Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Rudinsky

Dobré... To je asi tou produkciou, Reitman asi vie do čoho ide. A aj som sa pri niektoých scénach skvele bavil. Takže trojka ako vyšitá. ()

iXtr3m3

Skvelá odbočka od Prci Prci do bláznivého komediálneho road movie. Perfektná komédia aj po tých rokoch. Čo sa o pokračovaní moc povedať nedá. ()

Zagros

Moc amerických teen komedií, které jsem viděl v mládí a ještě si je po letech vybavím, není. Kromě několika dílů Prciček je to snad už jen Road Trip. Proč právě ten? Měl jednoduchý a jasný příběh, který si na nic nehrál a jen tvořil nosnou linku pro většinu vtipných situací. Bylo v něm dobré obsazení sympatickými herci. Ti hráli rovněž sympatické postavy a některé z nich byly správně trhlé. Třeba postava rachitického chcípáčka na lovu své první sexuální zkušenosti stála za to. :-) No a především se povětšinou povedly dobře vypointovat vtipné situace a já se bavil, což je u komedie to hlavní. V rámci žánru jde rozhodně nadprůměr a dokonce bych se nebál si tuhle povedenou komedii zopakovat… velmi slušné tři hvězdy. ()

cab

Nespravna videokazeta poslana do nepatricnych rukou jedne slecny da za pricinu vzniku vyletu party kamaradu autem do skoly, kde zminena divka, pritelkyne jednoho z party, studuje a navic museji dorazit drive nez odeslana postovni zasilka. Komedie pro pubertaky na urovni prvnich "prcicek" je dobrou pomuckou k relaxaci a vyvarovava se prilisnym nechutnostem, tak typickych pro tento typ komedii. 60% ()

wosho

Solidní teen komedie, s jednodušším humorem (sice mu chybí inteligence, převládá animálnost,) co dokáže pobavit. Nic víc, nic míň. ()

Mičl

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií od jednoho z mých oblíbenců. Todd Phillips, Reitman a spol co na téhle ulítlé komedii makali mě celých 90minut dokázali skvěle pobavit a ten čas neuvěřitelně rychle prolétl. Super soundtrack, ty pecky mi fakt padly do noty i do charakteru filmu. Scény jako análně vyvolaný orgasmus (fakt to funguje, zkoušel jste to někdo:)?), mluvící pes, či delikatesní francouzské toustíky ještě teď když si na to vzpomenu zbíhají se mi sliny... ()

Paity

Typická americká road trip komedie, což se nesnaží skrývat v názvu. To by ani tak nevadilo. Horší je to se stoupajícím počtem trapností ve filmu postupem času filmu. ()

Ondis

Tak tady se sešla skvělá banda herců a dopalo to fakt výborně!!! Kyle nemá chybu, je to prostě chlap :-). Pak tu musí být aspoň jedna sexy kočka, v našem přípedě Amy Smart,ne?A dále Breckin Meyer, Paul Costanzo a Tom Green a samože nám už známý Sean William Scott z Prciček,aby byla pořádná prdel !!! Pro mě nejlepší teen komedie vůbec. 90% ()

Standito

Teen komédie nemám moc v láske, ale toto bolo pozerateľné, možno aj preto, že sa tvorcovia zamerali na iné, než sexistické vtipy a vtipy súvisiace s telovými tekutinami rôzneho druhu. ()

Wishkah

Hustý komedie prcičkovského stylu sice moc nemusím, ale u téhle sem se dobře bavil a až na několik vtipů, které se chtěli zavděčit pubescentním divákům, to byla sranda ()

Prochy38

Ani nevím, jestli mě to víc uráželo nebo bavilo. 3* budou asi akorát. Sem tam pěkná holka, sem tam trapné, sem tam nechutné, sem tam vtipné. Téma zajímavé, ale můj názor je, že s tím šlo asi naložit i líp... ()

Hanes88

No prostě asi na takové komedie nejsem. Některé podobné se mi však dost líbí, tento však mezi ně nepatří. Tady už ani není co bych více popsal. 40%. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“