Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko Policejní akademie: Moskevská mise (více)

Tentokrát se pustí do řešení problému na opačném konci světa. Boris Jelcin má totiž trable se šéfem ruské mafie Konstantinem Konalim. Ten během krátké doby vydělal miliardu dolarů prodejem nové počítačové hry a teď se rozhodl ovládnout celý svět, Ruskem počínaje. Jelcinova žádost o pomoc je v USA vyslyšena a úkolem je pověřen samozřejmě Lassard, se svými neschopnými, ale stoprocentně úspěšnými policisty. Zmatky začnou hned na letišti v Moskvě, kde je vítá velitel Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylem nastoupí do pohřebního vozu, odjede na pohřeb nějakého komunisty a nakonec je přijat do rodiny pozůstalých. Mezitím senilní Rakov s obtížemi vysvětlí Američanům, co je jejich úkolem, Connors se zamiluje do krásné tlumočnice Káti a Konali nařídí svým zabijákům, aby americké policisty odstranili. To je však nesplnitelný úkol, neboť policisté všem nástrahám uniknou. Naopak Konali podlehne půvabům Callahanové, která vystupuje v jeho baru jako zpěvačka. Poté, co pokus zatknout Konaliho během představení Labutího jezera skončí fiaskem, jsou Američané vykázáni z Ruska. Zdá se, že je vše ztraceno, když tu se na scéně objeví zmizelý Lassard. (TV Nova)

Lyžař odpad!

Horší díl Akademie by někdo těžko pohledal. Vůbec jsem nepochopil, jak někdo mohl napsat takhle s*upidní scénář, tímhle způsobem to natočit..a ještě k tomu opět ubrat další herce a myslet si, že bude všechno v pohodě a bude to vydělávat. Musím říct, že lituju toho, že tohle bylo natočeno. Jinak jsme se třeba mohli bavit u Policejních akademií dodnes. No a děj? Lassard pije, pije a zase pije..no a na konci za to dostane ocenění. Směju se. Směju.. Snad jediné, co zde dokáže zaujmout, jsou krásné ruské stavby. To ale nestačí. ()

Besyn odpad!

Díval jsem se jen půl hodiny a pak jsem to musel přepnout.Takhle zoufale nudný,trapný a nevtipný film už jsem dlouho neviděl.Ruce pryč !!! ()

foundation odpad!

ako som sa Policajnych Akademii az po siesty diel zastaval v tomto poslednom pripade plavam s prudom. Nic ine ako odpad si to nezasluzi. S povodnou akademiu to uz nena prakticky nic spolocne. ()

Stíba

Jednoznačně nejslabší díl a také jediný, který bych označil za špatný. Zasloužený konec série tu už byl na místě, dál se nebylo kam pohnout. ()

Sosak odpad!

Komedie, co nepobaví, ale rozesmutní, zklame a nasere. To jsou konce, až se jednomu tají dech - po perfektním prvním dílu je až k neuvěření, kam se celá série dostala. Do hlubin filmové žumpy i bez spláchnutí. ()

Grogan

Úplné dno celé Policejní akademie. Herci po dobu 80 minut jen zmateně pobíhají po plátně, zápletka je úplně stupidní a vtip docela vymizel. Jedna hvězda jen za Rona Perlmana. ()

waska

Nebýt Rona Perlmana a krásné Claire Forlani, musel bych s hodnocením klesnout někam do hlubin odpadu. Tihle dva tomu aspoň dávají nádech koukatelnosti. ()

donkocicak odpad!

Policejní akademii jsem měl vždy rád, sedmý díl je ale opravdová slabota. Ještě že zůstal alespoň kapitán Harris, jinak by to bylo k nekoukání. ()

Psycho.R

Callahanová měla s každým dílem větší, nedá se to říct jinak, než DUDY. Jinak tokový průměr co se týče akademií. ()

Zevon odpad!

Tato sága od počátku neměla políčeno na náročného diváka, co ale dokázali v tomto díle, mělo by být někde pro výstrahu dalším generacím zviditelněno coby vrchol trapnosti, nevkusu a neumětelství. Jinak zjevně povinná četba Zdeňka Trošky. ()

FireTight odpad!

Když se díváte na sedmý díl Policejní akademie, je vám vlastně smutně po těle. První tři díly byly bezkonkurenční, čtyřka ucházející, pětka a šestka už slabé jak čajíček a tohle... tohle je vlastně prachsprosté kopání do mrtvoly. Hraje už tam pouze hrstka původního obsazení, Lassard už je totálně vygumovanej, chybí tomu vtip a celé vám to vlastně připadá jako taková parodie původních filmů. Ale vlastně našly by se tam i pozitiva, třeba v délce stopáže snímku nebo v jediné, skutečně alespoň trochu vtipné scéně ze začátku filmu, kdy Tackleberry něco vysvětluje o zbraních. A to je také všechno, co si z filmu pamatuju. ()

Kingjiri

Dějová linka s Lassardem v ruský rodině měla určitej potenciál, jenže všechno scénáristi odbili asi třema krátkejma scénkama. Jinak hrozná bída a vůbec nechápu, proč došlo po pěti letech ke vzkříšení "značky" policejní akademie. Jedna silnější hvězda za Rona Perlmana a souložitelnou Claire Forlani. ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (více)