Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

castor

Někdo to rád horké, Tootsie, Zamilovaný Shakespeare, Mrs. Doubtfire – táta v sukni a Agent v sukni – hodně nevyrovnaná osa. Respektive její poslední článek a neustále se pitvořící Martin Lawrence, který se přestrojil za starou tlustou černošku. Místy předvádí humor nejhrubšího zrna, pak dojemné chvíle, kdy se hlavní hrdina sbližuje se synem své vyvolené a diváka z toho zákonitě bolí hlava. Převleková komedie komediálního břídila (a střihače prvních dvou dílů Sám doma) Gosnella!! Kina se i tak tržbami velmi slušně otřásla v základech. ()

Ded@M@tes

Agent Martin Lawrence se převlékl za tu nejkrásnější kost. Spíš za starší bábinu, která je trošku širší. O extrémní scény není nouze. Vtipné a malinko i nechutné, ale pohodová komedie. ( Hodnocení: 5/10 ) ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Mrs. Doubtfire a Zamilovaný profesor v jednom, což už samo o sobě zní dost hrůzostrašně. Agent je navíc nejslabší právě v těch scénách, ve kterých měl ukázat své největší zbraně, tedy v těch, ve kterých dovádí falešná mamina. Hnus. Nedostatek tvůrčí promyšlenosti je vidět už v hrubých základech - zápletka i vývoj děje (včetně všech "vtipných" scének) je totálně absurdní a vše ostatní je zase strašidelně debilní a prvoplánovité. Závěr v kostele překračuje všechny meze - tak dementně provedenou moralistickou úchylnost by nesežralo ani šestileté dítě (kterému to naštěstí řádka hloupých sexuálních fórů neumožňuje vidět). Jediným droboučkým plusem je Paul Giamatti a krásná Nia Long. ()

Fiftis

Mne sa to teda vôbec nepáčilo. Nuda, trapas.. Už som skúšal sa na to pozrieť viackrát, no, vždy som po pár minútach nevydržal. A to je zlé znamenie. Herecké výkony sa mi veĺmi nepáčili, bolo to tak, kedy sa všetci toľko snažia byť vtipní, až je z toho znáška trápnosti s občas podareným mini gagom. Osobne si myslím, že to mohlo byť modernejšie a lepšie premyslené. Taký Otec v sukni je lepšia voľba. ()

lamps

Ale já toho Lawrence náhodou docela můžu a tímhle hlubokomyslným a inteligentním snímkem nikdy vyloženě neopovrhnu. Je to možná jenom infantilní zábava pro jedince, kteří si potřebují někdy odpočinout od počítače a usednou k televizi, ale bez předsudků a jedovaté kritiky pramenící už ze samotného castingu se u toho dá docela dobře odreagovat.... A né že ne:-) 55% ()

Boogeyman odpad!

Víte, já tenhle film vůbec neviděl. Ale o tom, že jde o odpad není pochyb. Stačí pouze jednoduchá matematika. Začneme-li na pětihvězdičkovém hodnocení od kterého budeme odčítat jednoznačné zápory známé už před shlédnutím filmu, bude tento příklad vypadat asi takto: 5 mínus Martin Lawrence mínus v hlavní roli černošský komik převlečený za ženskou mínus neschopný režisér mínus trailer mínus buranská černošská komedie mínus Martin Lawrence = odpad! ()

Indiana

Chvílemi nudná, chvílemi naopak velmi vtipná komedie, která se řadí (i díky lepším hereckým výkonům) k lepšímu průměru. ()

salahadin odpad!

Co to je za nechutnou "travesti show"? Existuje horší komik, než je Geňa? Existuje, je to Martin Lawrence. Při sledování mě bolela hlava, jak jsem s ní mlátil o zeď. Gosnell musí být šílený, točit nablblé, přiblblé, doblblé, nadblblé, přeblblé, vyblblé "komedie" může jen filmař nablblý, přiblblý, doblblý...však to znáte :) ()

kingik

Agent Malcolm Turner je pověřen případem Lestera Vesca, který se před dvěma lety zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. FBI předpokládá, že o penezích něco ví jeho tehdejší milenka a Malcolm ji má sledovat. Protože žena se synem ze strachu odjela, vydá se Malcolm a jeho parták do jižanského městečka, kde žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Ta sice není doma, ale Malcolm je připraven a ví co dělat. Převleče se za ni. Od komedie očekávám hlavně pobavení. Tady se to nějak nedařilo. Lawrence vždy jednou za sto let přijde s nějakým námětem, který ho nad hladinou drží docela dlouho, ale mimo tyhle počiny o něm není vidu slechu. Nějaký herecký talent má, ale zjednodušování každého gagu do infantilní úrovně mě bavilo chvíli, ale pak to bylo celkem nezáživné a to jeho pitvoření tomu nijak neprospívalo. Námět asi lépe nešlo využít, příliš předvídatelné, natočené sice v rámci možností schopně, ale ve výsledku to nesplnilo právě ten hlavní účel a to pobavit. 40% ()

Sobis87 odpad!

Murphyho zákon pro tento den zní:"Zahraj si v komedii, kde tě namaskujou za starou tlustou babku a dál už budeš natáčet jen samý sračky." Eddie Murphy o tom ví své. P.S.:Mizerové 2 a Divočáci jsou samozřejmě vyjímky potvrzující pravidlo. ()

Slarque

Rozhodl jsem se to mírně nadhodnotit, protože mi to nepřišlo tak příšerně trapné jako většina „komedií“ s Martinem Lawrencem. Potenciál převlekových scén byl sice nevyužitý a hlavní hrdina se nás snad snažil i zcela vážně dojímat, ale pořád to bylo aspoň občas směšné (30%). ()

zahadna

Komédie mám síce rada, ale toto bola veľmi nepodarená komédia, ale herec je dobrý a preto dávam jemu hviezdičky. ()

SeBig

Dvojku jsem viděl dřív tak jsem si řekl že to zopakuju i s jedničkou a vyšla ztoho zábavná komedie Lawrence v sukni..u pár scén jsem fakt umíral smíchy. Na nudné nedělní odpoledne určitě zabaví ale CZ dabing v podání Petra Rychlého řekl bych kazil dobrý film :( ()

klerik

Nikdy som neholdoval prezliekacím komédiám. Táto patrí k tým znesiteľnejším, ale trápnosť samotného nápadu ma v čiernom a tučnom prevedení (však, Murphy?) ma už tradične znechucuje... ()

Chrustyn

Marný pokus o komedii ve stylu "Mrs. Doubtfire" a jiných "převlekových" komedií dopadl více než hrozně. Myslím, že ani Martin Lawrence se nemusí takhle ponižovat. ()

FTP

Mizera Lawrence by dokázal vytáhnout snad každý film z odpadních vod alespoň do modrého potoka. Ano, bylo to trapné. ()