank a...a že jsme to dokoukali. ()

BloodyVamp

Typický příklad, kde vítězí forma nad obsahem. Děj a napětí nulové, triky slušné a hudba Terence Younga vynikající. ()

blackrain

Také jsem byla připravená na to, že zase uvidím nějaký úplně pitomý film. Ale musím říct, že se tenhle film dá celkem v pohodě s vypnutým mozkem skouknout. Ostatně, já mám slabost pro katastrofické snímky a sci-fi a když si je chci alespoň trochu užít, tak se nezaobírám logikou nebo přírodními a fyzikálními zákony, které jsou v takových případech vždycky překročeny. To bych z těch filmů nic neměla. Oceňuju nápad, že se tady neletělo do vesmíru nebo neřešilo počasí a podobné jevy, ale že se výprava vydala rovnou do středu země. Jak už to bývá velkým zvykem, tak všechno samozřejmě jede podle dobře osvědčené šablony, které se film drží. ()

kaylin

Klasicky špatný americký katastrofický film a zároveň sci-fi, které je moc přitažené za vlasy, moc patetické a bere se příliš vážně, i když by bylo mnohem lepší, kdyby to bylo pojato jako klasické béčko, navíc s celkem dobrými efekty. Herecké obsazení se povedlo, to jediné se musí opravdu pochválit. ()

K.I.N.G.

Vzhledem velkolepá, duchem však laciná, silně amerikanistická, přesto ale velice zábavná podívaná. Jak by taky ne, když je natočena tak, aby se vám hned na začátku vetřela pod kůži a vy jste byli zvědavi, jakým způsobem zachrání západní velmoci svět tentokrát. Škoda absence Chucka Norrise, mohl stopáž filmu stáhnout tak na dobrou půlhodinu. 50% ()

Aiax

K již existujícím komentářům se snad nedá dodat už nic nového a objevného, vše bylo řečeno. Je to popkornové, přiblblé, barevné, rychlé, lehké, zábavné, stupidní, úsměvné, šťavnaté, přiměřeně dlouhé a má to happyend - voila, další hollywoodské katastrofické drámo je na světě. Po Dnu nezávislosti, Armageddonu, Dnu poté apod. (Drtivý dopad nepočítám, ten je o stratosféru výš) hrozí naší Zemi (rozuměj, USA) znovu mrtvička, tentokrát na zástavu srdce. Divákovi je předloženo narychlo spíchnuté "vědecké" vysvětlení v duchu klasických startrekovských řešení ("převeďte energii z warpového jádra do kvantovitě-elektroprotonových akumulátorů v kávovaru na pátém poschodí") a skupinka komiksových chirurgů se vydává v komiksové "lodi" dovnitř Země, aby srdce naší modré planety zase nastartovala. S těmihle filmy je to podobné jako s kvantovou mechanikou - ony prostě nesporně a prokazatelně fungují, i když nikdo nemá nejmenší tušení proč. A jejich tvůrci s nimi nemají velkou práci - ingredience jsou známy, příprava rovněž, a pokud vše poslušně dodrží, nemohou toho moc pokazit. ()

JohnMiller

Keď som videl ukážku ešte v kine myslel som si že to bude najlepšie sci fi na svete. Za pár rokov som to videl v TV a bolo to hrozné! správa sa to ako vysokorozpočtový televízny film , a také ja teda nemám rád. Odpad! si to nezaslúži nie je to až tak hrozné jedna hviezda úplne postačí. ()

L_O_U_S

Nejen, že Američané vrtají do asteroidu, oni jsou schopni provrtat se i do zemského jádra, udělat bum! a roztočit je. A jak je obvyklé, i zde zařve velká část posádky, aby pak ústřední dvojku v kokpitu nikdo nerušil a oni si mohli v klidu domluvit rande. Doporučuji přečíst si D-Fensovu recenzi. "No jasně! Ty velryby!" (69.) ()