poster

Můj otec a ostatní muži (TV film)

Drama

Česko, 2003, 75 min

 • wosho
  ***

  Sedláčková je ambiciozní tvůrce, bohužel jen průměrný. A takový je i tento její prostřední počin z její trilogie. Nudný film, kde kdyby nebyli skvělí herci jako Kaiser a jeho disident, či jiní, unudil bych se k smrti.(22.9.2008)

 • sek
  ***

  Komorní film o citových eskapádách studentky žurnalistiky, který se odehrává v přelomovém roce 1989. Zajímavý a bezpochyby nosný příběh s velmi dobrým hereckým obsazením ale plně nevyužil svůj potenciál. Stejně jako je bezradná a trochu naivní hrdinka, je nakonec bezradný a trochu naivní i film. Opravdu velká škoda. Ke cti tvůrců je ale třeba přičíst v současnosti ne zcela samozřejmý fakt, že když se děj odehrává v Paříži, tak se skutečně točilo v Paříži.(9.12.2003)

 • Skip
  ***

  Řekl bych, že z tohoto filmu, nebo tedy námětu, abych byl přesný, mohlo být mnohem víc. Škoda, že je to spíš jen taková rozpačitá záležitost. Nicméně nenudil jsem se, což je pro mě u filmu dost důležité a nejspíš nejsem sám.(24.11.2006)

 • Slarque
  ***

  Herecké obsazení je sympatické, přesto jsem si jist, že za pár dní si na film ani nevzpomenu. Na vině bude asi scénář - sice osobní, ale všeobecně nepříliš zajímavý.(7.12.2003)

 • castor
  ***

  Tatínek na ministerstvu, dcerunka místy nerudná, listopad 1989 za dveřmi. Nosný příběh však nenabízí nic zásadního a zapamatovatelného. Inscenační počin Andrey Sedláčkové (která mi pravda nikdy neučarovala) je ale relativně svěží a uvěřitelnou záležitostí, která si průměrné hodnocení zaslouží zejména pro herecké obsazení (Trojan, Vilhelmová, Geislerová, Kaiser..)..(25.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace