V jedné čistírně peří na náměstí malého městečka objevili, jak se zbavit zlých snů z polštářů i peřin. O její provoz se starají babička, děda, maminka, tatínek a jejich dvě rozpustilé děti. Dědeček totiž vynalezl speciální mechanismus na čištění peří, díky němuž se z běžné čistírny peřin stane kouzelný obchod, který ovlivňuje životy obyvatel celého městečka. Rozruch do idylické atmosféry vnese jeho záhadné zmizení a také vykladačka snů, která se nastěhuje do protějšího domu. Dělá všechno pro to, aby se zase lidem začaly zdát zlé sny, protože s těmi pěknými k ní pro radu nikdo nechodí. Pomsta na sebe nenechá dlouho čekat a celá rodina v čistírně i sousedé budou muset o své sny bojovat nejen v našem světě, ale i v tom kouzelném, který se v peřinách ukrývá. Začíná dobrodružství, o jakém se nikomu ani nesnilo... (TV Nova)

Fikovec odpad!

Velmi často se u filmů podobné kvality aspoň zasměju nad provedením, chybama, provedením a chybama. Řekněme, že za pobavení takový film pak dostane aspoň 1 hvězdičku (někdy). Ale toto je otřesný. Těšil jsem se na dobře zpívající Bílou, skvělýho Rodena, zábavnýho Polívku, charismatickýho Vašuta a samozřejmě i zbytek herců. Horší koncept, scénář a vlastně všechno jsem za poslední dobu neviděl. Ani obsazení to nezachránilo od katastrofy, a to už je hodně zlý. A ty písničky? Zkuste si vytahat jen melodie, schválně, jestli vám to něco řekne. Celkové hodnocení: Tohle znova ne prosím. Znova ne! ()

SpiceMonkey odpad!

To jako mysleli vážně??? Ty texty písní... a zápletka... bože! Jak si i s dobrými herci a slušným rozpočtem vydláždit cestu do filmových pekel. ()

Leonit

Koukám, že tady jsou zase všichni chytří jak rádia. To se pořád vyčítá, jak je český film bez nápadu a neustále upadá. Když už vznikne neotřelý nový snímek, který si na nic nehraje a má být neobvyklou podívanou hlavně pro děti, tak to tady všichni pošlapte, jak to bylo nedokonale provedený a příběh na hlavu postavený. Jednou vznikne na naše poměry něco odlišného a Vy se můžete zbláznit, že je film úplně mimo. Lidi nechápu Vás a právě i proto dávám 5 hvězd. Není po všech stránkách vybroušený, ale aby dalo tolik lidí hodnocení odpad, tak je to vůči tomuto filmu pro děti dosti velká podpásovka. ()

celnarova

Když sem přemýšlela na co bych se podívala...napadlo mě že sem ještě neviděla v peřine....řikám si podívám se jak si na csfd.cz stojí.....díky moc za tuhle stránku...ušetřila mě filmového propadáku.... ()

vilicek77

Tak já to vezmu asi úplně jinak, než většina ostatních....Na film jsem se dívala se sedmiletou dcerou a dívala jsem se jejíma očima a ani mi to nedalo moc práce....když pominu věci, kterým bych dala mínus,resp.o hvězdičku méně - text o dívčích jménech (a co takhle Milada - to jméno mám dost nerada)a, povzdech dívky "Sen" nad tím, co ona a chlapi v posteli a nebo zbytečná učitelka Dara a její ještě zbytečnější "Skok je totiž víc, než krok"...nám se to prostě líbilo....a mám několik kamarádek s dětmi různého věku a většina z nich film hodnotila pozitivně....písničky jsou melodické, děti si je rády zpívají, ztvárnění prostoru uvnitř peřiny mi připomíná obrázky z Mateřídoušky a Sluníčka z dětství....nelogické a nedotažené věci, které tady spousta lidí zmiňuje, nijak mě to nerušilo, nezdálo se mi to podstatné, vzhledem ke způsobu, jakým byl film natočen....a výkony herců, které zatracujete? Karel Roden i "Zdenička" Lucie Bílá mi přišli v komických rolích báječní (mě nepadá modré z nebe, já mám z nebe rovnou tebe), vypadali, že si to užívají a sedělo jim to....a kvůli nim především (a muzice) film hodnotím výrazně pozitivně....není třeba v něm hledat něco, o co se zřejmě ani nesnažil...a pokud hodnotíme dětský film, zeptat se na názor především těch, kterým byl určen a nejlépe těch svých..... ()

