Jejich láska měla jeden háček - oba si měli brát úplně někoho jiného... Julia je servírka a pracuje na svatebních oslavách. Robbie je zpěvák a také si na svatbách přivydělává. Na jedné takové se oba mladí hrdinové do sebe zakoukají a láska je na spadnutí. Má to však jeden háček – jak Robbie, tak Julia si mají za pár dní brát někoho jiného. Kolotoč dějových zvratů, citových šoků a překvapivých rozuzlení může začít. (HBO Europe)

kingik

Robbie Hart býval rockovou hvězdou, ale dnes se nechává najímat a zpívá na svatbách. Brzy se má ženit i on. Na jedné ze svateb se potká se sympatickou servírkou Julií Sullivanovou. I přesto, že Julia chodí se sobeckým burzovním makléřem zjistí, že s Robbiem mají k sobě blízko a on jí slíbí, že jí na její svatbě zazpívá. Julia má zase obsluhovat na jeho svatbě. Děj této tak trochu zvláštní komedie sice není nijak chytlavý, ale Adam Sandler s Drew Barrymore to spolehlivě táhnou i přes úskalí problematického scénáře. ()

Aknah

Docela milá romantická komedie s jasným záměrem - že ne vždycky plánovaná svatba a dlouhodobá láska vydrží i dál. Adam Sandler je tu ohromně vtipnej, nejen jak vypadá, ale jak se šíleně chová. Sice je to docela zábavně natočené, ale dabing byl naprosto šílenej, taky některé scény byly skoro trapné a přišlo mi to docela dlouhé... No jen tak tak... ()

Smok

Priemerná romantika, ktorá sa nevyhla poriadnej dávke žánrových klišé (neopätovaná láska, záverečné scény v lietadle), ale na druhú stranu mi poskytla aj dobrú zábavu v podobe zábavového speváka Sandlera, prierez tými najväčšími hitmi 80tych rokov a cameo Billyho Idola. ()

nash.

Nenabízí nic moc originálního, žádný překvapivý dějový zvrat, žádný žánrový mezník ani inovaci, zkrátka nic, proč by tímto filmem měli ztrácet čas abonenti Klubu náročného diváka. Je to jen příjemně úsměvná a stoprocentně romantická pohodovka s kouzelnou osmdesátkovou atmosférou, řadou vtípků, narážek a odkazů na onu dobu, sympatickou Drew, která tu dotahuje k dokonalosti roli naivního roztomilého diblíka a tady nečekaně sympatickým a občas vtipným Sandlerem, jehož depresivní variace Madoninna hitu Holiday mě pobavila stejně jako zuřivé podání Love Stinks The J. Geils Bandu. Bavil jsem se, užil si pohodu i romantiku, zavzpomínal na dávné hity. Zkrátka příjemná oddechovka, která nezklamala.. ()

klerik

Zvláštne, ale práve táto Sandlerovka sa mi zdala znesiteľná. Nieže by to bolo veľdielo, ale nezdalo sa mi to trápne ani nechutné a Drew bola roztomilá... ()

Zazie

Jediné pozitivum na tomto filmu jsou vlasy Adama Sandlera. Jinak chatrná komedie na nevěrohodném základě. Nebo snad je každý Američan posedlý vdáváním - ženěním? ()

heyda

Šílený scénář, průměrná režie, primitivní příběh, přitroublý Sandler, ale příjemná hudba a rozkošná Drew. Sečteno podtrženo 2 hvězdičky. ()

honajz

Adam Sandler a Drew Barrymore v romantické hudební komedii, která má evokovat hudbu a styl 80. let, ale působí spíš trochu trapně. Sice chápu snahu Adama Sandlera o neobvyklé kombinace žánrů, ale někdy to prostě nefunguje. Tady rozhodně ne. Adam hraje zpěváka, který pěje na svatbách. Drew hraje holku, která na stejných svatbách pomáhá s přípravou jídla a pohoštění a servírováním. Také zde hrají Billy Idol a Steve Buscemi, ale jen cameo role, přičemž Billy je otřesný a Steve vynikající, jako (skoro) vždy. Jenže cameo rolemi film neuděláte. A kde chybí nosnější příběh a charisma mezi herci (zvláštní je, že v jejich jiném společném filmu - 50x a stále poprvé - to charisma je), tam těžko čekat divákův větší zájem. V podstatě totiž přes výše zmíněná ozvláštění, k nimž patří i hudba 80. let a Culture Club a tak, jde o tuctovou historku o tom, jak se vídali, seznámili, rozešli, a v letadle srdceryvně našli. Jenže jim nevěříte ani "lá lá", natož zamilovanou písničku. Podle mě chytil Adam Sandler dech až od roku 2001/2002, možná by stálo za to zjistit, koho mu tenkrát osud přivál do cesty s nějakou tou radou. ()

