Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele Eywa11 k tomuto seriálu (3)

Série 2 (2016) (S02)

PRENÁDHERNÉ! :) Práve som dopozerala poslednú časť a ani neviem čo mám od úžasu napísať. Celý seriál som dala jedným hltom, prilepená na obrazovke s očami ( a asi aj ústami ) dokorán a hltala som každý jeden záber. Tento dokument je pre mňa číra fascinácia a úprimne som ani moc neverila, že bude lepší ako jeho predchodca a zaujme ma viac ako Home. No podarilo sa, až natoľko sa podarilo, že som si zmagorená hneď bežala objednať Blu-ray verziu, lebo toto musím mať doma aj keby traktory padali! HOWK! PS: Naša krásna planéta Zem...to je niečo tak neuveriteľne úchvatné a unikátne, no nie? nikdy neomrzí, nikdy nezačne nudiť a stále máme čo objavovať :) ()

Ostrovy (2016) (S02E01)

Leguánom som strašne držala palce. Ani som nedýchala, keď utekali pred hadmi. Tučniakom ich život na ostrove Zavodovski teda vôbec nezávidím. Komentár Attenboroughta je naprosto skvelý. Hudba je podmanivá a zábery sú tak dychberúce, že sa nebudete vedieť dočkať, kedy si zapnete ďalšiu časť. :) ()

Města (2016) (S02E06)

Po spektakulárnych záberoch prírody, sa mi posledná časť javila veľmi kontrastne. Jednoducho povedané, tie mestá boli otrasne škaredé. No sledovať ako sa zvieratá začlenili do "teritória človeka" bolo veľmi zaujímavé. :) ()