Deník Bridget Jonesové

Le Journal de Bridget Jones

Denník Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

Docela pěkné komedie, která pobaví. Jen na jedno zhlédnutí, to každopádně, proto si musí vystačit se třemi hvězdičkami.(11.12.2009)

Příjemná komedie s velice sympatickou Renée Zellweger. Hugh Grant je správně odpudivý a Colin Firth mě moc nepřesvědčil.(2.3.2005)

Skvělá "comedy", která se povedla, hlavně ta rvačka mezi Colinem a Hughem - moje nejoblíbenější scéna ve filmu, kterou doplňuje skvělá písnička ! Škoda, že druhý díl "Bridgitky" nedosahuje kvalit téhle skvělé jedničky.(25.4.2008)

• sud

Tenhle film byl pro mě obrovským zklamáním. Když jsem viděl tak velkou reklamní kampaň, kde ukazovali nějakou vtipnou scénku a zdejší hodnocení, myslel jsem si, že mě to zaujme. Ovšem ouha. Vtipných scének a celkově vtipu nebylo víc, než v té reklamě a koukat na přehrávající obtloustlou burínu Renée Zellweger mě opravdu neoslovilo. 20%.(23.3.2008)

když vypustím romantiku filmu, výborně jsem se bavil, tenhle ironický humor mě fakt sednul .(8.6.2006)