Kdysi dávno v městečku Bedrock žil Fred Pazourek se svou ženou Vilmou, dcerou jménem Oblázek a přítulným domácím dinosaurem Dinem. Pracoval s brontojeřábem v lomu firmy Slate & Co., přátelil se s Bertem Štěrkem a mezi obyvateli městečka byl oblíben, protože díky němu zvítězil místní kuželkářský tým v důležité soutěži. To všechno se ovšem mělo změnit. Fred půjčil Bertovi a jeho ženě Betty peníze na adopci a k Pazourkovým přijela jeho tchyně Pearl, která se nikdy netajila přesvědčením, že Vilma se mohla vdát lépe. Fred se rozhodne, že tchyni ukáže, a s pomocí Berta, který zamění obálky s výsledky písemných testů, se stane novým viceprezidentem firmy. Netuší, že jeho proradný šéf Cliff Vandecrave na něj chystá podraz. Dostane kancelář s diktaptákem a sekretářkou Sharon Stoneovou, Cliffovou milenkou. Šéf mu dá peníze, aby mohl začít žít na vysoké noze, a po čase také spoustu desek k podpisu, které Fred přes varování diktaptáka podepíše, aniž by je četl. Netuší, že Cliff, který hodlá zavést novou automatickou výrobní linku na výrobu rodinných domků, tak dosáhl propuštění všech dělníků. Televize z celé aféry viní Freda Pazourka, a když ho dopadnou nezaměstnaní dělníci, chystají se ho lynčovat. Naštěstí je tu Vilma a Betty, které přijdou na nápad, jak Freda zachránit a odhalit pravdu. (TV Nova)

Ravi

S narůstající stopáží ve mě hromadící se strojená vtipnost snímku vyvolala silné žaludeční křeče, po nichž jsem nebyl schopen ani ochoten strpět ani jednu další vtipnou situaci. Dobře a zajímavě natočeno, ale jinak ... nic. 30% = 1/5 ()

Pit

Willmo, sem doma !!! Ja ba da ba dúúúúúúúúúúú !!!! Ale to je asi všetko, trochu by som asi ohodnotil Johna Goodmana, ale viac ani prd. Slabý remake do filmovej podoby !!! ()

Kejdlo

Přišlo mi to divné a trapné už v dětství, akorát jsem to neuměl tak hezky popsat a jen jsem to směle ignoroval. Flintstoneovi se mi zkrátka nikdy nelíbili a pravděpodobně ani nikdy líbit nebudou. Tohle pouštěť dětem fakt nebudu. 4/10 ()

herr_carter

Už jako malému dítěti mi to přišlo jako jedna obrovská kýčovitost, šílené kulisy, tristní herecké výkony, no prostě tohle se hrubě nepovedlo...............moje hodnocení = 2 z 10. ()

rozbris

Příjemná rodinná podívaná. A postavy se z kreslenho seriálu velice podobají jak povahou tak vzhledem - no prostě 1 s hvězdičkou. ()

bari68

Celkom príjemná rodinná komédia .Táto filmová verzia klasického animáku doby kamennej určite nerobí hanbu. ()

Loki_Six

"Oh, you poor, poor dear. You could have married Elliot Firestone, the man who invented the wheel. Instead you picked Fred Flintstone, the man who invented the excuse! " ()

iXtr3m3

Ale hej. Na svoju dobu sa to fakt dalo. Bol technologický boom po druhom Terminátorovi a prvom Jurskom Parku, tak sa tvorcovia rozhodli oživiť aj túto animovanú klasiku. John Goodman bol skvelou voľbou, ostatní už až tak moc nie, ale inak sa tam mihlo viac známych tvári vrátane sladkej Halle Berry. Objektívne max za 3 hviezdy, subjektívne za štyri. ()

DocBrown

Z mého pohledu to je jedno z nejlepších převedení kresleného do hraného. Skvělé narážky jako třeba Concretia (Betonie). John Goodman a Rick Moranis se do rolí perfektně hodí. Bohužel, pro Moranise to byla poslední velká role, než se odešel věnovat rodině. Stejně tak poslední role (resp. rolička) pro Elizabeth Taylor. Na druhou stranu, už v klipu B-52 jsem poprvé spatřil Halle Berry a v samotném filmu mě v tom oblečku zcela fascinovala (+1*). 75% ()

wosho

Problematická hraná verze animované americké klasiky (nikdy jsem jí však nepřišel na chuť), která maximálně potěší fandy seriálu, či Johna Goodmana. Celkově se jedná o formu co poráží obsah. Děj je prostinký a scénaristům moc nešlo na něj navázat a vymyslet dostatek vtipů. Kladem je rozhodně obsazení, Goodman je dokonalý a MacLachlan si svoji postavu bídáka užívá. Jediným opravdovým kladem je výprava, která je dokonalá a hlavně vtipná. Celkově se jedná o bezvýznamný snímek, který sice ve své době plnil kina, dnes však sotva jej někdo pustí dopoledne o víkendu v televizi. ()

Paity

Pro mě budou vždy Flintstoneovi jen animovaní. Musím ale přiznat, že tohle docela ušlo a John Goodman se toho chopil vážně dobře. I tak ale jsem rád, že jsem to viděl jednou a opakovat nebudu. ()