Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

heyda

Hrůza a děs. Je zajímavé, že když se spojí v komedii americká a německá produkce, tak z toho vyleze většinou úplná ptákovina. Každopádně nelze to takhle bagatelizovat. Hlavní vinu má tak či onak režisér. Takže pokud se vám chce zahodit asi 98 minut svého života a dočkat se jen pár vtipných momentů, tak prosím. Já vidím hodnocení pouze na 1 hvězdičku. ()

Stanislaus

Doby kdy se Robin Williams převlékal za chůvu jsou už pasé - a když si někdo myslí, že to vylepší tím, že z chůvy udělá agenta, tak takhle určitě ne! Film měl spíše tmavé než světlé stránky a zasmál jsem se pouze párkrát (možná ani tolikrát ne) - 35%. ()

Flego

Humoru ako šafránu, o akcii sa tiež nedá rozprávať a pozerať na Lawrenceho prezlečeného za tučnú černošku bolo viac ako utrpením. ()

Roman.Ticka

Proč se mi zdálo, že se pravidlo přetočilo?! A vida, i hodnocení je lepší u dvojky, takže moje tušení nezklamalo. Možná to bude režií nebo horším scénářem nebo nevím. To je jedno. Hned dobrý vtip byl na začátku s odhalením Černocha mezi Asiaty a následným šokem i u psů trhačů a pak samo v posteli s Sherry: "Bábino, ty máš ještě jednu baterku?" Plusem černošsky zaměřených filmů je vždy hudba stejného ražení. Happyyýý Day? Yes, i v tom vedru, jasně. :-) ()

MM11

Naprosto neuvěřitelná hovadina, kterou má pod palcem Martin Lawrence, jehož od tohoto okamžiku skutečně nesnáším. Nejenom že kostra filmu je vlastně vykrádačka, jak mnozí říkáte Mrs.Doubtfire, (ten film mimochodem taky nemám moc v lásce) ale z celého námětu si Agent v sukni vybírá ty nejnechutnější a nejtrapnější scény. Za co vlastně dávám tu hvězdu? Raja Gosnell mohl udělat dobrou komedii, ale okolnosti mu zlámaly vaz... ()

SOLOM.

Dal jsem tento víkend poslední šanci tomuto druhu komedií a končím s nimi. To se raději podívám na Tátu v sukni, než na podobné koniny. Nejprve jsem dal šanci několika filmům s Eddie Murphym a teď ji dostal Martin Lawrence – a opět to byla hrůza. Oba pánové by se měli raději věnovat ujetým akčním detektivkám, než těmto až bizarním komediím, které jsou spíš než humorné, nechutně trapné. Občas se u toho sice člověk zasměje, ale jinak hlavně lituje ztraceného času. ()

eraserhead666

2* za těch pár fórků, u nichž jsem se nasmál, jinak jsem ale už všechno viděl v jiných filmech. Nestydatá kopie mnoha jiných kousků. Lawrence mě teda ještě v ničem nezaujal. Když převlekovou komedii, tak raději Někdo to rád blond.... ()

Bauer

Když jsem tuto komedii viděl poprvé, tak jsem z ní byl unešen. Po téměř 6 letech jsem se k ní vrátil a stále se mi líbí a hlavně se mi potvrzuje, že tam kde je Martin Lawrence, tak to je většinou záruka příjemné zábavy. Přiznávám, že Agent v sukni je poněkud blbost a hlavně nepřináší nic nového, protože komedie o tom, jak se někdo za někoho převlíká jsme měli možnost vidět již několikrát. Ovšem u této komedie jsem se vážně bavil a tu hodinu a půl jsem ztrávil skvěle. Samozřejmně je pravda, že ke konci je to hodně slabý a hlavně závěr je velmi trapný. Martin Lawrence je prostě komik, ten dokáže pobavit. Terrence Howard ve své roli parchanta je perfektní a je hlavně cool ( např. scéna kdy si kupuje zbraň ). Dále mně potěšili dobrý hip hopový songy. Myslím, že 3 * jsou právem zasloužené a že by si tato komedie takových 50-60% zasloužila, protože je dost podceňovaná. Teď už jen doufám, že druhý díl nebude pokažený, jak to většinou u pokračování býva. ()

Earl_23

Ano, je to typická bláznivá komedie ze zámoří, ale já se celkem dobře bavil. Martin Lawrence ze sebe rád dělá šaška a v převlečení za tlustou babču mu to jde ještě lépe. 50% ()

Chickenka odpad!

Další americká rádoby komedie, ale pro mě naprosto trapná hovadina. Nechápu, jak mohlo vzniknout ještě její pokračování!!! ()

Borrtex

Náhodou, velmi slušná podívaná! I přes tak negativní hodnocení ostatních, musím říct, že já jsem se u filmu bavil :-). Možná že děj byl trošku jednoduchý a prostý, ale nenašel jsem žádnou prázdnou, nudnou chvilku. Ba naopak, příběh byl vyplňován scénkami, které tam vlastně ani nemusely být, byly zcela mimo děj, (a že jich bylo dost) a to je možná to, co se mi na tomto filmu líbilo nejvíce. Člověk u toho nemusel nijak moc přemýšlet, jen to tak pozoroval, a smál se scénkám, které byly naprosto lehké, jednoduché a výstižné. Fajná rodinná a pohodová komedie. 80% :-) ()

Terva

Strohá komedie, která moc neosloví. Herecké obsazení mi nesedlo. Některé scény za to stojí, ale je jich velmi málo. ()

liquido26

Nápad docela dobrej, ale jinak koukat hodinu a půl na chlápka v kostýmu třísetkilový černošky a nudit se u toho při víceméně trapných a předvídatelných scénkách, to nebylo ono. ()

Praxis

Opět jedna z řady amerických víceméně průměrných komedií úpěnlivě se držící klasického formátu. Tahle velmi nestydatě vykrádá Mrs. Doubtfire, ale některé forky byly skutečně podařené a člověk se u nich nařehtal dosytosti. Jinak průměr ()

ArsenalEagle

Vtipná komedie, která si na nic nehraje. Chce jen pobavit diváka a u mě se jí to celkem dařilo. Mít dvě baterky v posteli je prostě nutnost. ()