adaben

Nato jaký má ten film věhlas, jsem čekal snad i trochu nápaditější humor, ale jisté kouzlo ten film přirozeně má. ()

Sejkorka

Překvapení. Léta jsem odolával tomuto filmu, který je kultovní pro všechny ženský mé rodiny (3 ks). Milé, vtipné, nedotěrné. Tři vynikající angličtí herci (Broadbenta jsem dlouhou dobu spojoval pouze z Harry Potterem) , jedna rozmarná stařenka též z Anglie a k tomu Texasanka, která umí zahrát rozličné role. Zbožňuju ji v Empire records a hlavně v Návratu do Cold Mountain (pokud vím, tak Oscar). Šulíček pohoda relax má nový přírůstek. ()

mistr97

Romantické komedie sice nepatří k filmům, které obvykle sleduji, ale Deník Bridget Jones pravděpodobně patří k tomu nejlepšímu, co tento žánr nabízí, takže to není úplně špatné. Příběh je vcelku povedený, i když rozhodně ne překvapivý. Žádnému vtipu jsem se vyloženě nezasmál, ale celý film se nese v příjemném duchu. Po herecké stránce vynikla hlavně Renée Zellweger, která roli ztvárnila skvěle. Celkově mě film nezklamal, ale fanoušek tohoto žánru se ze mě nestane. 60 % ()

APLSMLS

No teda, že mi to po letech bude připadat mnohem snesitelnější než v dobách slávy jsem nečekal, ale fakt je to v rámci svýho žánru kvalita. ()

Siuuu

Po rokoch som sa vrátila k všetkým filmom o BJ a musím povedať, že ma Bridget stále baví. V tejto prvej časti bola ozaj rozkošná. A Colin Firth v úlohe p. Darcyho bol doslova na zožranie. Za mňa zaslúžený plný počet hviezd. ()

andy60

Čekal jsem to mnohem horší. Už jen zaškatulkování do "romantické komedie" mě hodně odrazovalo. Ale anglický humor to vytáhl z přeslazené průměrnosti a trocha vulgarit tomu jednoznačně prospělo. ()

angelle

No jo, přesne ten ženskej film, který miluje každá, i když ne všechny sme prý tlusté a šeredné. Colin i Hugh jsou oba k zakousnutí a Rénée je moc zlaťoučká. ()

Korpy22

Zoufalá žena, který se honí za chlapy a pije víno. Tenhle film by mohl být laciný propadák, klasická romantická komedie. Reneé Zellweger dodává Bridget charakter a dá se tak sledovat rozmanitý příběh plný lásky, strastí a nečekaných události. Spousta žen s v Bridget najde a možná i některým ženám dodala odvahu nebo alespoň naději. A kdyby ani to ne tak se u toho zasmáli. ()

palumichal odpad!

Katastrofálna trapošina. Hodnotenie si pridávali asi tvorcovia filmu. Aku cieľovú skupinu divákov malo toto  dielo osloviť netuším. ()

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům