poster

Big Lebowski

 • anglický

  The Big Lebowski

 • slovenský

  Big Lebowski

Komedie / Krimi

USA / Velká Británie, 1998, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ****

  Hluboká temnota zahalila Dudea... Temnější než černá buvolí prdel v prérijní noci bez hvězd. Veľmi štýlový film s množstvom skvelých hercov a perfektných hlášok. Úlet, ktorý si vždy pozriem s veľkou radosťou.............85%(30.6.2008)

 • woody
  *****

  "To jsou nacisti?" "Ne, to jsou nihilisti, nemusíš se bát!" Aneb co se stane, když vám číňan pochčije tepich, váš kamarád byl ve Vietnamu, místo urny používáte pikslu na kafe a Philip Seymour Hoffman předvádí živého pana Smitherse a božsky roztahuje nozdry. A ačkoliv jsem již 14 let těžkým abstinentem, tak Bílého medvěda musím prostě ochutnat. Mimochodem, můj rekord v boulingu je 40... "Zasraně malý. Vim. Kurva no a co?"(4.8.2006)

 • TheMaker
  ****

  Kurva, taky bych chtěl takovej tepich. Samozřemě nepochcanej ...(14.9.2008)

 • RHK
  **

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Celosvětově divácky úspěšný film. Bratry Coeny mám rád, dokonce Joela mám mezi 10 oblíbenými režiséry, viděl jsem od nich čtyři skvělé, vtipné a téměř dokonalé filmy. Ale Big Lebowski je jiný snímek, to nejsou moji Coeni. Je to divný a nevtipný film, místy trapný a celou dobu nudný. Ukažte mi, kde jsou ty údajně vtipné hlášky, alespoň jednu jedinou. Jistě, pořád tu máme špičkovou kameru, skvělé herce, ale přesto - tenhle film je pro mne jeden velký fuck... Sorry (a zdravím uživatele "lebowski"). Trailer je zde: http://www.csfd.cz/film/1604-big-lebowski-big-lebowski-the/videa/(21.6.2009)

 • gouryella
  ****

  Tradicne dokonaly film od Coenu tentokrat zvyrazneny neskutecne vtipnym scenarem a nezapomenutelnym Johnem Turturrem v roli bowlingoveho Jezise.(1.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace