Je pravda, že v tomto filmu o něco jde. Nějaká ta zápletka tam asi je. Je to ale důležité? Kdyby "Dude" jen dřepěl na bowlingu a kecal a fuckoval s Walterem klidně by to stačilo. Občas by tito týpkové někam zajeli, aby bylo o čem fuckovat a bylo by. Tím, že v tomto flegmatickém filmu skutečně o něco "fuck" velkýho jde, je nakonec jen dobře. S účastí takových hereckých velikánů to rázem pasuji na můj nejoblíbenější film. To sice není žádné měřítko, ale "fuck" musíte mi věřit.(26.4.2011)

rozpočet : ? tržby americke : $17,451,873(13.2.2007)

Když jsem poprvé uviděl Duda, hned jsem si ho oblíbil. Když jsem ho poprvé slyšel promluvit, tak jsem si ho zamiloval. Takhle originální a přesto uvěřitelná postava se jen tak nevidí, ale není v tom sám, v tomhle filmu jsou skvělé úplně všechny postavy, ať už zmíním Walta, Donnyho nebo Jesuse. Komedie plná bláznivých situací a povedených hlášek. Kam se hrabou ostatní, protože tady platí, co slovo, to perla. Jo a můžete si být jistí, že po tomto filmu budete brát svůj tepich jako člena rodiny.(29.12.2009)

NFR 2014, Zlatý Medvěd - výběr(14.2.2006)

Coenovic příliš nemusím, ale tohle je výborný kousek ..(24.5.2008)