Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

werxix

Skvělá komedie pro celou rodinu ;). Mezi Willem a Evou to jiskří tak jak má. Kevin James v roli Alberta je nezapomenutelný (vždy když slyším písničku YEAH od Ushera tak si na něj vzpomenu :D). Celkově je to klasický hollywoodský film se zamilovaným příběhem, až na pár výjimek. Ale jinak film rozhodně stojí za shlédnutí - (SPOILER ALERT). Už jen proto aby jste se zasmáli u Albertových tanečních kreací, či nacvičování franzouzáka :D) ()

unclejack

Ako komédia film nie úplne funguje. Akonáhle sa na scéne totiž objaví Kevin James prichádza hromada trapasov, ktorú síce prekryje sem-tam úprimným herectvom, ale to by nebol on aby mu tvorcovia nepridali nejaký sebazhadzujúci moment. Na druhú stranu, jednoznačne ide o film Willa Smitha. Najlepšie napísaná postava, prirodzený herecký výkon, to viedlo k môjmu uznanlivému pokyvkávaniu hlavou. A keby Eva Mendes vyfasovala viac šťavnatých replík, mohla to byť neskutočná prča v štýle Beatrice a Benedik. Takto sa občas chuderka dostáva do polohy síce navonok bezohľadnej, ale vnútorne zraniteľnej ženy. Réžia, hudba, kamera to všetko funguje - niežeby to nemohol nakrútiť niekto iný, ale aj tak ide o obstojnú prácu. Suma sumárum, sú aj lepšie komédie, ale Will Smith je dostatočne charizmatický aby k snímke pritiahol davy. V mojom prípade sa mu to podarilo. ()

Rust_Francis

Simpatická komedie o tom, jak na ženy. Perfektní chemie mezi Willem a Evou. Vtipné scény s vtipnými hláškami. Pohodová zábava na relax. ()

wdc

Mírně přehnané a hektické, povrchnost (možná jako prostředí/společnost ve které se děj odehrává), působí mírně trapně/rozpačitě. Možná, že můj dojem kazí český dabing Willa Smithe. ()

Tomas_PO

Výborná romantická komédia z roku 2005, na ktorej síce poznať roky 90te, no v tom dobrom slova zmysle. Akokeby bezproblémové, nepandemické, apolitické, točiace sa okolo lásky a krásneho New Yorku. Will Smith a Eva Mendes stvárnili charizmatickú romantickú dvojicu, hoc s predpovedateľným dejom, no to sa od romantickej komédie dá očakávať. Zopár scén dokonca vyvolalo hlasitý a úprimný smiech. ()

Aida

Oddechový film, semtam vtip, ale žádné vyloženě hluché místo. Oproti mnoha jiným romantickým komediím diváka nedojímá, ale jen baví. ()

PavHer

Příjemná komedie, která W. Smithovi celkem sedla a když už nic, tak aspoň nebyla plná trapných vtípků. Další do seznamu "Rád se podívám znova" filmů. ()

Warapeidza

Lehce nadprůměrná romantická komedie, která rozhodně neurazí. Smith je super, Mendes v roli jeho ženkého protějšku taky stojí za to. Bohužel je to podle mě zbytečně moc dlouhý a ke konci hrooooozně moc roztahaný. Takže za to strhávám jednu hvězdu z původního hodnocení. ()

Xylobalsam

Poměrně dobrá a svižná komedie s výborným Willem Smithem. Pokuď by nebylo již od začátku jasného konce, určitě by to bylo na lepší hodnocení. ()

kury_

Nebudeš lhát, krást, šidit ani pít.. Když musíš říct lež, lež v náručí toho, koho miluješ.. Když musíš krást, odkraď se od špatné společnosti.. Když musíš šidit, ošiď smrt.. Když musíš pít, nasávej chvíle, které ti berou dech....... Miluju tenhle film... ()

Jardys88

Byl mi tento film nedávno doporučen mým velmi dobrým kamarádem a přiznávám v některých chvílích jsme se válel smíchy a dalších mnoha jsem jen koukal s otevřenou pusou....No není snem nás každého dostat ženu, která se nám opravdu moc líbí? Máte na něj někdo telefonní číslo? ()

Kašák

Hodně příjemný romanťák, Smith je charakter a sympaťák. Opravdu slušná zábava, jen stopáž by mohla být poněkud kratší. ()

emil_sojka

Tenhle film je jako lehký dezert v letním odpoledni, příjemně osvěží a potěší. Tvůrci se vyhnuli vulgaritám, trapnosti, košilatosti vůbec, a proto Hitch působí jako zjevení mezi snímky podobného žánru. Vedlejší linii kolem pana účetního jsem si vyloženě užíval, protože neměla chybu. Problém jsem neměl ani se závěrem, protože jsem jim to prostě přál. Doporučuji. ()

CuriousGuy

Povedená romantická komedie, kde překvapivě neboduje Smith, ale nováček Kevin James. Když se nám ovšem pan Hitch zamiluje úrověň filmu klesá od deseti k pěti. ()

Pulos

I když se jedná spíše o romantickou komedii, tak jsem se u filmu dobře pobavil, W. Smith je fantastický herec a myslim si nebejt jeho obsazení tak Hitch nemá červenou stránku :) ()