Romivoe

Jedna hvězda za Písek, jinak bych musel ohodnotit známkou odpad. Nic tak nudného jsem v životě neviděl. Film, dá-li se tento paskvil takto nazvat, jsem viděl na sedmkrát. Pokaždé jsem usnul. I přes to, jsem si ho opět pustil. Avšak jen kvůli tomu, zda neuvidím náš dům. Herci hvězdní, ale trapní. Balzerová neumí zpívat a Bílá neumí zpívat na playback. Už nikdy více! ()

Vejujunka

Písničky výborné, ale ty postavy - to bylo co? Pan režisér si asi myslí, že čím víc známých jmen, tím líp - ALE všeho moc škodí! ()

+sfinx+

Ach Bože, Bože! Proč zůstávat u staré dobré klasiky, když je možné experimentovat a vymýšlet stále něco nového? Snad i proto, aby už nic podobného nevzniklo. Některé melodie nejsou špatné, o některých postavách bych si taky nechal zdát, ale to je asi tak vše pozitivní k tomuto dílu. Nemá to hlavu ani patu, má to jen spoustu hvězd, které by Troška dokázal proměnit v zářící supernovy, zatímco tady pohasínají. Snad by to o pár set kilometrů západně diváci sežrali, ale u nás jsme zvyklí na trochu hlubší příběhy a Teleblbís nežerem. ()

MonkeyMarty odpad!

Totální haluz. Příběh jsem vůbec nepochopil. Jediné co možná šlo, byla ta chůva, na tu se aspoň dalo dívat. Jinak herecké výkony strašné, možná až na Rodena. Hudba nijaká a myslím si, že celý film byl zbytečný. Popravdě jsem u něj ani nevydržel. ()

Usirev

Nuda, vydržel sem na to koukat jen díky písničkám. Jak čtu komentáře, tak nejenom mě připadal Mádl přitepleně. A prosím tvůrce, ať klidně Lucku Bílou hrát nechaj, ale jejího syna rozhodně ne. ()

FidoKuba

Bolku kam si to vlezl? Na starý kolena .... Šel jsem na to do kina s přítelkyní ( jí se to líbilo, jako každá taková sra*ka ). Ale já proklínal Brabce od začátku do konce! Muzikál/Komedie? Ani náhodou přiteplená pohádka kde kvákaj samý hovadiny. Byl jsem rád, když se v kině rozsvítilo. Hvězdu za chůvu ( Nikol Moravcová je krásná ! ) a hvězdu za kostými. Víc ode mne nečekejte! ()

pajapeta

Barevná blbost s písničkama (některý jsou pěkný), plus jeden dobrej vtípek na tatínka. Strašně se přemlouvám, ale na víc hvězd to asi není. ()

nicky.2000

Naprosto katastrofální a nelogický děj by mohly zachránit písničky. Mohly, kdyby za něco stály. Taková koncentrace hvězd českého šoubyznysu v tak příšerném filmu se vidí jen málokdy. Označení odpad nevolím jen díky příjemné kameře a barevnému zpracování. Na víc jak jednu hvězdu to ale není ani omylem. ()

KristKrist odpad!

Tohle bylo něco šíleného.Děj postrádal smysl,nenašel se moment kdyby mě tento rádoby skvělý muzikál bavil. Je to možná originální,kamera je skvělá ale ani to mi nezabrání dát odpad! ()

MargitkaPohl

Jako že bych z toho padla na hubu to ne, ale tři hvězdičky za to že žiju v Písku a takhle se mi jeho zabrání fakt líbilo, viděla jsem spoustu scén z natáčení, písničky jsou pěkné, herci dobrý, ale děj nic moc. A ještě za to vykreslení animací to je fakt povedené. ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková