poster

Shrek

 • USA

  Shrek

 • Slovensko

  Shrek

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2001, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  *****

  Můj nejoblíbenější animovaný film.(31.10.2004)

 • Djkoma
  *****

  Tento filmek rozesměje snad i mrtvého :) JE to opravdu geniální jízda. Hodně filmových odkazů. Skvělé hlasy (v originálu).Těším se na dvojku.(19.6.2004)

 • Gemini
  *****

  Naprostá a totální špička mezi animovanými filmy. A to Mika Myerse normálně nesnáším :) Super zábava i pro dospělé. A co se titulků a potažmo i dabingového scénáře týká - Mr. Fookah opět zabodoval. Nahradit Gingerbreadmana Včelkou Májou tak, aby to odpovídalo lipsyncu, to je docela umění:) A co se Oslova pěveckého čísla týká...no, škoda slov, ale Karel Černoch má vážnou konkurenci:))))(30.1.2003)

 • movie
  *****

  Prostě neuvěřitelné - konečně animák, který není přímo určen pro ty uslintaný fracky!(25.8.2002)

 • gudaulin
  *****

  Zjevení v oblasti animovaného filmu, film, který záměrně boural v animované tvorbě zažité konvence a ve svém prvním díle jednoznačně šel proti proudu. Za svůj vznik ostatně vděčí konkurenční válce mezi studii, šlo o nemilosrdný parodický útok na přeslazenost, stereotypy a průměrnost Disneyho studia. Převážná část těch, co stvořili Shreka v minulosti u Disneyho dělala, takže dokonale věděli, čemu se vysmívají. Jó, oportunismus se někdy vyplácí...Skvělé vtípky, výborný scénář, chytlavá hudba a sympatický hrdina doplňovaný snaživým pomocníkem. V Karlových Varech film svého času publikum uvedl do extáze. Film pro všechny generace, celkový dojem 100 %.(17.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace