Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

char_t

Tak už to u dvojek chodí. Kde byla jednička zábavná, dvojka je divná. Kde v jedničce zněly hity, tady hraje nesedící rádiová produkce. Místo starýho dobrýho Bosleyho je tu úchylnej černoch. A ani ti andílci už nejsou tak sexy jako před třemi lety. Ze začátku si moc nepamatuju, protože po scéně s vrtulníkem jsem deset minut mlátil hlavou do zdi. Ale parodie na CSI stála za to :) Jinak je tenhle film bohužel hloupější než zábavnější. ()

Hapretor odpad!

Hodnoceno hodně zpětně - Akční průser, zábava hrůzná, herecké výkony přímo mentální, děj hovadský. Moment?! McG? To hovado, co natočilo i Terminator-Salvation? Tak už chápu! ()

HDeer

Podstatne slabšie ako prvý diel. Miestami som mal pocit že pozerám paródiu a rovnako mi bolo ľúto, že obsah soundracku bol premrhaný na takomto podradnom filme. Zaujala sexi Demi Moore, inak nič. ()

Lyžař

Za hudbu dávám jednoznačně *****. Tady není ani jednou krok vedle. Posloucháme pecku vedle pecky v čele s Prodigy. Sláva. Konečně se toho někdo u akčnějších scén nebojí. Jinak ale musím jít s hodnocením o kus dolů. A to i když mám Drew Barrymore jakožto herečku tolik rád a režie vyloženě od věci taky není. ()

MickeyStuma

Druhý snímek o sexy agentkách jako vzpomínka na stejnojmenný televizní seriál z roku 1976 a dá se říci, že se tady už skutečně McG nechal pustil ze řetězu. Ohromná vizualizace, nadnesenost, akce, úsměvy všemi směry a až neskutečné skopičiny. V komiksech či animovaných filmech něco takového funguje. Ale ve filmu hraném? Pro mnohé v době uvedení vcelku šok. Výraz popkornový film tímto překročil nový level a vkročil divácky do naprosto nezvyklých vod, kdy nad tím vším už skutečně zůstává rozum stát. Kdo se dokázal vzpamatovat ze scény odehrávajíc se na přehradě s kamiónem a helikoptérou, s přehledem už divácky přežije celou filmovou stopáž. Pastelové barvy doslova září a dávají všemu nový inovativní drive. Sexy agentky, jeden vtípek za druhým, přehrávání, fyzické zákony tradičně jakoby neexistovali, již zmíněné skopičiny, klipový střih akčních scén, patřičný soundtrack a mnoho dalšího ve filmu, u kterého je striktně zakázáno přemýšlet. Prostě se jen bavit a nic víc. Jinak se to nevydýchá. ()

helloween93

Jednička mi nebavila, a to platilo i u druhého dílu. McG je pouze akční videoklipový rutinér, který neumí zaujmout ani akcí, natož příběhem. Ve dvojce se mihne pár známých tváří, akce je přepálená, místy až dementně. 2* ()

Jeand´Boa

O hvězdiču méně oproti jedničce musím dát...je to kvůli tomu, že už to nebylo ničím nové - stejné jako jednička, akorát se snahou být o něco víc velkolepé, což se ani moc nepovedlo...ničím to už nepřekvapilo...přibyla sice Demi Moore (ve svém věku opravdu ve formě), ale uBill Murray, takže opravdu nic navíc... ()

bolf!k

Asi bych se měl stydět, ale když si uvědomíte, že i autoři to nemysleli vážně, ale spíš jako opravdu trhlou zábavu tak to účel plní na sto procent. 75% ()

Torgal

Maximálna over the top zábava. Tento film neberie ohľady na zákony fyziky, logiky a zdravého rozume obecne, ale strieľa na vás jednu prepálenú scénu za druhou. A je to super. V druhej polovici už kadencia gagov klesá, no výsledný dojem je stále dobrý. Medzi klady určite patrí skvelé obsadenie (je tu dokonca mladý Shia!) a nabušený soundtrack. Tento film nesadne každému, ale ja som si ho napriek jeho stupidite užil. 6/10 ()

Alice02

Začátek je svižný, super a vtipný, ale jak čas plyne, nějak mě to přestalo bavit. A občas to bylo moc zdlouhavý a umělý. ()

ex.it

Proboha, vy, co si tady hrajete na odborníky, copak si nedokážete někdy film "prostě užít"? Všechno nemusí dávat smysl, všechno nemusí mít komplikovaný a rafinovaný příběh a excelentní herecké výkony. Charlieho andílci (jedna i dvě) jsou odlehčenou parodíí, tak vypněte ty svoje namyšlený mozečky a zkuste se jednou nezávazně bavit! ;) ()

Kingjiri

Jestli měl někdo u prvního dílu pocit, že jde místo souvislýho příběhu spíš o pěkný videoklipy, pak je druhý pokračování Andílků regulérní hudební hitparáda. Videoklipy, ve kterejch vypadaj holky po každý uplně jinak a vždycky se pěkně kroutěj jsou občas proložený vtipnou scénkou. Žádnej souvislej příběh tu vlastně vůbec neni. Všechno je spojený oslim můstkem v podobě zběsilý honby za prstenama. Akce je spousty, ale tentokrát už to s její stylizací McG občas přepálil. Dost hustý je ale vidět jedno z prvních hereckejch angažmá hodně mladýho LaBeoufa, kterej tu čumí jako chleba z tašky:) Nebýt slušnýho hereckýho obsazení a velkýho rozpočtu, pravděpodobně by se snímek s takovymhle scénářem pohyboval v černym hodnocení. ()

Vabr

Bohužel, tak jak to u druhých dílů bývá, snažil se být lepší než první díl. Náhrada za Billyho Murryho mi teda fakt strašně vadila. Jejich novej Bosley byl beze slova tady a mlel a mlel strašlivě, ale fakt strašlivě nevtipný, ubohý a trapný vtipy. Tohle mi to okamžitě kvalitu snížilo od 5⭐ snad o 1,5⭐, což máme nyní 3,5⭐. Dále tu dělali z Cameron Diaz strašnou blonďatou blbku - 0,5⭐dolů. A nakonec celková akce, příběh a dojem - 1⭐ dolů, což nám dává celkový výsledek 2⭐. Tady to nemělo snad žádný úvod a trochu mi to celé přišlo nakousíčkované a slepené dohromady. Žádný pocit vzrušení jsem z akce neměl a hrdinky mi přišly už míň sympatický. Padouši jsou horší, takovej trochu podprůměr, průměr. Příběh se mi moc nelíbil a jednička byla rozhodně lepší v tom, že sice trochu odvázanější byla, ale pořád působila trochu komornějším dojmem. Prostě tenhle díl byl už moc tuctovej. Co oceňuju za vtipy, tak ty s otcem, který netušil, co dělá jeho dcera za práci. Vyhodnocení: Teď se teda obávám toho, jací budou ti noví andílci ()

haWranka

Nemůžu dát ani celou hvězdičku, tak třičtvrtě maximálně. Zase mě to ani trochu nezaujalo. Jednička jako obvykle lepší... ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)