Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

Merkin

Kupodivu vůbec nevadí, že jsou oba hlavní hrdinové naprostí idioti, ani to, že Asthona Kutchera nemusím, ani to, že dobrovolným prostitutkám obvykle nefandím. Na tomhle cosi je. Ta hloupost je tak rozkošná, až by tomu snad člověk i uvěřil. ()

Kanca

Já teda na slaďáky moc nejsem a už vůbec nejsem na Ashtona Kutchera, ale tohle mě i přes pár kýčovitých momentů chytlo. Je to sice předvídatelný, ale úsměvný a fakt chytlavý....80% ()

Midnite

Slabé, úbohé, predvídateľné.. Ako komédia úplné sklamanie.. ako romantika absolútny priemer, ba až podpriemer.. ()

mirkaaa

Příjemná romantická komedie se skvělou Amandou Peet a sympatckým Ashtonem Kutcherem.Příběh dvou mladých lidí, kteří se seznámí v letadle a potom je postupně osud svádí dohromady a zase rozděluje, aby si nakonec mohli oba uvědomit, že je vlastně mezi nimi něco víc, než jen přátelství. ()

peetriss

Amanda Peet, Ashton Kutcher, scénář, dramaturgie, režijní taktovka, romantika - vše jmenované naprosto fádní a bez charismatu! ()

Yardie

Takový prapodivný film, který bych komedií nenazval. Námět je už mnohokrát obehraná písnička. Nicméně, tady trošku netradičně pojatá. Hlavní hrdinové mají takový prazvláštní vztah, který je v životě v podstatě možný. Nicméně, co mi nějak ve filmu chybělo byly emoce. Nevím, asi je to jen můj pocit, ale nějak jsem neviděl tu "osudovou" lásku mezi hlavními postavami. Nějak mi to nepřišlo. Nicméně, je to prostě takový průměrný romantický film. Jak jsem psal, komedie to není, zasmál jsme se 3x. Prostě romantika - ale pozitivum, že ne příliš přeslazená. Průměr. Howgh! ()

Vejrrr

Trochu mě zamrzela "ta modrá barva" filmu tady. Z tý extrémný hroudy romantickejch filmů, kde bylo všechno předvídatelný a nudný... Tohle pro mě byl moc krásnej výčnělek s kusem pravdy a reality. Ale každý má oblíbený "romantický" film zkrátka jinačí. Že by to tak silně záleželo na tom, jaký sám kdo je a jaké má představy o lásce ?? ()

Matros

Absolutně ničím vyjímečný romantický film, který postupem času působil, jako kdyby měl už minimálně dvě a půl hodiny. Je zajímavé, že zrovna tento film, je všeobecně docela populární a dobře hodnocený. Škoda, že Norman Reedus se tam objeví jen na pár vteřin. ()

H4ku11

Niečo ako láska tam skrátka bolo, je a bude a nepriťahovalo to počas tých rokov stále k sebe len Olivera a Emily, ale aj mňa vždy si s radosťou pozrieť tento trošku suchý (vďaka Ashtonovi), nie úplne originálny, ale aj trošku bláznivý (hlavne vďaka Amande) film. Soundtrack úžasný, hitovky z tých čias, to je krása. ()

kecinzer

Docela pěkné dílečko mírně vybočující z klasického romantického klišé. Pro dlouhé zimní večery ideální. ()

Kratoc

Taková tuctovka, která chlapa neurazí a ženským se z Ashtona Kutchera podlomí kolena. Ale asi to tak má být :) ()

Berry

Možná není film nijak oslinivý a možná není ani nijak originální, ale i přes to je to příjemně laděná komedie, která potěší (byť je plná klišé). Také je tu příjemný herecký pár Kutcher-Peet. ()

strangercz

Jeden z těch filmů od kterého nic moc nečekáte, ale dostane se vám výborné romantické komedie. Je to vtipné, je to výborně zahrané a navíc i dobře napsané. Co víc si přát ()

barteca

Milé překvapení, přiblblý úsměv se dostavil :) .Amanda Peet s Ashtonem Kutcherem - pár s bezvadnou vzájemnou přitažlivostí. ()

Darth Vader

Nebyl jsem zklamán ani extrémě nadšen. Romantický film (trochu) odlišný od ostatních. Nic mě v něm nevyvedlo z míry a čas mi příjemně uběhl, otázkou zůstává zda je dobře, že mě nic tak extra nezaujalo?! Ústřední dvojce vypadala celkem zajímavě a nutno podotknout, že já se zamiloval do očí Amandy Peet! Laská zde pro mě vygradovala asi v půlce filmu pak to bylo slabší, asi to bylo tím, že jsem už byl spokojen a nic jsem nečekal. Já nevím můj komentář je stejně zmatený jako já sám! Dávám velmi slušné 3*, ale v podstatě nevím za co. ()

Narciska

Jak už to bývá, na originál (Když Harry potkal Sally) to nemá. Asi to bude tím, že herectví dneska není o hraní a přestalo se točit podle scénářů. Je stokrát lepší sledovat Meg Ryan, kterak předstírá orgasmus, než herectví těchto usoplenců. Když je oba srovnám z hlediska toho, že filmy odráží a tvoří společenské hodnoty, pak konstatuji, že první verze byla o přátelství, druhá verze o sexu, jestli vůbec o něčem. Ale nesoudila bych tak přísně, že je film plytký? Který film 21. století plytký není? ()