Roman.Ticka

V ponižující sebekritice a házení černých perel do prostoru je Sandler naprostá jednička. Když dostane nečekaně kopačky, pak jeho žal nezná hranic, viz vlastní utápění se v něm a útoky do jiných nejlépe aktuálně pohodových lidiček - spolek bizarních postav nemá co nabídnout, viz stolek č. 9 !;-) Odkaz do 80.tek potěšil jako obvykle a pohled na ty dva mladé pěkné jakbysmet. Můžu je holt vidět 50x stále a poprvé a furt půjde o lahůdkový extra zážitek i bez větší snahy a námahy. ()

eraserhead666

Miluju osmdesátý léta - miluju tehdejší hudbu, tehdejší oblečení, tehdejší účesy a tohle všechno (plus skvělý humor, vynikající výstupy Jona Lovitze a Steve Buscemiho /kterej ani není napsaný v titulcích, ale za ten jeho výstup by tam měl být hned jako první a velkými písmeny/, nádhernou Christine Taylor, starý profláklý osmdesátkový hity mnohdy v novém otextování a Billyho Idola) mi tenhle film naservíroval v plné síle v naprosto vynikajícím provedení. Tohle je opravdu romantická komedie namíchaná přesně 50/50. Adam Sandler na počátku své nejlepší formy, zřejmě nejlepší film, co jsem s ním zatím viděl. ()

Handle

Sandlera mám rád, ale tohle nebylo nic extra. Průměrná romantická komedie, která má jen pár dobrých momentů a to ostatní je buď nuda a nebo "neurazí, nenadchne". Například v 50x a stále poprvé je u mě Sandler i Barrymore někde úplně jinde - co se týče komedie i romantiky. ()

Lacike

Ked sa stretne vo filme Sandler a Barrymore, tak to nejakym zahadnym spôsobom funguje. Asi dam sancu aj ich tretej spolupraci. ()

5150

Velmi pohodová romantická komedie v rytmu 80. let. Za velkou pochvalu stojí zejména skvěle poskládaný písničkový doprovod a kouzelné kameo role (Steve Buscemi, Jon Lovitz, Billy Idol). ()

Tommassi3

"A jak souvisí svatba se vzhledem ??" - "No, musíš se vdát, než budeš mít velikej zadek a narostou ti vousy pod nosem, což se určitě stane, to po matce tvého otce.." ;) Americký režisér Frank Coraci alespoň u mě nesmírně zabodoval s jinou komedií s Adamem Sandlerem, samozřejmě mluvím o snímku Click, jinak se ovšem veze na vlně naprosté průměrnosti, a ani Píseň pro nevěstu není výjimkou.. Typická raná sandlerovka, hybrid jak noha od kulečníku, zato však s naprosto luxusním soundtrackem Teddyho Castellucciho a tradičně i skvostným came(o)níkem Stevem Buscemim jako nejlepším svatebním ožralou v historii filmu.. Vše ovšem drží pohromadě výtečný Sandler v poloze loosera, jehož trumfem i obranou je humor.. Biják narvaný osmdesátkovými hity a spoustou odkazů, tu více, tu méně vtipnými, na zmiňovanou éru.. ()

corpsy

Štýlové s príjemnou retro atmosférou, vydarenými vtipmi, sympatickou ústrednou dvojicou a znamenitým soundtrackom. ()

liquido26

Sice příběhově totálně průměrná romantická komedie, ale jednu hvězdu přidávám za skvělý osmdesátý léta a Sandlera s trvalou, se kterou vypadá mnohem líp než bez ní :-) ()

Kryton

Barrymore není hezká, Sandler vypadá jak fanda metalu z 80tek a celek pusobí klišovitě. Každý den není vtiposvícení. ()

mysiak

Skvelá hudba, tradične dobrý Adam Sandler a príjemná retro komédia, ktorá ma pobavila svojou hudobnou stránkou a Adamom Sandlerom...vtípky sú typicky sandlerovské...a to je fajn... ()