Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

chroust123

Jedna z mála tzv. teenagerských komedií, u které jsem se i zasmál, a to opravdu dost. Obsahuje spoustu hlášek, které nemohu zapomenout a samozřejmě je tu i dostatek lechtivějších scén pro potěchu "nedospělé" části osobnosti každého z nás. Ideální pokud chcete vypnout mysl a odreagovat se bez zbytečného přemáhání. ()

Hellbilly

Dosť možno najlepšia teen komédia. Skvelo obsadená (Meyer, Scott, Costanzo, Green, Qualls), aj dobre zahraná. Môžem to vidieť aj 20x a stále sa budem baviť. ()

Spike86

V drtivé většině nepříliš inteligentní humor a nikterak promyšlený děj. Nenudí to, je tu celkem dobře zvolený hudební doprovod, pár situací vyvolá úsměv, ale to je tak všechno. 49% ()

Chlo0opek

Prostě takový správně crazy film, který květnatě vypráví naprosto ulítlej týpek. Sympatičtější než Prci, prci,.. přestože je to ze stejného soudku. Ale jelikož jsem se u tohoto filmu v podstatě stále smál, zaslouží si jednoznačně plný počet bodů za to, že mi tímto prodloužil život;). ()

Mc.Flurry

Opet velice pubertalni coz uz se da od nazvu cekat a opet radi i ,,pan,, Stifler...jako roky 97-03 pro nej byli asi hodne zlomovy ale ted uz je po tom naky ticho. Bude to mozna tim ze se tocej konecne nejaky poradny filmy...no bylo uz na case ()

P@\/EL

Dobrá bláznivá komedie o skupince mladíků, kteří cestují napříč Spojenými státy a zažívají na své cestě nejrůznější dobrodružství. Našlo se tu dostatek humorných situací a ujetých hlášek, kterým se dalo pořádně zasmát, takže jsem se dobře bavil. Nicméně jsem byl trochu zklamán poněkud nevýrazným závěrem. ()

teseth

Ty čtyři hvězdy jsou za to, že tohle je jedna z mála dobrých teen-komedií co jsem viděl. Dá se na to kouknout i několikrát. A hláška "Jsi zabil geparda" u lidí co to viděli docela zdomácněla. ()

SkeeveTulp

Komedie na úrovni prvních Prciček, což myslím pochvalně. V mantinelech tohodle žánru velmi dobré, vtipné a svižné. Zasměju se, pobavím se, některé scény jsou opravdu výborné (most), některé oplzle jednoduché (palačinka), jiné velmi dobře zahrané (videokazeta) ale jako celek to šlape a nenudím se, a klidně se rád podívám znovu, jako oddech. ()

montel

Josh (Breckin Meyer) a Tiffany (Rachel Blanchard) jsou pár již od pěti let. Nyní však odjel každý na jinou univerzitu a tak udržují vztah na dálku. Na Joshe má však zálusk jeho spolužačka Beth (Amy Smart), které Josh jednoho večera neodolá a na večírku se s ní vyspí. Navíc si vše nahraje na videokameru. To by nebyl až takový průser, kdyby Josh omylem tuto nahrávku neposlal Tiffany poštou. Nyní má tři dny na to, aby se stihl dopravit do Texasu kde Tiffany studuje a zabránit jí, aby kazetu vyděla. S sebou si bere své tři kámoše ale na této dlouhé cestě je čeká jeden průšvih za druhým...Po prcičkách asi nejlepší teenagerovská komedie plná solidních herců a originálních scének. 70% ()

Pythonator

Jedna z nejlepších teenagerských komedií. Tahle má narozdíl od jiných amerických prasárniček taky duši a zvláštní kouzlo. Některé scény jsou nezapomenutelné. Například skok autem přes rozbitý most nemá chybu. ()

malyLibor

Film mne opravdu pobavil... komedie ve stylu road movie pro teenagery - zajímavé, příjemné, vtipný příběh... nebýt děsivého přehrávání Toma Greena, určitě bych dal zase všech pět hvězd. Ale i s v tomto filmu příšerným Greenem, je to pořád velmi slušných 80%. Edit: Některé filmy je třeba vidět dvakrát. Když už koukáte připraveni, tak zjistíte, že ani to přehrávání Toma Greena není tak děsné a celé je to skutečně bláznivá komedie... no, co už, přidávám na 90% a zaokrouhluji nahoru :-) ()

mcamino

Tento film jsem viděl až po shédnutí pokračování (Beer pong), takže mi došlo, že spoustu věcí bych chápal lépe. No, je to daleko ujetější příběh, a hlavně závěr, než druhý díl. Přesto jsem se bavil skvěle a rád se na film znovu podívám. Dávám slabší 4*. ()

Dinoo

Tento film milujem ! Videl som ho asi 6 krát ,ale vždy sa mi tam páči niečo iné. Skvelá hudba ,skvelé slečny ktoré sa aj vyzliekajú :D. Opäť veľa nezabudnuteľných scén ako všetky scény s hadom :)) ako scéna keď preskakovali most a Seann William Scott jednoznačne hviezdou celého filmu. Myslím ,že najlepšia teen komédia od amíkov akú kedy urobili. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“