poster

Deník Bridget Jonesové

 • Velká Británie

  Bridget Jones's Diary

 • Francie

  Le Journal de Bridget Jones

 • Slovensko

  Denník Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  „Seriem na Čečensko.“ Úžasná sranda, ktorá je tak dobre nakrútená a diabolsky zahraná (predovšetkým Hugh Grant exceluje na tému „Do riti, tomuto hovorím bombarďáky.“), že sa do kože ženy, blížiacej sa k zenitu, vcítia pravdepodobne aj čo i len mierne empatickejší pubertiaci. Grant je natoľko krásne hajzlovský, že následne neodolal a o rok neskôr hral v "chlapskej Bridget" (vynikajúca adaptácia výbornej knižky britského spisovateľa Nicka Hornbyho AKO NA VEC). Svižný hrdinkin vnútorný monológ a podľa očakávaní tradičná „anglická“ atmosféra (suchý humor á la „zajačik Playboy“) sú hlavné devízy tejto rozkošnej drsnej romantickej komédie. Kino Považan 2001(18.11.2004)

 • charlosina
  ****

  Nejvíc britská romantická komedie, kterou si pod pojmem "BRITSKÁ romantická komedie" dokážu představit. Dává to smysl...?(9.10.2006)

 • RHK
  ****

  Kvalitní britská komedie s Renée Zellweger, Hughem Grantem a Colinem Firthem určená především něžnému pohlaví. Trailer: http://www.csfd.cz/film/18089-denik-bridget-jonesove/videa/(16.2.2009)

 • mandes
  **

  rozpočet : $25 million tržby celosvetovo : $281,929,795(23.1.2007)

 • H34D
  ****

  Velice pěkná a příjemná romantická komedie. Bridget Jones je sympatická a nutí diváka držet jí palce. Skvělý Hugh Grant, ten (resp. jeho postava) se mi opravdu líbil... Tedy do doby, než se ukáže jaký je hajzl, později spíš vynikne decentní Colin Firth, i když ta bitka, kde se odváže taky neměla chybu. V podstatě nemám nic konkrétního, co bych vytknul, ale plné hodnocení určitě nedám, protože snímek nebyl obecně natolik silný aby mě přesvědčil, že ho můžu zařadit mezi elitu... "Daniel enjoys publishing and comes... All over your face?" 8/10(26.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace