Deník Bridget Jonesové

Komedie / Romantický

Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

• flanker.27

Velmi, velmi přeceněné.(9.4.2006)

Po dlouhé době jsem se na to podíval, a hle, hned se mi to zalíbilo. K dokonalosti tomu však stále něco chybí.(22.3.2005)

No. Jedno sa musí priznať Renée bol skvelá takisto si u mňa šplhol aj Grant, ale inak to zase nebol až taký svetoborný výtvor ako som čakal. Príjemná oddychovka, ktorú keď si pustíte v to správne obdobie príjemne poteší a pousmeje. 70%.(5.11.2006)

Velice pěkná a příjemná romantická komedie. Bridget Jones je sympatická a nutí diváka držet jí palce. Skvělý Hugh Grant, ten (resp. jeho postava) se mi opravdu líbil... Tedy do doby, než se ukáže jaký je hajzl, později spíš vynikne decentní Colin Firth, i když ta bitka, kde se odváže taky neměla chybu. V podstatě nemám nic konkrétního, co bych vytknul, ale plné hodnocení určitě nedám, protože snímek nebyl obecně natolik silný aby mě přesvědčil, že ho můžu zařadit mezi elitu... "Daniel enjoys publishing and comes... All over your face?" 8/10(26.12.2007)

Nuž tedy, čekal jsem to mnohem horší a zuby nehty jsem se tomu bránil, ostatně jako každému supermegaobrovskypopulárnímu hitu, o jehož kvalitách jsem se už dříve nepřesvědčil třeba jako čtenář. Takže chápete, že LOTR jsem očekával dychtivěji a nadšeněji než fanoušci Britney Fpearfové její Best Of album, které z titulu jejích skutečně hudebně vyzrálých 23 let věku musí znamenat skutečně hodnotný průřez její ještě hodnotnější kariérou:)) Ale k věci – mediální masáž coververzovou „hitovkou“ od ex Špajz Girl Geri Halliwell mě k DBJ taky nijak nelákala, a to jak si kráska Renée kvůli tomuhle filmu zničila figuru mě skoro dorazilo...ale přišla slabá chvilka a TV N@va to nakopla do vysílání jednoho podivného sobotního večera, takže proč ne...a světe div se, bylo to celkem fajn:) Bod za super záporáky a klaďase, včetně rodičů:) A za gentlemanský pěstní souboj:)) Ale o tom to vlastně být nemá, že ano...je to o tom, že takhle taky můžete skončit, dámy, a žádný Mark Darcy nepřijde, to je jen falešná naděje pro ty co jsou na tom s životním stylem podobně jako Bridget:) No tedy, to ode mě nebylo ale vůbec hezké...Deník Bridget Jonesové je pro mě dost rozporuplný film, v některých momentech jsem si říkal, jéžiš, tos dopad, sedíš sám doma a zíráš na tu trapnost, a v jiných chvílích se mi na tváři rozlil blažený (rozuměj nablblý) úsměv a dolil jsem si víno:) Takže co z toho? Ani fakt, že se tu tak lehce vykrádá Pýcha A Předsudek (a ještě k tomu ten Darcy...) není jasným ukazatelem k + nebo -, takže se nakonec dohodneme na těch 70%.(11.12.2004)