Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

lobo87

Jedna z mojich obľúbených romantických komédií o mužoch, ktorí bojujú o svoju skutočnú lásku. Zaujímavý, originálny námet, dobré obsadenie (Smith si svoju postavu užíval a James vďaka postave Alberta prerazil) a pekné lokácia New Yorku... 70% ()

Meow86

Hitch: Lék na mizernou náladu. Pohybově nadaný Kevin James a mimořádně okouzlující Will Smith nezklamali. Bavilo mě sledovat veškeré ty profesionální namlouvací metody, jejich komický nácvik a ne příliš povedené uvedení do praxe. "Like I always tell my clients - begin each day as if it were on purpose." ()

AndrewNewman

Neskutočná charizma Willa Smitha povyšuje túto dejovo premiernú komédiu na špičkou záležitosť samozrejme v rámcu žánru. A Kevin James síce ťahá druhé husle, ale že ich ťahá poriadne. V úlohe neschopného romantika určite vyniká. Celkovo je Hitch výborná a hlavne skvelo obsadená komédia, pri ktorej sa skvelo uvoľníte a pobavíte. ()

Eywa11

"Život se neměří množstvím nadechů a výdechů, ale chvílemi, které nám berou dech!" Milá komédia. Napriek tomu, že Will Smith je charizmoš a Eva by bola pekná aj keby má na sebe vreco od zemiakov, ma viac bavil príbeh Alberta a Allegry. Bol tak neskutočne rozkošne šmatlavý, žeby som s ním hneď išla na rande. No a na tých Hitchových baliacich technikách rozhodne niečo je.....proste "akýkoľvek chlap má šancu zbaliť akúkoľvek ženu"....... :) ()

blazma

Oba dva páry v tomto filmu jsou super mega sympatické. Will Smith je famózní. Příběh okolo chlapa co se živí tím, že dohazuje a dává dohromady jiné páry je super nápad. To že i on se zamiluje a nakonec mu v tom čím se živí nakonec nejde, je vtipná vsuvka. Menší zvrat na konci, kdy vypadá že se všechno pokazilo, je taková klasika u těchto filmů. I přes všechno, je Hitch jeden z mých nejoblíbenějších romantických filmů, které můžu vřele doporučit. ()

Elio

Moc fajn odpočinková podívaná, která konečně trochu vybočuje ze stupidního buranského humoru amerických filmů posledních let. Je to zábavné, roztomilé a má to jednu jasnou, jednotnou linku, která je na začátku nastavena Hitchovými pravidly a zakončena tím, že tahle pravidla vlastně naprosto neguje. Fajn, víc takových filmů! Mimochodem, Cinema Therapy na tuhle komedii udělalo na Youtube fajn rozbor, vřele doporučuji. ()

Cid

Will Smith podává svůj standartně dobrý výkon, který z filmu možná udělá i něco víc, než čím ve skutečnosti je a to romantickou komedii o muži, který pomáhá získat ostatním mužům jejich životni lásku, zatímco on sám byl tou svou zrazen a jinou už ani nehledá. A tak nějak žije svůj spokojený život, teda až do doby, kdy se mu do cesty připlete redaktorka jednoho bulvárního plátku. A tím vlastně začíná typický americky slaďák:najdou se, zamilují se, pohádají se a.Hitch je filmečkem na dobrou noc, po kterém usínáte s tím líbivým pocitem, že láska přeci jen zvítězí. Film bych hodnotil tak 3 a 1/2*, ale ta plazivá scéna na konci, to snad nee, takže 3*. ()

romulus

Celkem dobrá komedie, která mi ze začátku přišla jako docela originální. Po sléze se to však zvrtlo v klasické mudrcování ve stylu poslední dobou všech komedií, které jsem viděl a u kterých se už asi nedokážu bavit, tak jak bych měl. Musím ale uznat že talent Willa Smithe je velký a že dokáže zachránit hodně věcí, hlavně ta scéna u baru je dost dobrá!!!! ()

LarryW

Žánr: Romantická komedie, takhle nějak si představuji slušnou americkou romantickou komedii, ač tenhle žánr nevyhledávám musím ohodnotit 4 hvězdy, protože jsem viděl tucty přeslazených volovin...tenhle film mě příjemně překvapil...ten tlouštík byl fakt dobrej... ()

cubiczech

Je to takove roztomile a dobre jsem se bavil... ale Will mi prisel takovy toporny a do romantickych komedii se mi proste nehodi, ale na jeho miste si nedovedu predstavit nikoho jineho. ()

Tra_banT

u americké romantické komedie bych nečekal tolik vtipu, přesto se bylo čemu zasmát. Will Smith opět předvedl, že je skvělý herec. Ale nejvíce mě bavila postava Alberta (účetního), byl tak strašně nešikovný až mi ho bylo někdy i líto. Nakonec ale všechno dobře dopadlo, jak se dalo čekat, a byl jsem rád, že jsem tento film viděl. ()

Mainer

Dokonale trefná realistická komedie, prakticky všechno co tam Will Smith popisuje sedí, úplně jsem se v některejch věcech viděl :D ()

MaxQ69

No, co dodat. Romantická komedie i pro muže. Romantická komedie, která pobaví i muže. Upřímně se s tím se setkávám jednou za dva roky. Samozřejmě velkou zásluhu mají Will Smith a jakási "antibarbína" - sympatická a přitom okouzlující a sexy - Eva Mendez. Mně osobně se film moc líbil. Dal bych více, protože je svou podstatou velmi originální a je vtipný, i přesto do jisté míry reálný, což by bylo vskutku zajímavé. Bohužel přeslazené finále tomu docela ubralo. Sice hezké metafory, ale konec jako u každého slaďáku. I tak 90%. 5 hvězdiček, protože jsem to viděl už nesčetněkrát. Prostě nevím proč, ale ještě nesčetněkrát to uvidím. ()

Cocteau

Odzbrojující. Občas přitažené za vlasy,ale bavit se budou hlavně muži. Ach jo,kdyby to tak bylo v reálném životě. ()

Riker

Will Smith podal standardní dobrý výkon - na hvězdu jeho kalibru. Ale mně neznámý Kevin Smith byl odzbrojující! Příjemná romantická komedie hodná 3 hvězd, ale za Kevina dávám 4. ()

nostromos

Pěkný odpočinkový film a docela vtipný - proč si ho nezařadit do oblíbených. Will Smith je prostě dobrej herec. Kdo by nechtěl mít Hitchovi schopnosti... ()