Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

Jeand´Boa

Kdepak, jednička to není...ale je to stále výborná parodie na bondovky... nikdo nemůže zapírat (a ani já to dělat nehodlám) že to táhne hlavně hlavní představitel... ale i to je přec třeba ocenit... ()

Kingjiri

Dobrý pokračování slušný jedničky, který nepřináší kromě Mini Me a šukadelický Heather Graham nic novýho. Ale zase na druhou stranu - každýmu, komu se líbil Špionátor, se bude určitě líbit i tahle vojížděčka. S větší snahou scénáristů o invence gagů (byť spoustu z nich furt solidně funguje) bych přihodil čtvrtou hvězdu, takhle tři silnější. ()

ludva10 odpad!

Trapný, trapný, trapný. Bohužel lépe to napsat nemohu. Na film jsem se chtěl podívat kvůli jeho slušnému hodnocení. Ale asi nic tak bezduchého jsem ještě neviděl. I když bych to bral s nadhledem jako paradoii, je to trapnost nad trapnost. Je to jeden z mála filmů, které jsem bohužel ( nebo pro mne spíš bohudík ) nedokoukal do konce a dal nejnižší hodnocení. ()

gazogazo

Vyrceni toho co je starým bondem jen naznačeno. Úplně zbytečně. Ale je to sračka s pár dobrými momenty tak, že to lze vydržet! ()

Odpadlik

Původně jsem chtěl dát nižší hodnocení, ale přece jen jsem se místy zasmál, hlavně při scéně "stínového divadla ve stanu", za což je za jedna hvězdička, druhá je za krásnou Heather Grahamovou. ()

vovarano

Treba pozerať určite austina powersa a nie špionátora. Prekladom sa stráca viac ako polovica humoru Mike myersa. To neplatí len pre túto epizódu ale samozrejme pre všetkých austinov ako aj Wayne´s worldov a vôbec celkovú myersovu kinematografiu. Určite bez dabingu !!! ()

fandalehy

,,Felicity Suggwellová"...,,Sugwellová jménem, Sugverywellová pověstí..." Zkrátka když tohle pokračování parodie na parodie nebudete brát vážně, možná se i pobavíte... ()

Acrobat odpad!

ja vyplachy nepotrebujem, nepotrebujem urcite v tej miere, ze nam ich bude UnHollywood servirovat v jednom kuse. Nie. je to hanba na poctivo urobene filmy, je to hanba co i len natocit. Mna jednoducho tieto parodie (alebo nie su nimi??) nebavia. To potom Casinu Royale je tunajsich 5 hviezdiciek nedostatocnych. ()

Armin82

Úroveň humoru tak vysoká, že se tomu mohla zasmát maximálně první lavice ve zvláštní škole, která zrovna absolvovala lobotomii mozku. Přiznávám, že jsem vydržel jen do půlky filmu, ale i tak stačilo. Co to mělo bejt? parodie a komedie? Aha...tak to se omlouvám, ale asi žiju na jiný planetě, protože tohle ne. Ti, co to natočili, se měli nejdřív podívat na žhavý výstřely, aby se trochu inspirovali, jak má vypadat parodie. Tohle byla jen snůška trapnejch keců či trapnejch scének a to vše s rádoby sexistickým podtextem podtrhující trapným ,,hercem,,, kterej timhle svou výbornou kariéru začal a zase skončil. víc k tomu nemám....prostě USA no...nikdy nevíš, co vypustí do světa...jestli to jsou rakety na Afghánistán nebo podobné sra*ky ----> 10% za pár pěkných ženských ()

astraal

I když patřím mezi příznivce rektálně genitálního humoru, způsob v jakým se v Austin Powersovi objevuje se mi zdá maximálně trapný. Pár lepších míst se najde ale ty patří mezi opravdové výjimky. ()