Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Kvasekus

Komedie mýho mládí, u který sem strávil hodně času. S originálním znění je to výbornej kousek a hodně vtipnej...dnešní komedie jsou už jenom horší ()

vrata.zami

Skvělej film, první film, kterej jsem měl na MP4 a tak jsem ho viděl nejmíň 10x a pokaždý mě bavil! A ty hlášky, prostě skvělý. Stejně nejlepší scéna je jak jedou v tom autobuse a zpívaj si tu písničku, do teď si to pouštím na YT. Řekl bych, že je to zbytečně podhodnocený, mohlo by to mít nejmíň o takovejch 10-20% víc ()

patushik

Jedna z mála teens komedií u které jsem se fakt dobře bavil.. a to i po deseti letech, kdy jsem si ji pustil znovu.. některý scénky jsou nezapomenutelný.. It's tricky! ()

mira.l

Film, poněkud připomínající (jen názvem?) Eurotrip a příběhem poněkud víc Nebezpečnou zásilku, mě zase až tak nezaujal. V Nebezp. zásilce byla rozhodně výraznější Reese Witherspoon, tady mi ty výkony přišly takový tuctový. Celkově slabší, stačilo jednou, víckrát to vidět nepotřebuju. ()

Sign

Chtě nechtě musím dát 4 hvězdičky pááááč jednodůůůše mne to pokaždé pobaví a tvůrci moc dobře věděli jak daleko s humorem můžou zajít včetně příjemného, velice příjemného obsazení hlavních rolí :-) ()

boni

Pro mě absolutní srdcovka. Spolu se sérií Prciček jednoznačně nejlepší novodobá americká teen komedie. Zdrcující tempo, které je nastoleno hned na začátku, nepolevuje po celý film a nabídne nám opravdu fantastickou zábavu. Sice jsou tam zase nějaká klišé, na což si může někdo stěžovat, ale je to vše podaný takovým jiným a svěžím způsobem. Když ještě přidáme výtečné herecké obsazení v čele s mým oblíbencem S. W. Scottem, po tomhle filmu už 100% korunovaným králem amerických komedií přelomu milénia, máme naprosto prvotřídní zábavu, která opravdu baví a kdykoli se na ni kouknu rád znovu. ()

GTS_PUNK

Bláznivé komédie z prostredia amerických stredných či vysokých škôl patria k symbolom nového milénia rovnako tak ako pop punková hudba, skateboarding a strach z Y2K. K ich pomerne veľkému množstvu pridáva v roku 2000 režisér Todd Phillips ďalšiu komédiu, tentokrát postavenú na jednoduchom príbehovom námete, v ktorom patria kamarátov z vysokej školy cestuje naprieč Spojenými štátmi len preto, aby získali späť pornokazetu jedného z nich, ktorú nedopatrením poslali jeho dlhoročnej priateľke. Vskutku naozaj nie príliš komplikovaný námet je rovnako nekomplikovaným spôsobom prenesený na filmové plátno, kde vo svojej bláznivo pôsobiacej road-movie podstate stavia na osvedčenom princípe situačného humoru, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou podobne ladených snímkov. Avšak to, že to funguje v jednom filme ešte neznamená, že to bude fungovať všade. Vedieť totižto v komédii správne skĺbiť príbeh a humor je pomerne komplikované. Buď je dobré jedno alebo druhé. O nejakej väčšej príbehovej kvalite nemôže byť v tomto prípade takmer ani reč, takže z toho logicky vyplýva, že humor by mal byť viac než solídny. Mal by byť. Ale tak úplne tomu nie je. Nemožno povedať, že pri viacerých scénach sa divák z chuti úprimne nezasmeje, najmä potom pri tých, v ktorých Andy Dick vystupuje ako recepčný v akomsi zapadnutom moteli, ale humor vo všeobecnosti kopíruje príbehovú absurditu. Niekto by si mohol povedať, že je to pre tento žáner typické, a mal by do istej miery pravdu, ale skutočným umením je vedieť s celou vecou adekvátne pracovať, čo sa zrovna v tomto prípade nie tak úplne deje. Po humornej stránke, ktorá je predvídateľne veľmi jednoduchá, ba možno miestami až primitívna, film však neurazí. Neurazí ani po príbehovej stránke, najmä preto, že na jednoduchom základe na ktorom je postavený sa toho veľa pokaziť nedá. Zaujímavý je aj pohľad na filmové obsadenie, kde sa okrem "gurua" podobných filmov - Seanna Williama Scotta predstavuje aj zmeska hercov nie zrovna "áčkovej" kategórie, ktorí svojím výkonom však diváka príliš neoslovia. Za minimálne zvláštne indivíduá možno označiť postavy DJa Quallsa a Toma Greena, nie však zrovna v dobrom slova zmysle. Road Trip je, ako už bolo spomenuté, v mnohom typickou americkou komédiou nového milénia, ktorá cieli hlavne na mladého diváka. O tom, že by však výraznejším spôsobom oslovila akúkoľvek divácku skupinu, sa príliš hovoriť nedá. Po príbehovej stránke sa jedná o chabú záležitosť s dosť špecifickým a nie príliš sympatickým hereckým obsadením, pričom všetko to dotvára situačný humor, ktorý v nejednej scéne dokáže pobaviť. Ale na rovnaký, možno dokonca lepší zážitok z týchto scén si ich stačí pozrieť niekde na YouTube. Snímok ako celok príliš nevyniká v mori podobne ladených kúskov, zároveň sa však ani nestráca, hoci kvalitatívne nijaké závratné výšiny ani zďaleka nedosahuje. Jeden z filmov, pri ktorých platí pravidlo "raz a dosť". ()

rublik05

Jedna z mála koukatelných teen amerických komedií. Vtipy vůbec nepůsobí trapně, film má příjemné herecké obsazení, příjemnou atmosféru a dobrý, nenásilný a nenucený humor. Typická odpočinková road movie. U mě dobrý. 7/10. ()

Nix

Trochu lepší komedie teenagerů. Putování je zábavný a některé situace taky, ale klasická amerika to dycky zabije některými trapnými sutiacemi a blbým humorem. Ale Stifler tu potěší a ostatní herci jsou fajn. Takový odpočinek. ()

KillerZeli

Stydím see, že musím dát odpad!, ale co jinýho bych měl dát filmu, který mě nepobavil a měl být komedií. Radši si desetkrát pustím Eurotrip než tohle ještě jednou.. ()

vince

Ja som sa nasmial. Pre mňa určite jedna z najlepších teenagerských komédií. S tým mostom keď si odpľul to nemalo chybu. ()

Alojs

Průměrná teen road komedie - jak jinak než o zásunech. Viděno 2x, podruhé o něco lepší. Přesto všechno - Road Trip je Toddův nejslabší film. Alespoň co se týče jeho dalších snímků - Starskyho a Hutche a Mládí v trapu. Moje oblíbená scéna: automobilový vzlet a pád :) ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“