poster

Deník Bridget Jonesové

 • Velká Británie

  Bridget Jones's Diary

 • Francie

  Le Journal de Bridget Jones

 • Slovensko

  Denník Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  ****

  Příjemná romantická komedie, které téměř ničím nepřekvapí. Renée Zellweger se pro roli dosti změnila a nezahrála špatně, přesto nechápu její Oscarovou nominaci (dle mého zapříčiněná hlavně její fyzickou proměnou). Nejlepší výkon podává Colin Firth, který alespoň v mých očích zastiňuje všechny ostatní. Hugh Grant v trochu netradiční roli nezklamal. Na debut Sharon Maguire to není vůbec špatné. Přesto je to spíše pro ženské publikum, ale já se u toho bavil celkem dobře. Tři a půl hvězdičky......(10.8.2007)

 • tron
  ****

  „Seriem na Čečensko.“ Úžasná sranda, ktorá je tak dobre nakrútená a diabolsky zahraná (predovšetkým Hugh Grant exceluje na tému „Do riti, tomuto hovorím bombarďáky.“), že sa do kože ženy, blížiacej sa k zenitu, vcítia pravdepodobne aj čo i len mierne empatickejší pubertiaci. Grant je natoľko krásne hajzlovský, že následne neodolal a o rok neskôr hral v "chlapskej Bridget" (vynikajúca adaptácia výbornej knižky britského spisovateľa Nicka Hornbyho AKO NA VEC). Svižný hrdinkin vnútorný monológ a podľa očakávaní tradičná „anglická“ atmosféra (suchý humor á la „zajačik Playboy“) sú hlavné devízy tejto rozkošnej drsnej romantickej komédie. Kino Považan 2001(18.11.2004)

 • Enšpígl
  ***

  když vypustím romantiku filmu, výborně jsem se bavil, tenhle ironický humor mě fakt sednul .(8.6.2006)

 • Skejpr
  ****

  Příjemná romantická komedie která dnes už tak trošku přerostla v klasiku. Právem? Já bych řekl, že možná aji jo :)(10.3.2009)

 • bestlama
  **

  Jou, trapná komedie o trapná babě,která běhá ze scény do scény, dělá trapasy a neví jak se rozhodnout ...(21.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace