poster

Deník Bridget Jonesové

 • Velká Británie

  Bridget Jones's Diary

 • Francie

  Le Journal de Bridget Jones

 • Slovensko

  Denník Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  ****

  Po dlouhé době jsem se na to podíval, a hle, hned se mi to zalíbilo. K dokonalosti tomu však stále něco chybí.(22.3.2005)

 • Kulmon
  *****

  Romantické komedie většinou nebývají extra kvalitní a kritikou oceňované snímky. Ty výjimky by se daly spočítat na prstech jedné ruky. A lze mezi těmito pár snímky hledat něco jako "kult"? Já myslím, že ano. A je to právě Deník Bridget Jonesové, oné třicátnice, která hulí jak fabrika, má velkou prdel a neúspěšně shání chlapa. Je to jeden z nejpodařenejších romantických filmů s osvědčeným Hugh Grantem a Reneé Zellwegerovou, ze které udělal hvězdu. S přimhouřeným okem plný počet.(9.5.2009)

 • hellstruck
  *****

  Výborná britská komedie o svobodné třicetileté smolařce s pár kily navíc, která po celou dobu váhá mezi nesmělým vážným Markem a sukničkářem Danielem. Tahle záležitost snad nikdy neomrzí. A to především v angličtině, kde má Renée roztomile uvěřitelný britský přízvuk a o hodně mladší hlas, než v českém dabingu. Hughovi Grantovi stále nemůžu přijít na jméno, ale Colin Firth zapadl a podal skvělý výkon. Pro mě již vánoční nevánoční klasika.(21.3.2011)

 • Enšpígl
  ***

  když vypustím romantiku filmu, výborně jsem se bavil, tenhle ironický humor mě fakt sednul .(8.6.2006)

 • Boss321
  ****

  Příjemná romantická komedie, které téměř ničím nepřekvapí. Renée Zellweger se pro roli dosti změnila a nezahrála špatně, přesto nechápu její Oscarovou nominaci (dle mého zapříčiněná hlavně její fyzickou proměnou). Nejlepší výkon podává Colin Firth, který alespoň v mých očích zastiňuje všechny ostatní. Hugh Grant v trochu netradiční roli nezklamal. Na debut Sharon Maguire to není vůbec špatné. Přesto je to spíše pro ženské publikum, ale já se u toho bavil celkem dobře. Tři a půl hvězdičky......(10.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace